Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieszczesliwie zakochana

Kocham Cie

Polecane posty

Gość Nieszczesliwie zakochana

Kocham Cie, ale nie moge Ci tego powiedziec...jeszcze nie...czekam wciaz az mi pozwolisz na to...jest tamta druga...czekam az wybierzesz mnie choc wiesz, ze tylko ze mna bylbys szczesliwy..dlaczego to wszystko tak skomplikowales? Dla Ciebie przekraczam granice swoje...dla Ciebie zgodzilam sie byc z Toba mimo, ze jest tamta...bo chce zebys byl szczesliwy, jesli jestes szczesliwy z Nami dwiema to sie z tym pogodze...Tak bardzo chcialabym z Toba byc na stale...tyle szczescia moge Ci dac, tyle ciepla...mamy te szczegolna wiez, mamy tyle wspanialych spraw, ktore Nas lacza....tak bardzo Kocham Cie!!!!
Zorientowalam sie zupelnie niedawno, ze to co czuje ma jakis glebszy sens, ze to co czuje to moze byc milosc, powstrzymuje sie za kazdym razem gdy jestes obok by tego nie mowic, nie okazywac, nie powiedziaec "zakochalam sie w tobie"...boje sie , ze wtedy uciekniesz do Niej...wiem, ze inne Cie skrzywdzily...ale to nie jestem ja...to nie bede ja.......Kocham Cie, prosze wybierz mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kołacina

Lepiej zdaj sobie sprawę, że byłaś tylko zbiornikiem na jego ekhm.. Nie odejdzie od żony bo alimenty, reputacja itp. Będziesz z nim chodzić do łózka to będzie do Ciebie przychodził, ale nie licz na więcej. Szkoda Twojego życia, ale nikt nie będzie żałował męczennicy z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Kołacina napisał:

Lepiej zdaj sobie sprawę, że byłaś tylko zbiornikiem na jego ekhm.. Nie odejdzie od żony bo alimenty, reputacja itp. Będziesz z nim chodzić do łózka to będzie do Ciebie przychodził, ale nie licz na więcej. Szkoda Twojego życia, ale nikt nie będzie żałował męczennicy z wyboru.

Nie czytaj tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boże co za deb.. ilka..nie ważne,że jest druga..ja  też chce być z Tobą..żenada kobieto..to nie miłość to bycie ba smyczy ,w stylu rób ci chcesz niej kogo chcesz ale nie zostawiaj mnie, bo mogę być jedną z wielu.Kobieta z charakterem i klasą nigdy  nie będzie prosić wybierz mnie,tylko odejdzie ,da mu spokój a jak on sam będzie chciał to wybierze,bo to ma być jego wybór a nie litość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr. Jack

witaj w klubie, lubisz wędzona makrelę z jajkiem i cebulka?😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 minut temu, Gość Kołacina napisał:

Lepiej zdaj sobie sprawę, że byłaś tylko zbiornikiem na jego ekhm.. Nie odejdzie od żony bo alimenty, reputacja itp. Będziesz z nim chodzić do łózka to będzie do Ciebie przychodził, ale nie licz na więcej. Szkoda Twojego życia, ale nikt nie będzie żałował męczennicy z wyboru.

no taki talent, a przy żonie sie marnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
41 minut temu, Gość gr. Jack napisał:

witaj w klubie, lubisz wędzona makrelę z jajkiem i cebulka?😏

Dlatego yebie ci z ust tak jak z tego małego frędzla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr. Jacka
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlatego yebie ci z ust tak jak z tego małego frędzla

lubie takie dnie jak dziś, słoneczne ciepłe, bez chmurki 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×