Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zmijka

Mężczyzno

Polecane posty

Gość Świadomy
1 minutę temu, Gość gość napisał:

I co z tego ci jeden z drugim przyjdzie czy połknie czy nie

Jestem w pełni świadom fizjologii.

Wiem, że to, co "wypączkowało" jako część mojego ciała, oddzieliło się ode mnie. Potem popłynęło w głąb Jej ciała. Jej ciało po częściowym rozdrobniu wpuściło MNIE do swego krwiobiegu. Finalnie wybudowało tą odrobinę w swoje komórki. W swoje ciało!

Seks się niby zakończył, a ja jeszcze godzinami patrzę na Nią, świadomy, że w jakiejś mikroodrobinie jestem cząsteczką Jej ciała. A przecież Ją kocham, więc jak ma mi w głowie z tej świadomości nie wirować?

Gość ...
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Na wstępie "spaliłeś".  Po takim numerze większość inteligentnych kobiet wybrałaby wibrator.  Przykre.  🙂

Właśnie kobiety, które mnie znają. Wiedzą, że mogą mi wejść na głowę i nic nie zrobię. Jednak faceci, bardzo szybko wytrącają mnie z równowagi. 

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Świadomy napisał:

Wiem, że to, co "wypączkowało" jako część mojego ciała, oddzieliło się ode mnie. Potem popłynęło w głąb Jej ciała. Jej ciało po częściowym rozdrobniu wpuściło MNIE do swego krwiobiegu. Finalnie wybudowało tą odrobinę w swoje komórki. W swoje ciało!

Seks się niby zakończył, a ja jeszcze godzinami patrzę na Nią, świadomy, że w jakiejś mikroodrobinie jestem cząsteczką Jej ciała. A przecież Ją kocham, więc jak ma mi w głowie z tej świadomości nie wirować?

Wyobraziłam sobie nawet ołtarzyk z kadzidełkami i świeżymi kwiatami,  to nie fizjologia to już filozofia.

😊

Gość Zmijka
31 minut temu, jbsg napisał:

Fikcja literacka...

Całkowicie się zgadzam

Ale podoba mi się taka fikcja... Nawet bardzo... Szkoda ze nierealna

Gość Gość
5 minut temu, Gość Świadomy napisał:

Myślałeś kiedyś o wizycie u psychiatry? 

Gość Zmijka

Wiedzialam, że tak będzie... 

Czy wy naprawdę nie potraficie być dla siebie milo i normalnie pogadać... 

Nie warto tu zagladac

Rzegnam i nie musicie pisać... Nikt za tobą tęskni nie będzie... 😁 😁 😁 😁 Doskonale to wiem i jakos nie jest mi przykro z tego powodu... Papa

Gość ...

Ogólnie przepraszam wszystkich, że narobiłem gnoju na forum. Idę poćwiczyć,  spróbuję spożytkować energię tu zdobytą w przyjazny sposób dla środowiska 😉

Gość Nie
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

to nie fizjologia to już filozofia

Dla mnie jednak fizjologia, a opis tylko na twój użytek. Sam dla siebie tego nie roztrząsam. Poddaję się tylko uczuciu.

Gość O rany!
3 minuty temu, Gość Zmijka napisał:

Rzegnam

I to po takiej "literaturze"?

Gość Gość
5 minut temu, Gość Zmijka napisał:

Wiedzialam, że tak będzie... 

Czy wy naprawdę nie potraficie być dla siebie milo i normalnie pogadać... 

Nie warto tu zagladac

Rzegnam i nie musicie pisać... Nikt za tobą tęskni nie będzie... 😁😁😁😁 Doskonale to wiem i jakos nie jest mi przykro z tego powodu... Papa

Żmijko. Nadużywanie wielokropka, w miejscach,  gdzie on nawet nie pasuje,  wybaczam. Ale rzegnam? 

6 minut temu, Gość ... napisał:

Ogólnie przepraszam wszystkich, że narobiłem gnoju na forum. Idę poćwiczyć,  spróbuję spożytkować energię tu zdobytą w przyjazny sposób dla środowiska 😉

Cena chęci zaistnienia. Nie zawsze się udaje.

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Żmijko. Nadużywanie wielokropka, w miejscach,  gdzie on nawet nie pasuje,  wybaczam. Ale rzegnam? 

To jest właśnie życie. Umiejętność akceptacji. Zawsze stań na końcu kolejki, to uczy pokory.

Gość Analogicznie
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Myślałeś kiedyś o wizycie u psychiatry?

Kochasz Kogoś?

Uwielbiasz orgazm z Tą Osobą?

Więc i z tego można się może leczyć?

Bo nie widzę różnicy.

Gość Zmijka
11 minut temu, Gość ... napisał:

Pocwicz za mnie mięśnie brzuszka.... Milego 

Gość Zmijka
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Żegnam... Piszę jak chce i nikomu nic do tego. A w wielikropek wstaw sobie co chcesz. Może trafisz w to co ja chciała bym tam wstawic

Gość Gość
4 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

To jest właśnie życie. Umiejętność akceptacji. Zawsze stań na końcu kolejki, to uczy pokory.

Nie jestem mistrzem ortografii.  Jednak nawet osoba "dys" powinna nad sobą nieustannie pracować.  I uczyć się na błędach.  Inaczej będzie sadzić takie kwiatki do końca życia.  

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie jestem mistrzem ortografii.  Jednak nawet osoba "dys" powinna nad sobą nieustannie pracować.  I uczyć się na błędach.  Inaczej będzie sadzić takie kwiatki do końca życia.  

Nad czym Ty usilnie pracujesz? Pracuj nad szczerym ocenianiem siebie a nie innych☺

Tak na początek.

Gość No chyba
12 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

To nie powód by kogoś piętnować

Chyba, że Kogoś Piętnującego?

Gość Gość
11 minut temu, Gość Analogicznie napisał:

Kochasz Kogoś?

Uwielbiasz orgazm z Tą Osobą?

Więc i z tego można się może leczyć?

Bo nie widzę różnicy.

Jesteś bardzo charakterystyczny. Wiele razy czytałam już twoje ody i arie do spermy w brzuszku kobiety.  Chyba, że na Kafe jest aż dwóch takich czubów. 🙄 Ta twoja filozofia może nie jest w dosłowny sposób wulgarna, ale jednak makabryczna. 

Gość ...
8 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Synku, po prostu stwierdziłem, że zajmowanie się takim przegrywem życiowym jak ty, to tylko marnotrawienie mojego czasu.  Ktoś  całkiem słusznie zwrócił nam obu uwagę iż robimy gnój na forum. Do mnie dotarło,  do ciebie jak widać nie. No cóż, życzę " wygrania" kolejnych batalii na forum. Nic innego ci już raczej w życiu nie pozostało. 

Gość Ujawnienie
6 minut temu, Gość Zmijka napisał:

Piszę jak chce i nikomu nic do tego. A w wielikropek wstaw sobie co chcesz. Może trafisz w to co ja chciała bym tam wstawic

I TO WŁAŚNIE określa Autorkę, a nie próbki Jej literatury.

Złość, albo upicie ujawnia głębię.

Gość Gość
6 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Nad czym Ty usilnie pracujesz? Pracuj nad szczerym ocenianiem siebie a nie innych☺

Tak na początek.

Przyganiał kocioł garnków, a sam (?) 🙂 Dobrze, nie zwrócę więcej uwagi Żmijce. Choć uważam,  że życie to ciągła nauka. 

Gość Ujawnienie
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ta twoja filozofia może nie jest w dosłowny sposób wulgarna, ale jednak makabryczna

Znowu "filozofia"?

Przecież piszę o prawdzie i mojej fascynacji nią.

12 minut temu, Gość ... napisał:

Synku, po prostu stwierdziłem, że zajmowanie się takim przegrywem życiowym jak ty, to tylko marnotrawienie mojego czasu.  Ktoś  całkiem słusznie zwrócił nam obu uwagę iż robimy gnój na forum. Do mnie dotarło,  do ciebie jak widać nie. No cóż, życzę " wygrania" kolejnych batalii na forum. Nic innego ci już raczej w życiu nie pozostało. 

Twoje problemy nie są moimi problemami. Przykro mi. Nie łącz mnie ze swoim światem. Mam swój. A na komunikatorze cisza...

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować