Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochanny

Mam 35 lat i 10 lat młodsza koleżanka z pracy mnie onieśmiela czy ona może się domyślać ze jestem w niej zakochany ?

Polecane posty

Gość zakochanny

Jak w temacie. Ona jest cudowna i piękna,  często o niej myśli. Zamieniłem z nią parę słówek ale w ogólności się jej wstydzę, często udaje ze jej nie widzę tak na mnie działa. Najgorsze jest to ze wobec innych osób jestem bardzo komunikatywny,, nie mam natury osoby nieśmiałej. Czy ona może się domyślać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie rób tak, bo pomyśli, że jej nie lubisz 🙂 Kobiety zwykle wyczuwają jeśli komuś się podobają ale nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanny
19 minut temu, deLegatka napisał:

Nie rób tak, bo pomyśli, że jej nie lubisz 🙂 Kobiety zwykle wyczuwają jeśli komuś się podobają ale nie zawsze.

Tego tez bym nie chciał, żeby pomyślała ze jej nie lubię. Ale czasami jak z nią się witam to serdecznie się uśmiecham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Owszem nie ignoruj jej na siłę, bo ona jak to kobieta może wyczuwa, że się podoba, ale jak ty ją ignorujesz to niweczysz swoje szanse, że nie zawsze będzie dla ciebie koleżanką z pracy i dajesz jej sprzeczne sygnały, a wiele kobiet jednak woli jak to mężczyzna wychodzi z inicjatywą, więc póki sam nie podejmiesz kroków to się nie dowiesz jak ona ciebie postrzega. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
1 godzinę temu, Gość zakochanny napisał:

Jak w temacie. Ona jest cudowna i piękna,  często o niej myśli. Zamieniłem z nią parę słówek ale w ogólności się jej wstydzę, często udaje ze jej nie widzę tak na mnie działa. Najgorsze jest to ze wobec innych osób jestem bardzo komunikatywny,, nie mam natury osoby nieśmiałej. Czy ona może się domyślać ?

Za chińskiego boga nie domyśli się 🙂 Skoro to już ustaliliśmy, czy masz ochotę zmienić jej stan nieświadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość zakochanny napisał:

Tego tez bym nie chciał, żeby pomyślała ze jej nie lubię. Ale czasami jak z nią się witam to serdecznie się uśmiecham.

Częściej się uśmiechaj. Domyśli się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

i co czekasz az cie zaprosi na randke? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość love napisał:

Za chińskiego boga nie domyśli się 🙂 Skoro to już ustaliliśmy, czy masz ochotę zmienić jej stan nieświadomości

Ale tak całkiem intuicji i spostrzegawczość kobiet nie można nie doceniać, ale jak będziesz bierny w swoim onieśmieleniu to nic nie będzie więcej z tą koleżanką no chyba, że wolisz tylko wzduchać do niej pokryjomu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
46 minut temu, Gość gosc napisał:

Ale tak całkiem intuicji i spostrzegawczość kobiet nie można nie doceniać, ale jak będziesz bierny w swoim onieśmieleniu to nic nie będzie więcej z tą koleżanką no chyba, że wolisz tylko wzduchać do niej pokryjomu. 

Okey, ale raczej pomyśli, że ją co najwyżej lubi a nie że jest w niej zadurzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
43 minuty temu, Gość love napisał:

Okey, ale raczej pomyśli, że ją co najwyżej lubi a nie że jest w niej zadurzony

To to tak, pomyśli, że ci wpadła w oko i tyle. Autorze a ty chcesz w ogóle, żeby coś między wami wynikło czy chcesz porad jak się uspokoić i ukrywać te zadurzenie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×