Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosciu xxxxxxxxxxxxxxxx

Fatum zły los że nie ma się szczęścia do ludzi jednak istnieje naprawdę .Macie tak że ciągle coś się wam nie wiedzie albo nie macie szczęścia ? Taki zły los który sprawia że ciągle coś wam nie idzie po myśli ?

Polecane posty

Gość gosciu xxxxxxxxxxxxxxxx

Zły los działa sam to doznałem że ciągle jacyś źli ludzie nieodpowiedni towarzystwo do którego się nie pasuje ,ludzie którzy tylko kpią z człowieka lub go nie szanują albo chcą go wykorzystać jego dobroć i żerują na nim .Ja myślę ze jednak istnieje fatum że niektórzy ludzie mają ciężko w życiu i ciągle mają problemy jakoś pod górkę i nie mają tak że wszystko jest dobrze po ich myśli .Ja to sam się przekonałem poznając przez prawie 30 lat mojego życia różnych ludzi że fatum działa nawet jak chcę być dobry to mogę nie pasować do otoczenia albo nie jestem tacy jak inni i już mnie nie będą traktować jak swojego .Albo bo ciągle trzeba cierpieć chociaż nie jest się samemu złym człowiekiem jednak ciągle się ma problemy jakieś czy to w szkole że nauczyciele i klasa ciebie nie lubi i ciągle z ciebie kpią lub wyżywają się na tobie lub dokuczają tobie wręcz nawet znęcają się nad tobą ,albo potem w pracy każdy tylko patrzy by ci kłodę pod nogę podłożyć albo donieść szefowi na ciebie co źle robisz .Czasami tak myslę że jest takie fatum że niektórzy muszą radzić sobie sami w życiu bo a to ojciec pijak albo bije dziecko i ma ono cięzko w domu bo jest ciągle awantury i rozbijanie mebli .Do tego jak nie ojciec co menel i bije dziecko to jeszcze w szkole biją rówieśnicy i się wyżywają nie lubią tej osoby i jej dokuczają to jeszcze nauczyciel może też robić pod górkę tej osobie i tak ma w życiu ciągle złe wspomnienia .Albo znowu ktoś musi radzić sobie sam bo jak ma przyjaciół to tylko takich że pożycz coś albo są tylko wtedy jak coś potrzebują a jak się chce pomocy to wtedy już ich nie ma i nie mają czasu dla osoby .Tak że fatum jest jednak obecne można nawet być bogatym a też można nie mieć szczęścia bo nagle się zachoruje na raka i jest się jedną nogą w grobie .Może fatum tak działa że już od urodzenia dziecko trafia do domu dziecka potem albo je ktoś zaadoptuje albo po 18 roku życia i tak wyjdzie stamtąd i sobie musi radzić . Albo jest tak że jeden jest silny maczo dziewczyny go chcą bo jest wyrobiony na siłce a drugi tylko nos w książkach interesuje go nauka chce być kimś dąży do czegoś ale jest mniej lubiany bo nie jest wysportowany i nie umie nawet piłki kopnąć na wf .No i to też jest fatum bo taki ktoś kto akurat woli czytać o fizyce albo interesuje go historia nie jest może silny ale nie jest lubiany .Aaa taka osoba co to tylko bo pije piwko po imprezkach albo jest silny i może wlać każdemu jest oblegany przez przyjaciół bo nie siedzi w książkach i woli iść pooglądać mecz niż siedzieć w książkach albo jak trzeba to i tak rodzice mu załatwią że będzie miał skończoną szkołę .Co do tego kto jest nielubiany on akurat zna się na historii nie ma przyjaciół może ale lubi do czegoś dążyć jest pilnym uczniem może szuka czegoś więcej w życiu niż tylko siedzenie w klubie i picie piwka z kolegami albo żeby iść na imprezkę i chwalić się potem na fejsie ile piwa wypiłem lub ile panienek zaliczyłem tej nocy ;/ No cóż takie jest fatum jedni bawią się i potem mogą mieć wysokie stanowisko a jedni ciężką pracą dochodzą do czegoś uczą się pilnie a potem jak wysyłają cv do zakładów pracy to nie ma pracy dla nich bo nie mają znajomości albo bo ręka rękę myje wszystko za łapówkę .Fatum takie jest jeden ma wszystko rodzina jak trzeba zawsze za nim stoi jak nawet by pobił kogoś to i tak on będzie niewinny bo kasa wszystko załatwi , a inna osoba nie ma tak dobrze bo rodzina biedna i docenia każdy grosz i nawet jak ma chleb na stole bo wie jak ciężko jest a inny dla niego nie robi różnicy co zje dzisiaj na obiad i co założy i ma dobrze .Jednak życie nie zawsze jest sprawiedliwe i takie jakie chcemy żeby było łatwo i dobrze .Jeden ma tak że uczy się ciężko a potem robi za marne grosze albo dorobi się tylko tego że ma jakiś stary samochód kupiony po kimś kto się nim wyjeżdził zaa granicą a inny ma tak że balował w życiu swoim i bawił się przy piwku i przy panienkach w klubie i ma lepszą pracę i może mieć czas na wycieczki albo do kina iść .No cóż takie jest fatum że jeden ma tak że ojciec go bije własny albo w szkole jest popychadłem bo nie umie się obronić i nie umie oddać jak ktoś go uderzy a drugi bawi się dobrze bo ma kolegów którzy murem staną za nim albo ma panienki bo rodzice zarabiają i może postawić dziewczynie wszystko .Fatum tak działa rodzisz się w biednej rodzinie albo będą ciebie lubić jak będziesz umiał dać w twarz komuś albo będziesz pomiatany jak nie umiesz zapalić papieroska albo nie chcesz iść na mecz tylko wolisz wkuwać do sprawdzianu z fizyki .Zawsze jest tak że szczęście spotyka tych co są bardziej rozrywkowi bo mają znajomych a taki co nie umie się odnaleźć bo jedni to są tacy że zwracają uwagę tylko na to ile wypić piwka z kolegami albo na jaki film iść do kina a inni są tacy że zwracają uwagę nawet na przyrodę i cieszy ich śpiew ptaków albo to że widzą sarnę jak biegnie po lesie a inni to dla nich nic nie znaczy nie dostrzegaają tego że jest ptak na drzewie bo nie umieją się cieszyć pięknem przyrody tylko tym bo znowu idą do kina albo pojadą na wycieczkę do wenecji lub bo idą na mecz .Dla mnie to też fatum jak ludzie nie mają szczęścia tylko dlatego bo są dobrzy nie umieją oszukiwać albo zawsze są pomocni to wtedy każdy ich wykorzystuje przychodzi do nich na imprezkę bo zawsze się naje dobrze i napije a potem sam to nie zaprosi do siebie na urodziny .Tak to jest jak ktoś jest dobry a trafi do klasy w szkole gdzie są złe osoby to potem będa go tylko wykorzystywać bądź krytykować tylko dlatego bo nie pali papierosów ,bo nie jest dobry z wf że niezdara bo nie umie nawet piłki kopnąć ale za to zna się na chemii czy fizyce , no i co dalej będą się czepiać bo aby tylko by czytał książki albo siedział i rozwiązywal zadania i już nie lubią go albo jak chcą być dla niego przyjaźni to tylko wtedy jak chcą żeby dać odpisać prace domową albo jak chcą żeby dał ścignąć na sprawdzianie . Tak to jest że nawet dziewczyny to lubią jak chłopak jest silny bo nie każda poleci na takiego co jest taki co to okularki jakieś pryszcze na twarzy małomówny albo co jeszcze niezdara jest bo nie umie skakać przez kozła na wfie .No i to takie fatum jest albo idziesz do pracy i też aby tylko bo Kowalski to nie zrobił tego jeszcze albo bo on to powiedział to na szefa i to . No i tak to wygląda jeden ma całe życie dobrze kolegów panienki ktore go chcą albo może też chcą tylko jego kasy albo lecą na niego bo im kupi wszystko ? Czy taki osiłek też nie może mieć fatum nad sobą bo panny lecą na niego bo jest silny i ma muskuły albo bo zbudowany jak schwarzeneger powiedzmy ? Fatum jest wszędzie nawet myslę że bogaci mogą mieć takie coś jak zły los bo może ktoś podpalić ich dom albo napaść i okraść albo w firmie ktoś może takiej osoby co jest bogata i jest kierownikiem zrobić jakieś machlojki że straci firma wszystkie zyski i upadnie .Tak też działa fatum że nie tylko biedny albo człowiek z ubogiej dzielnicy może mieć pod górkę i może mieć ciężko w życiu lub może być nie lubiany .Bo lubić mogą ciebie jak jesteś tak jak oni bo palisz papierosy albo wypijesz piwko albo jak im zaimponujesz bo postawisz im coś w sklepie albo bo weźmiesz i zrobisz jakąś akcję w szkole że coś zepsujesz albo dokuczysz nauczycielowi to możesz zaimponować albo mogą też ciebie wykorzystać tylko że weź zrób takie coś a potem i tak będziesz dla nich nadal tym samym odrzutem .Takie życie jest ktoś umie się odnaleźć chce komuś pomóc to nie znaczy że będzie zaraz lubiany bo też nie zawsze jest tak że damy komuś odpisać pracę domową albo pomożemy komuś na sprawdzianie podpowiemy i już będziemy jego przyjacielem .Ludzie często też jednak wykorzystują człowieka a potem i tak będą z niego kpić .Fatum jest takie że mogą kpić też nie tylko bo źle ubrany albo bo dziewczyny nie ma albo bo słaby jest i nie umie nawet się obronić jak ktoś go uderzy to się boi oddać .Tak więc takie to fatum jest bo nawet czy czasami sławne osoby są szczęśliwe jak tacy kompozytorzy albo pisarze czy naukowcy jacyś odkrywcy ? Czy zawsze zaraz taki Mozart albo Bach byli szczęśliwi i zawsze mieli tylko łatwe i przyjemne życie ? Nawet taki Sienkiewicz albo Prus czy Orzeszkowa nie mieli łatwo i mieli pod górkę nie zawsze byli lubiani albo że wszystko przychodziło im łatwo i mieli ludzi zaufanych tylko koło siebie .Dla mnie można być nawet sławnym jak Einstein albo  Van Gogh a można mieć życie ciężkie pełne problemów i nieprzyjemności że trzeba samemu sobie radzić albo nikt nie poda ręki lub tylko wszyscy wykorzystują człowieka lub dąży się do czegoś ale i tak się jest samemu nierozumianym .Bo myślę że wiele znanych osób mogło być nieszczęśliwymi w swoim życiu chociaż byli popularni mogli mieć to fatum że tak tylko wyglądało że są zadowoleni na ekranie a mogli mieć też ciężko .Czy osoba która ma tak że rodzi się w biednym domu zawsze musi mieć fatum ? dla mnie fatum działa tak że można swój los poprawić i osoba która ma biednych rodziców może potem mieć tak że ma drogie auto albo potem żeni się i jego dziecko ma lepiej i może wyjść na prostą .Fatum nie zawsze działa tak że musi ktoś tylko iść gdzieś i ludzie go nie chcą przyjąć do pracy albo tylko idzie do szkoły a tak siedzi sam w klasie nikt się nie odzywa i nikt nie chce się z tą osobą zadawać bo powiedzą nieudacznik albo taki co tylko siedzi w książkach i tylko lubi chodzić do biblioteki .Fatum sprawia jednak że jedni będą oglądani z podziwem a inni będą tylko przemykać bokiem i będą siedzieć sami myśląć nad swoim życiem co nie tak im wyszło ? To tak myślę o tym właśnie czy takie fatum wpływa na nasze życie całe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę że to nie fatum tylko samospelniajaca się przepowiednia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nvbnn

To już nawet na tym forum te z,j,EB,y mizoginy i incele? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxx gosc

Incel to osoba która jest zdania że nie może być z kobieta bo jest nieatrakcyjny albo nie ma powodzenia bo kobiety wola nadzianych albo atrakcyjnych fizycznie .

Mizogin -Osoba która uważa że kobiety sa gorsze albo słabsze ,odgrywaja mniejsza role w społeczeństwie .

Gdzie ja tutaj pisze w mojej wypowiedzi na ten temat ? Jak zwykle nie rozumiecie przekazu i o co chodzi w wypowiedzi .Gdzie ja tutaj obrażam kobiety albo mówie że nie mam powodzenia bo jestem nieatrakcyjny? Jak nie rozumiesz co chciałem przekazać to nie piertol głupot że jestem mizogin jakiś bo nie o to chodzi w mojej wypowiedzi i w ogóle czytaj ze zrozumieniem .Pierwszy tak samo może po prostu jesteś za mało rozumny i dla ciebie to tylko slowotok. Napisać amebom umysłowym swoje przemyślenia i odczucia a oni będą pisać zupełnie co innego .Widać tutaj co poniektorzy nie rozumieją jak ktoś chce coś głębszego przekazać .Może za bardzo trudne mam refleksje nad życiem ? Za daleko wybiegam nad ocena ? Nie pisze tutaj nic o kobietach ani nie poruszam tematu znaczenia roli kobiety to temat o losie człowieka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×