Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Kochanie, myślę tylko o Tobie..

Polecane posty

Gość Cocokot
2 minuty temu, Gość ... napisał:

Te,które skorzystały pewnie też..A ja cóż bidulka , głupia jestem,bo ominęło mnie coś czego powinnam żałować do końca życia 🤐

Faktycznie sporo.. ale możemy to nadrobić wszystko, mówię Ci 😌😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
4 minuty temu, Gość Cocokot napisał:

Faktycznie sporo.. ale możemy to nadrobić wszystko, mówię Ci 😌😛

A gubisz sierść???bo nie chce w całym mieście widzieć na innych Twoich klaków  albo kichac w trakcie uniesienia😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Parasolka, Sylwia i inne jej wcielenia zawsze robią to samo - chaos i zamieszanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pod ich nickami kryje się chory facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Pod ich nickami kryje się chory facet.

Nie sądzę. Nie znasz usposobienia mężczyzn i kobiet. Żaden mężczyzna nie jest taki zawzięty, mściwy, waleczny. To jest niestety kobieta: zraniona, mająca psychopatyczne podejście do ludzi. A poza tym nikt zna tego, co w niej silne...

Mężczyźni to plotkarze itd.., ale jedno mi się w nich podoba: spływa po nich, i nie zajmują się długo czymś, co ich w ogóle nie obchodzi,  męczy - tym bardziej jeśli dostają po łbie. A tymczasem ta osoba dostaje liczne lincze a nie odstępuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gosc napisał:

Pod ich nickami kryje się chory facet.

Wiem..ktoś kto mi zniszczył wiele fajnych wspomnień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie sądzę. Nie znasz usposobienia mężczyzn i kobiet. Żaden mężczyzna nie jest taki zawzięty, mściwy, waleczny. To jest niestety kobieta: zraniona, mająca psychopatyczne podejście do ludzi. A poza tym nikt zna tego, co w niej silne...

Mężczyźni to plotkarze itd.., ale jedno mi się w nich podoba: spływa po nich, i nie zajmują się długo czymś, co ich w ogóle nie obchodzi,  męczy - tym bardziej jeśli dostają po łbie. A tymczasem ta osoba dostaje liczne lincze a nie odstępuje...

I masz rację stawiam na wredna kobietę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Nie sądzę. Nie znasz usposobienia mężczyzn i kobiet. Żaden mężczyzna nie jest taki zawzięty, mściwy, waleczny. To jest niestety kobieta: zraniona, mająca psychopatyczne podejście do ludzi. A poza tym nikt zna tego, co w niej silne...

Mężczyźni to plotkarze itd.., ale jedno mi się w nich podoba: spływa po nich, i nie zajmują się długo czymś, co ich w ogóle nie obchodzi,  męczy - tym bardziej jeśli dostają po łbie. A tymczasem ta osoba dostaje liczne lincze a nie odstępuje...

Nie masz racji, to jest facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie masz racji, to jest facet

Ty nie masz racji. Żaden facet - tym bardziej ten z twojego życia -  nie jest taki ułomny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Ty nie masz racji. Żaden facet - tym bardziej ten z twojego życia -  nie jest taki ułomny

Po co się produkujesz,  jak nic nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Po co się produkujesz,  jak nic nie wiesz?

Wiem tylko tyle, że kafeteria nie rozwiąże twoich problemów a jedynie je pogłębi. Naprawdę nie myśl, ze ktoś siedzi dzień i noc i myśli, co tu napisać żeby cię wkurzyć - masz paranoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×