Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zmijka

Mężczyzno

Polecane posty

Gość Gość
10 minut temu, Gość Ujawnienie napisał:

Znowu "filozofia"?

Przecież piszę o prawdzie i mojej fascynacji nią.

Niech więc nie będzie filozofia,  a "rozważania nad połykiem". Niech będzie,  że to prawie nie to samo. 🙂 Skończmy, bo odbija mi się spe/rmą.

Gość Gość
5 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Czasami wystarczy nie edytować postu.

Ciekawe ile osób skorzystałoby z tej funkcji gdyby dotyczyła ona ich życia.  😉

22 minuty temu, Gość ... napisał:

Synku, po prostu stwierdziłem, że zajmowanie się takim przegrywem życiowym jak ty, to tylko marnotrawienie mojego czasu. 

Piszemy jedno, myślimy drugie, robimy trzecie. Nie zaistniejesz moim kosztem. Za cienki jesteś. Intelektualnie.

Gość Gość
Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

Piszemy jedno, myślimy drugie, robimy trzecie. Nie zaistniejesz moim kosztem. Za cienki jesteś. Intelektualnie.

Jesteś tutaj nikim Endriu. Widzę, że przesiadujesz tutaj całymi dniami, więc tworzenie za pomocą literek nienagannego wizerunku nic nie da. Przegrywasz tutaj starość ED. Taka jest prawda.

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ciekawe ile osób skorzystałoby z tej funkcji gdyby dotyczyła ona ich życia.  😉

Ludzie są bardzo zachowawczy. Pozorna anonimowość netu powoduje, że do głosu dochodzą najgorsze instynkty. To właśnie kocham w forach.

Gość ...
12 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Twoje problemy nie są moimi problemami. Przykro mi. Nie łącz mnie ze swoim światem. Mam swój. A na komunikatorze cisza...

Żałosny jesteś,  nie wiem jak mogłem zniżyć się do takiego poziomu. 

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jesteś tutaj nikim Endriu. Widzę, że przesiadujesz tutaj całymi dniami, więc tworzenie za pomocą literek nienagannego wizerunku nic nie da. Przegrywasz tutaj starość ED. Taka jest prawda.

Wespół z Tobą. Zauważyłeś tę symbiozę?

Gość Gość

Wespół z Tobą. Zauważyłeś tę symbiozę?

Piszę może 20 postów w tygodniu i spędzam do godziny dziennie, więc marne to porównanie. 

Gość Gość

Ludzie są bardzo zachowawczy. Pozorna anonimowość netu powoduje, że do głosu dochodzą najgorsze instynkty. To właśnie kocham w forach.

Miłością  bez  wzajemności.:D

Gość Gość

Panowie życie to nie teatr, edycji, powtórki i prób nie będzie

Odrazu jest premiera

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Panowie życie to nie teatr, edycji, powtórki i prób nie będzie

Odrazu jest premiera

Nigdy nie miałam przyjemność "bycia" na premierze. Może dlatego, że nie on nie ma pojęcia o moim istnieniu i jakoś tak nie jest w moim guście.  

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nigdy nie miałam przyjemność "bycia" na premierze. Może dlatego, że nie on nie ma pojęcia o moim istnieniu i jakoś tak nie jest w moim guście.  

Wegetacja nie życie.. 

Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wegetacja nie życie.. 

W końcu mamy jesień... 

Mężczyźni nie boją się inteligentnych kobiet. Wręcz wbrew stereotypom, mało który facet chce głupią lalę. Natomiast mogą obawiać się kobiety z wysokimi osiągnięciami życiowymi i statusem życiowym (większym od jego), bo to zaburza archetypowy porządek rzeczy i mężczyzna w sposób zrozumiały może czuć się niepewnie. Wtedy jego męskości dowodzi, że jednak będzie potrafił to przepracować.

Odnośnie tego gościa, który się zastanawiał, dlaczego jest w kręgu zainteresowania kobiet, choć jest "po zawodówce". Po pierwsze wykształcenie w dzisiejszych czasach niezwykle się zdewaluowało (każdy głupek może sobie kupić papierek jakiejś szkoły "wyższej"). I wreszcie zaczęto dostrzegać, że tak zwany "fach w ręku" to jest wartość większa, niż jakiś magisterek. Po drugie nie papier się liczy, ale cechy przypisane męskości, czyli zaradność życiowa, pasja, męski wygląd. Oczywiście mężczyzna nie może być idio/tą, ale to nie ma nic wspólnego z wykształceniem (znam kilku mega bystrych gości z kręgów bynajmniej nieakademickich i całkiem sporo kompletnych narcyzów i głąbów życiowych z papierami).

Edytowano przez Laura_DeLoessian
  • Like 1
  • Thanks 2

Gość Gość
1 minutę temu, Kusza Myślivski napisał:

Cześć. Endrju, podeślesz mi trochę jodu w butelce po czystej?

Endriu oddaje się właśnie  kontemplacji i analizom.  A twoja rzeka wpada do jego morza? 

1 minutę temu, Kusza Myślivski napisał:

Cześć. Endrju, podeślesz mi trochę jodu w butelce po czystej?

To byłby tylko erzac. Zapraszam do siebie, może być w przyszły weekend. Pochodzimy po plaży, pogadamy, zrobimy ognisko ciągle rozmawiając. Mogę przyjechać po Ciebie. W pogoni za zleceniami robię setki kilometrów tygodniowo. Teraz na topie jest Gdańsk. Masa inwestycji i bliskość tej, o której miałem zapomnieć. Zapomniałem.

Endriu oddaje się właśnie  kontemplacji i analizom.  A twoja rzeka wpada do jego morza? 

Między na mi "nie ma fal", załatwiam tylko przemyt jodu, bo akurat mam przerwę na drugą kawę.

To byłby tylko erzac. Zapraszam do siebie, może być w przyszły weekend. Pochodzimy po plaży, pogadamy, zrobimy ognisko ciągle rozmawiając. Mogę przyjechać po Ciebie. W pogoni za zleceniami robię setki kilometrów tygodniowo. Teraz na topie jest Gdańsk. Masa inwestycji i bliskość tej, o której miałem zapomnieć. Zapomniałem.

To lepiej przyjedź do mnie. Pokażę Ci koryto po wyschniętej rzece i zrobię rosół. 

Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Po drugie nie papier się liczy, ale cechy przypisane męskości, czyli zaradność życiowa, pasja, męski wygląd. Oczywiście mężczyzna nie może być idio/tą, ale to nie ma nic wspólnego z wykształceniem (znam kilku mega bystrych gości z kręgów bynajmniej nieakademickich i całkiem sporo kompletnych narcyzów i głąbów życiowych z papierami).

Wkoncu ktoś inteligentny... 

Ja znam faceta który skończył podstawowke i nie jedem mg. Może mu zazdrościć. 

6 minut temu, Laura_DeLoessian napisał:

Mężczyźni nie boją się inteligentnych kobiet. Wręcz wbrew stereotypom, mało który facet chce głupią lalę. Natomiast mogą obawiać się kobiety z wysokimi osiągnięciami życiowymi i statusem życiowym (większym od jego), bo to zaburza archetypowy porządek rzeczy i mężczyzna w sposób zrozumiały może czuć się niepewnie. Wtedy jego męskości dowodzi, że jednak będzie potrafił to przepracować.

Odnośnie tego gościa, który się zastanawiał, dlaczego jest w kręgu zainteresowania kobiet, choć jest "po zawodówce". Po pierwsze wykształcenie w dzisiejszych czasach niezwykle się zdewaluowało (każdy głupek może sobie kupić papierek jakiejś szkoły "wyższej"). I wreszcie zaczęto dostrzegać, że tak zwany "fach w ręku" to jest wartość większa, niż jakiś magisterek. Po drugie nie papier się liczy, ale cechy przypisane męskości, czyli zaradność życiowa, pasja, męski wygląd. Oczywiście mężczyzna nie może być idio/tą, ale to nie ma nic wspólnego z wykształceniem (znam kilku mega bystrych gości z kręgów bynajmniej nieakademickich i całkiem sporo kompletnych narcyzów i głąbów życiowych z papierami).

A ja mimo wszystko zwracam uwagę na wykształcenie. 

3 minuty temu, Kusza Myślivski napisał:

To lepiej przyjedź do mnie. Pokażę Ci koryto po wyschniętej rzece i zrobię rosół. 

Dodajesz lubczyka do rosołu? Już Cię kocham! A jak kocham, to lubię wkładać dłoń w majtki i pocierać łechtaczkę między palcami. Ktoś pytał na forum co to pocieranie. Odpowiem tutaj: palec wskazujący głęboko w dziurce analnej a kciuk w pochwie. Spotykają się po przez cienką ściankę. Pocierają się...

Gość Gość

Mam kursa eksternistycznie skończone. Na poziomie szkoły podstawowej. Siedzę już cicho.

Do kogo mierzysz dziadku. Jesteś 20 lat starszy od Kuszy 😎

Do kogo mierzysz dziadku. Jesteś 20 lat starszy od Kuszy 😎

Zastanawiam się (tak ogólnie), skąd eksperci forumowi wiecznie biorą rewelacje na temat wieku userów (znam to postarzanie od początku). Trzeba być naprawdę głupim, żeby wierzyć np., że End dobiega 60-tki (to tylko przykład).

3 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Dodajesz lubczyka do rosołu? Już Cię kocham! A jak kocham, to lubię wkładać dłoń w majtki i pocierać łechtaczkę między palcami. Ktoś pytał na forum co to pocieranie. Odpowiem tutaj: palec wskazujący głęboko w dziurce analnej a kciuk w pochwie. Spotykają się po przez cienką ściankę. Pocierają się...

To jest przepis na deser? Jestem na diecie, Endrju. Czy to znaczy, że jeśli nie pozwolę włożyć Ci palca do odbytu, to nie przyjedziesz powłóczyć się ze mną po mieście?*

Miasto, to może zbyt wyszukane słowo, ale kilka kościołów i cmentarzy mamy.

Mam kursa eksternistycznie skończone. Na poziomie szkoły podstawowej. Siedzę już cicho.

Ale ja zwracam uwagę na wykształcenie w bokserkach. Tego nie da się kupić, jak jakiegoś papierka z uczelni.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować