Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

Jak śpicie/spałyście w trzecim trymestrze? I czy ciągnął was tak dziwnie brzuch na całej szerokości?

Polecane posty

Gość przyszła mama

To moja pierwsza ciąża i poziom dyskomfortu jest krótko mówiąc zaskakujący :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Prawie wogóle....w nocy zazwyczaj miałam skurcze, bóle. W ciągu dnia dziecko 2 letnie do ogarnięcia, więc słabo ze spaniem było. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby zasypiam od razu ale po kilkunastu minutach się budzę i tak do rana, takie drzemki bardziej niż głęboki sen. Medytacja pomaga ale ciężko sie skoncentrować , jak wszystko boli😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja już jestem w końcówce 3 trymestru i też mnie ciągnie, dyskomfort jest 🙂 ból nie tyle co kręgosłupa, a łopatek, leżę źle, siedzę źle, najwygodniej mi się stoi... a w nocy właśnie skurcze, bóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boli mnie wszystko a jeszcze 1,5 miesiąca do terminu. W nocy ratuje się poduszką dla ciężarnych ale dzisiaj wstałam i cały dzień kuleje bo mi coś promieniuje na posladek a nie mialam czasu dzisiaj poćwiczyć, zawsze po ćwiczeniach lżej plecy mniej bolą itd. A dzisiaj to masakra 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Boli mnie wszystko a jeszcze 1,5 miesiąca do terminu. W nocy ratuje się poduszką dla ciężarnych ale dzisiaj wstałam i cały dzień kuleje bo mi coś promieniuje na posladek a nie mialam czasu dzisiaj poćwiczyć, zawsze po ćwiczeniach lżej plecy mniej bolą itd. A dzisiaj to masakra 🤣🤣🤣

Ooo, a polecisz mi jakieś ćwiczenia na plecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie miałam problemów ze snem przez calą ciążę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość gość napisał:

Ooo, a polecisz mi jakieś ćwiczenia na plecy?

Wejdź na YT i najlepsze i najlzejsze są na kanale fitappy - ćwiczenia w ciąży 3 trymestr. 20 minut a odchodzi ból jak ręką odjął. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×