Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zmijka

Mężczyzno

Polecane posty

Gość Zmijka

Wytłumacz dlaczego faceci boją się inteligentnych kobiet. Nawet jak mu się bardzo podoba rezygnuje z niej.... 

Mam swoją teorie ale chce poczytać inne opinie

Gość gość

Zmijka mężczyźni boją się tego, że mogą zostać rozszyfrowani. Tak naprawdę to wrażliwi i ciepli faceci, którzy płaczą i mają doły. A którzy uważają, że gdy kobieta pozna ich naturę, zapadną się pod ziemię ze wstydu. 

Gość Zmijka

Czyzby.... A moze ja na samych fajnie wyglądających a pustych trafiam.. 

Gość Zmijka

Dzien dobry czy ty masz problem ze spaniem czy może puste łóżko nie zachęca by do niego iść.. 😁 

Gość gość

Przyciąganie to siła, na którą nie masz wpływu. Tak jak odpychanie.

13 minut temu, Gość Zmijka napisał:

Czyzby.... A moze ja na samych fajnie wyglądających a pustych trafiam.. 

Może nie potrafisz ich "otworzyć"?

18 minut temu, Gość Zmijka napisał:

Wytłumacz dlaczego faceci boją się inteligentnych kobiet. Nawet jak mu się bardzo podoba rezygnuje z niej.... 

U mnie wręcz przeciwnie, tylko bardzo inteligentne mnie pociągają i przyciągają☺

Gość Zmijka

Tak możesz mi wmawiać.. Widocznie odpychasz... tylko czemu chcą mieć kontakt a boją się reszty. Gdy mnie ktoś odpycha nie staram się z tą osobą utrzymywać relacji.. 

Gość Gość

Droga Pani!

Mężczyzni nie boją się inteligentnych kobiet.Zresztą inteligencja to rzecz względna i zależy kto czym się interesuje.Interesować się wszystkim nie można .Wazne żeby kobieta miała pasje .Myślę ,że męzczyzni sie nie boją.Ten tekst o bojazni obraża facetów.Ich po prostu coś wnerwia i irytuje tak jak mnie .Najbardziej wyniosłość roszczeniowość i za duża pewność siebie.Kobiety w łóżku naśmiewają się z facetów.Wielbią murzynów za ich genitalia a polaków mają za śmiesznych "krótkofiutkowców".I prosze nie myśleć że jestem jakimś konusem co krowie spod ogona wypadł. Jestem przystojnym i ładnym facetem bo tak mowią mi panie - miłe i skromne.Nie mam kompleksów .

Gość Zmijka
3 minuty temu, jbsg napisał:

Może nie potrafisz ich "otworzyć"?

I tu sie mylisz... 😁😁😁... Mówią dużo o swych uczuciach i życiu... Nie oceniam ludzi, każdy ma prawo do własnych wyborów i błędów... Moge wyrazić swą opinie.. Zgodzi się z nią lub nie. Ale nie oklamuje nikogo.  Mozi to błąd że jestem szczera i czasem boli.. Nie każdy jest idealny ja też nie

Gość gość
24 minuty temu, Gość Zmijka napisał:

Podstawowe pytanie.  Chodzi o mężczyzn z Kafeterii?

Gość Zmijka
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Droga Pani!

Mężczyzni nie boją się inteligentnych kobiet.Zresztą inteligencja to rzecz względna i zależy kto czym się interesuje.Interesować się wszystkim nie można .Wazne żeby kobieta miała pasje .Myślę ,że męzczyzni sie nie boją.Ten tekst o bojazni obraża facetów.Ich po prostu coś wnerwia i irytuje tak jak mnie .Najbardziej wyniosłość roszczeniowość i za duża pewność siebie.Kobiety w łóżku naśmiewają się z facetów.Wielbią murzynów za ich genitalia a polaków mają za śmiesznych "krótkofiutkowców".I prosze nie myśleć że jestem jakimś konusem co krowie spod ogona wypadł. Jestem przystojnym i ładnym facetem bo tak mowią mi panie - miłe i skromne.Nie mam kompleksów .

Skad przypuszczenie, że ja mogę być wyniosła, zrozumiała i nie doceniam polskich mężczyzn... 

Nie spalam z murzybem i nie zamierzam tego robić. Jakoś wiedzą jaki jest w lozku nie jest mi do niczego potrzebna i każdy w lozku jest inny nieważne czy biały, żółty a może czarny. Doskonale wiesz, że to nie od nacji zależy. 

Przykre że trafiłeś na kobiety które opisujesz. A czy one były idealne w tym,, lozku,, myślę że nie.. 

Najlepsza obrona atak mój drogi

Gość Zmijka
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Podstawowe pytanie.  Chodzi o mężczyzn z Kafeterii?

Oszalales... Żadnego z nich nie znam realnie. A za monitorem łatwo się schować i być takim jakim chcemy by nas widziano 

Gość Zmijka

Ok kawa wypita.. Zmykam do pracy.... Milego dnia wszystkim nawet trolom i hejterom... 😁😁😁😁😁😁 

Gość Ja prosty inżynier
24 minuty temu, Gość Zmijka napisał:

faceci boją się inteligentnych kobiet

Ona po habilitacji, uczelniany profesor,  autorka kilkunastu naukowych książek, a ja jak w podpisie.

I co? Miałbym się Jej bać? Nawet wtedy, gdy mnie pieści na sto sposobów, domyślając się nawet tego, czego nie wypowiem (na przykład o połykaniu).

Ślązacy chyba powiadają: fanzolisz Kobito!

Gość gość
3 minuty temu, Gość Zmijka napisał:

Oszalales... Żadnego z nich nie znam realnie. A za monitorem łatwo się schować i być takim jakim chcemy by nas widziano 

Przeciwnie. Nie widząc można zobaczyć niemal wszystko.

Gość gość
15 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

U mnie wręcz przeciwnie, tylko bardzo inteligentne mnie pociągają i przyciągają☺

Tak? To dlaczego nie rozmawiasz ze mną? 😎

Gość Gość
7 minut temu, Gość Ja prosty inżynier napisał:

Ona po habilitacji, uczelniany profesor,  autorka kilkunastu naukowych książek, a ja jak w podpisie.

I co? Miałbym się Jej bać? Nawet wtedy, gdy mnie pieści na sto sposobów, domyślając się nawet tego, czego nie wypowiem (na przykład o połykaniu).

Ślązacy chyba powiadają: fanzolisz Kobito!

Zazdroszczę jej i tobie... 

Gość Gość
3 minuty temu, Gość Zmijka napisał:

Skad przypuszczenie, że ja mogę być wyniosła, zrozumiała i nie doceniam polskich mężczyzn... 

Nie spalam z murzybem i nie zamierzam tego robić. Jakoś wiedzą jaki jest w lozku nie jest mi do niczego potrzebna i każdy w lozku jest inny nieważne czy biały, żółty a może czarny. Doskonale wiesz, że to nie od nacji zależy. 

Przykre że trafiłeś na kobiety które opisujesz. A czy one były idealne w tym,, lozku,, myślę że nie.. 

Najlepsza obrona atak mój drogi

Nie trafiłem na żadną zołzę.Swoje przemyślenia opisuję na podstawie doświadczeń innych i opisów moich znajomych.Ja sam mam dobre doświadczenia z kobietami bo wybieram te ciche kurki mniej inteligentne.Po prostu takie lubie.Są wg mnie fajniejsze ,bardziej przystępne i chyba mniej wymagające.Naczytałem się w necie o preferencjach pań z "górnej półki" i mnie skręca jak pomyśle ,że taką paniusie mógłbym mieć.Myśle ,że Waszą "paniusiowatość" faceci czują i się wycofują.Ja sam tak 3 razy miałem.Podobały mi się bardzo ,były seksowne i kobiece ale miały "zryte berety".I jeszcze raz napiszę ,że nie mam kompleksów .Jestem czułym serdecznym i wrażliwym facetem .Przy takiej "damesie" moja wrażliwosc była by narażona na niebezpieczeństwo.Pozdrawiam 

Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

Tak? To dlaczego nie rozmawiasz ze mną? 😎

Pokaż co potrafisz to będzie rozmawiał... Do ściany ciężko mowic

Gość Zmijka
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie trafiłem na żadną zołzę.Swoje przemyślenia opisuję na podstawie doświadczeń innych i opisów moich znajomych.Ja sam mam dobre doświadczenia z kobietami bo wybieram te ciche kurki mniej inteligentne.Po prostu takie lubie.Są wg mnie fajniejsze ,bardziej przystępne i chyba mniej wymagające.Naczytałem się w necie o preferencjach pań z "górnej półki" i mnie skręca jak pomyśle ,że taką paniusie mógłbym mieć.Myśle ,że Waszą "paniusiowatość" faceci czują i się wycofują.Ja sam tak 3 razy miałem.Podobały mi się bardzo ,były seksowne i kobiece ale miały "zryte berety".I jeszcze raz napiszę ,że nie mam kompleksów .Jestem czułym serdecznym i wrażliwym facetem .Przy takiej "damesie" moja wrażliwosc była by narażona na niebezpieczeństwo.Pozdrawiam 

A ja nie jestem paniusia... Wkurza mnie tylko to że jeśli kobieta zadbana myślicie że ma zryta psychikę... Co zlego jest w szczerości i otwartości... Tak wiem dobre na kumpel nie na kochanke

Pozdrawiam 

4 minuty temu, Gość Zmijka napisał:

A ja nie jestem paniusia... Wkurza mnie tylko to że jeśli kobieta zadbana myślicie że ma zryta psychikę... Co zlego jest w szczerości i otwartości... Tak wiem dobre na kumpel nie na kochanke

Pozdrawiam 

Czasami zakładamy maski, bo tak wypada. Odgrywamy swoje role przeciwne do pragnień. Ciałem mówimy: pragnę Cię, słowem: nienawidzę.

Gość ...

Żmijko to Ty mi wytłumacz, dlaczego inteligentne laski lecą na takich jak ja? Ledwie skończyłem zawodówkę a kobiety które mnie otaczają są mega dobrze wykrztałcone. Co najmniej mgr. inż. Zajmują wysokie stanowiska. Nie potrafię dogadać się z inną kobietą a tych łebskich mam nadmiar. Za diała, nie jestem w stanie tego zrozumieć. Do tego zawsze to ja jestem tą stroną dominującą. One zawsze miłe i grzeczne, robią o co poproszę.

Gość gość
1 minutę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Po prostu goście mi się mylą w swej wyrazistości☺

Co tak długo myślisz? Boisz się mnie? 😎 Jeszcze trochę będziesz się mylił... już niedługo, przysięgam na swoją cnotę.

Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Co tak długo myślisz? Boisz się mnie? 😎 Jeszcze trochę będziesz się mylił... już niedługo, przysięgam na swoją cnotę.

Ty i cnota... Haha... Świetny zart

Gość Gość
6 minut temu, Gość Zmijka napisał:

Pozdrawiam 

Osobiscie się też wstydzę iść ulicą przy takiej "wypacykowanej paniusi".Gdzieś w pokoju na seks 2-3 godziny to ok.Ale łazić godzinami przy takiej Barbie po ulicy?Brrrr...W większym gronie byłbym swobodny ale sam na sam nigdy.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować