Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy uważacie to za sugestię, że chce do mnie wrócić, czy to nic nie znaczy?

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio odnowił mi się kontakt z byłym facetem z jego inicjatywy bo pewnego dnia napisał co słychać. Od tego czasu kontaktujemy się dośc często.

I ostatnio pytał gdzie teraz mieszkam ( a mieszkamy w tym samym mieście), powiedziałam, że w kawalerce. A on na to "to chyba smutno ci tak samej mieszkać?".

Waszym zdaniem mi coś sugerował, że np. chciałby mnie odwiedzać, czy sobie wkręcam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Aha i ja oczywiście nie mówiłam nic o tym żeby mnie odwiedzał,na to pytanie udałam głupią i powiedziałam, że może trochę smutno, ale zawsze lepiej niż jak mieszkałam ze współlokatorkami.

Nie chcę go naciskać w żaden sposób, ale zastanawiam się czy tak pytał bo może myśli o powrocie? Głupio byłoby mi narazie pytac sie go o to wprost bo mieliśmy przerwę 2 miesiące, ale to nie on odeszł tylko ja bo czesto się kłociliśmy i się przestało układać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Poczekaj.

Spokojnie, nic nie przyspieszaj.

Wszystko sie wyjasni z czasem.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba na razie "bada teren". W zależności od tego co usłyszy/zobaczy będzie działał lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na spokojnie to weź. Ja osobiście wróciłam kiedyś to byłego i to był mega błąd. Zależy jaki był powód rozstania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie chcę niczego przyspieszac oczywiście, nie będę na niego naciskać itd.,dletego też nie chcę go pytac wprost co miał na myśli 😉

Zastanawiam się tylko czy ógł to pytanie zadać ot tak sobie, czy chciał sprawdzić, czy mi jeszcze na nim zależy?  Jak wam się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Aleś głupia. Sprawdza cię dvpek i tyle. Czy se poukladalas, czy kogoś masz itd, gdybyś np kogoś miała to by miał ostry ból dvpy😀 ale i tak głupiaś bo pod chvj dajesz się brać. Tekst źe smutno sama on sprawdzał czy napiszesz mu np ze nie bo z kimś mieszkasz ale się dajesz hahhaahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Aleś głupia. Sprawdza cię dvpek i tyle. Czy se poukladalas, czy kogoś masz itd, gdybyś np kogoś miała to by miał ostry ból dvpy😀 

Ale nawet jeśli, to co w tym złego, jeśli mu na mnie zalezy? W sumie to byliśmy zgodną para, ale ostatnio sie nam troche mniej ukladalo i zerwałam, czego pozniej troche zalowałam, a teraz on znow sie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

Ale nawet jeśli, to co w tym złego, jeśli mu na mnie zalezy? W sumie to byliśmy zgodną para, ale ostatnio sie nam troche mniej ukladalo i zerwałam, czego pozniej troche zalowałam, a teraz on znow sie odzywa...

Skoro to Ty zerwałaś to może czeka aż Ty coś zainicjujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 minuty temu, Gość gość napisał:

zesto się kłociliśmy 

 

16 minut temu, Gość gość napisał:

byliśmy zgodną para

😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

 

😴

Chodzi o to, ze generalnie przez rok naszego związku byliśmy zgodną para, ale przed zerwaniem kłociliśmy sie dosć czesto, przestalismy sie dogadywać... Ale mam nadzieję, że może znów udałoby się nam dogadać, ze pochopnie z nim zerwałam.

 

6 minut temu, deLegatka napisał:

Skoro to Ty zerwałaś to może czeka aż Ty coś zainicjujesz?

Może tak. Własnie się zastanawiam czy coś tym tekstem chciał wybadać czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

On sprawdzał czy kogoś masz, może z ciekawości a może on nikogo nie ma i na bezrybiu i rak ryba , w każdym razie uważaj i nie wkrecaj się. Wyglada na to, ze jesteś zainteresowana ale dlatego ze ciagle jesteś sama wiec wiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co do tego czy kogoś mam to raczej wie, że nie bo wcześniej już pytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×