Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

40 letnia kobieta musi godzic sie z faktem, ze jak jest sama, to nie zalozy rodziny. 40 letni facet wciaz moze przebierac nawet w 26 latkach !

Polecane posty

Gość Proste

Jakoś nie widziałam mężczyzny innego niz zamożny biznesmen z 26cio latka. Nie ma o czym dyskutować. A biedny zdzichu albo jakaś niemota z malym fajfusem to i o cipce rowiesniczki może jedynie pomarzyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mannie

Ja jestem kobietą lat 40, mam partnera lat 29, staramy się o dziecko, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tak wasz srom nic nie warty, a  pecynie urojenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet

I bardzo dobrze, wy baby to chciałybyscie cale zycie byc na świeczniku. To rekompensata za lata młodosci (20-30 lat) kiedy to wy przebieracie we frajerach a my często bijemy kapucyna i dopiero jak zainwestujemy w siebie to z biegiem lat stajemy sie zauwazalni dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
Przed chwilą, Gość facet napisał:

I bardzo dobrze, wy baby to chciałybyscie cale zycie byc na świeczniku. To rekompensata za lata młodosci (20-30 lat) kiedy to wy przebieracie we frajerach a my często bijemy kapucyna i dopiero jak zainwestujemy w siebie to z biegiem lat stajemy sie zauwazalni dla kobiet.

O ile zainwestujecie. Ale pamiętaj, ze nie wszystko i nie wszystkie da sie kupić. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gej radar
2 minuty temu, Gość facet napisał:

I bardzo dobrze, wy baby to chciałybyscie cale zycie byc na świeczniku. To rekompensata za lata młodosci (20-30 lat) kiedy to wy przebieracie we frajerach a my często bijemy kapucyna i dopiero jak zainwestujemy w siebie to z biegiem lat stajemy sie zauwazalni dla kobiet.

ty ułomie nigdy nie byłeś, nie jesteś i nie będziesz zauważany przez płeć odmienną, chyba, że jako goovno, które należy omijać aby się nie ufajdać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Kobieta napisał:

O ile zainwestujecie. Ale pamiętaj, ze nie wszystko i nie wszystkie da sie kupić. Pozdrawiam 

Wiem za darmo dajesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja mama po rozwodzie (42 lata) szybko znalazła faceta, miała dwie randki, ale odrzuciła kandydatów, a z trzecim jest 7 lat, to wykształciuch na dobrym stanowisku z domem. Tata nie ma ani 27 latki, ani 35 latki, tylko kobitke z swoim wieku z nadwagą, którą utrzymuje, bo ona tak szuka pracy, by jej nie znaleźć, także tak jest w moim otoczeniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
Przed chwilą, Gość Kobieta napisał:

O ile zainwestujecie. Ale pamiętaj, ze nie wszystko i nie wszystkie da sie kupić. Pozdrawiam 

Ja mówię o rozgarniętych młodych facetach. Dobrze dobrze, nie wszystko ale 95%. Sam mam 35 lat teraz.

Miałem 18-20 - fakt, mialem dziewczyne ale poza tym posucha

20-27 - kiepsko, dziewczyny u szczytu atrakcyjności, przebierały w nas jak chciały, my latalismy jak te pieski, klasyczne prawo popytu i podaży

27-30 no, tu zachodziły już zmiany, mając 27 miałem pracę, zarabiałem wprawdzie średnio ale kupiłem mieszkanie w duzym miescie, zacząłem biegać ostro plus silownia, rzuciłem cholerne szlugi - atrakcyjność lekko poszła do góry, kilka razy byłem usidlany na mężą (na szczęście znałem się już na kobietach i się nie dalem -ufff)

30-35  - to już początek bajki - nie mówie ze jestem Robert De Niro ale dobre zarobki, dobra sylwetka, fajne mieszkanie robią swoję- jestem bombardowany, ze fajnie zeby taki facet miał żonę i dzieci, trafiam na zdesperowane dziewuchy 28-30 - masakra... Ale tak to już jest... P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

AUTOR ...EK MUSI SIE POGODZIC ZE SPLODZIL BACHORA A NIE DZIECKO I ZE NIE KOCHA ZONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Założy. Przykład: moja koleżanka z pracy. Właśnie wyszła za mąż. Wczoraj bawiliśmy się na ich weselu 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Moja mama po rozwodzie (42 lata) szybko znalazła faceta, miała dwie randki, ale odrzuciła kandydatów, a z trzecim jest 7 lat, to wykształciuch na dobrym stanowisku z domem. Tata nie ma ani 27 latki, ani 35 latki, tylko kobitke z swoim wieku z nadwagą, którą utrzymuje, bo ona tak szuka pracy, by jej nie znaleźć, także tak jest w moim otoczeniu. 

Widocznie ona jest bardziej ładna niż Twój tata bogaty, pewnie mama się dobrze trzyma, ma powab to i chętny się  znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
4 minuty temu, Gość gej radar napisał:

ty ułomie nigdy nie byłeś, nie jesteś i nie będziesz zauważany przez płeć odmienną, chyba, że jako goovno, które należy omijać aby się nie ufajdać

Hau hau hau, burek przegryw wylazł z pokoju w klicie swojej matki xdd 

hau hau hau hau!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
1 minutę temu, Bolek napisał:

Jest dokładnie tak jak piszesz, mam 15 lat młodszą druga żonę, a przy problemu mogłem wybierać wśród 20 lat mlodszych

No to piątka! Dobrze to rozegraliśmy! 

Powiem Ci szczerze, że ja od małolata wiedziałem, że tak wygląda rynek matrymonialny - jak miałem 25 lat i moja ex też, to ona szybko sobie znalazła faceta, z którym jeździła na wakacje, a ja studenciak golas mogłem pomarzyć o ładnej dziewczynie. Teraz ona siedzi w malzenstwie z dzieckiem i podobno ciągle się od niego wyprowadza a ja jestem zadowolonym zadbanym 35 latkiem.

Ale zawsze wiedziałem, że determinacja zawodowa doprowadzi mnie do fajnego życia. I tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
3 minuty temu, Bolek napisał:

Jest dokładnie tak jak piszesz, mam 15 lat młodszą druga żonę, a przy problemu mogłem wybierać wśród 20 lat mlodszych

I dlatego siedzisz na forum i sie uzalasz 😂 😂 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w będzie. 40 letni facet może przebierać w kobietach pod warunkiem, że jest bardzo atrakcyjny, a takich może w naszym kraju z 5%, więc nie pocieszajcie się, że za 10 czy 15 lat role się odwrócą i nagle zaczniecie mieć powodzenie, bo się tylko kompromitujecie. Jak nie jesteście atrakcyjni dla kobiet teraz, to za ileś tam lat tym bardziej nie będziecie, bo jeszcze mocniej zdziczejecie i staniecie się aspołeczni 🙂 Zrozum, że latka lecą i jędrności Wam nie przybywa (dzieje się to zarówno z kobietami i z mężczyznami - Was oznaki starzenia też nie omijają), więc samo zadbanie o siebie nie pomoże, jeśli charakter do kitu. Nie wspomnę już o tym, że kawaler w tym wieku nie będzie miał pojęcia jak zaimponować kobiecie... 

20 minut temu, Gość Proste napisał:

Jakoś nie widziałam mężczyzny innego niz zamożny biznesmen z 26cio latka. Nie ma o czym dyskutować. A biedny zdzichu albo jakaś niemota z malym fajfusem to i o cipce rowiesniczki może jedynie pomarzyć. 

Dokładnie. Ale chłopak naczytał się gdzieś, że kobiety wolą starszych, bo są dojrzalsi (tak jakby wiek o tym decydował) i liczy na to, że za jakiś czas przeobrazi się z nieudacznika w żigolaka. No cóż, pomarzyć zawsze można 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość facet napisał:

Widocznie ona jest bardziej ładna niż Twój tata bogaty, pewnie mama się dobrze trzyma, ma powab to i chętny się  znalazł.

No, mój tata nie jest bogaty,  4000 netto wyciągał już wiele lat temu, to z 5000 netto ma, na dwie osoby im starcza, w biedzie nie żyją. Ona sympatyczna, lubie ją, ale ładna nie jest, grubsza i braki w uzębieniu widoczne. Moja mama ładniejsza, a przede wszystkim bardziej zadbana, to damulka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony

40 letni facet musi godzic sie z faktem, ze jak jest do tej pory sam, to już nie zalozy rodziny. 40 letnia kobieta wciaz moze przebierac nawet w 26 latkach !

Dowód: TY sam. Gdzie twoja rodzina? Gdzie randki ze studentkami? A widzisz. Nie pitol już więcej tych farmazonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No, mój tata nie jest bogaty,  4000 netto wyciągał już wiele lat temu, to z 5000 netto ma, na dwie osoby im starcza, w biedzie nie żyją. Ona sympatyczna, lubie ją, ale ładna nie jest, grubsza i braki w uzębieniu widoczne. Moja mama ładniejsza, a przede wszystkim bardziej zadbana, to damulka 🙂

I masz odpowiedź na pytanie. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
2 minuty temu, Gość Proste napisał:

I dlatego siedzisz na forum i sie uzalasz 😂😂😂 

Mistrzu, gdzie on się użala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora

Niedziela incela 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość facet napisał:

Mistrzu, gdzie on się użala?

Na całej kafe. Gdzie popadnie. Słynny Manager 40+ wyjący do studentki jak do księżyca 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
3 minuty temu, Gość facet napisał:

Mistrzu, gdzie on się użala?

W różnych tematach, ze drugi raz by sie nie zenil. Ze żałuje tego, ze ma żonę. Ze dla niej wiecznie malo zarabia. Takie cudowne życie z młodą d... Która kopanie starego w dupe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorientowany
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Na całej kafe. Gdzie popadnie. Słynny Manager 40+ wyjący do studentki jak do księżyca 😛 

Dla którego jego rówieśniczki to "stare baby", on natomiast to jurny samiec zasługujący na dwudziestolatkę palącą slimy, wyma...ącą lakierowaną torebeczką 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość zorientowany napisał:

Dla którego jego rówieśniczki to "stare baby", on natomiast to jurny samiec zasługujący na dwudziestolatkę palącą slimy, wyma...ącą lakierowaną torebeczką 🤣

kafeteryjne pośmiewisko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
9 minut temu, Gość doświadczony napisał:

40 letni facet musi godzic sie z faktem, ze jak jest do tej pory sam, to już nie zalozy rodziny. 40 letnia kobieta wciaz moze przebierac nawet w 26 latkach !

Dowód: TY sam. Gdzie twoja rodzina? Gdzie randki ze studentkami? A widzisz. Nie pitol już więcej tych farmazonów.

Brawo 👏 

On nawet nie wie jak do kobiety zagadać a tutaj o jakims przebieraniu mówi 😂 😂 😂 

Poki co to przebiera we własnej głowie, nigdzie więcej. Laski od niego uciekają, patrzą w ekran telefonu, bo je obrzydza. 

Do tego te 12,5 cm 😂 

Zadna zdania nie chce z nim zamienić a on tu pisze o jakimś przebieraniu i zakładaniu rodziny. A inne nieudaczniki i przegrywy jego pokroju mu wtoruja. No koń by sie umiał 🐴 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Brawo 👏 

On nawet nie wie jak do kobiety zagadać a tutaj o jakims przebieraniu mówi 😂😂😂 

Poki co to przebiera we własnej głowie, nigdzie więcej. Laski od niego uciekają, patrzą w ekran telefonu, bo je obrzydza. 

Do tego te 12,5 cm 😂 

Zadna zdania nie chce z nim zamienić a on tu pisze o jakimś przebieraniu i zakładaniu rodziny. A inne nieudaczniki i przegrywy jego pokroju mu wtoruja. No koń by sie umiał 🐴😂 

ale przecież tym przegrańcom nic innego nie pozostaje jak spędzić niedzielę przed kompem we własnym "doborowym" towarzystwie i pokadzenie sobie i poprzyklaskiwanie. Oni nawet sobie nie zdają sprawy jak strasznie są żałośni i pogardy godni w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Brawo 👏 

On nawet nie wie jak do kobiety zagadać a tutaj o jakims przebieraniu mówi 😂😂😂 

Poki co to przebiera we własnej głowie, nigdzie więcej. Laski od niego uciekają, patrzą w ekran telefonu, bo je obrzydza. 

Do tego te 12,5 cm 😂 

Zadna zdania nie chce z nim zamienić a on tu pisze o jakimś przebieraniu i zakładaniu rodziny. A inne nieudaczniki i przegrywy jego pokroju mu wtoruja. No koń by sie umiał 🐴😂 

Gdyby był normalny, miał poukładane w głowie i w życiu, to te 12,5 cm nie stanowiłyby jakiegoś większego problemu. A tak "zusammen do kupy" efekty są, jak widać, żałosne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×