Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Sexigrajka

Polecane posty

Gość gość
34 minuty temu, Gość gość napisał:

no pieknie pepa się niczego nie nauczyła po tych komentarzach i jedzie po innych teraz po wagince że jest zarozumiała i wyglada jak buka że nos przesłania jej całą twarz że ma sobie zmienić nik na buka zbiornikowa i że ma cycki po kolana 

a tak płakała i tak przepraszała wszystkie że już nie będzie gadać na inne i sie z nich wyśmiewać a teraz razem z krasnalem smieja się z waginki

nawet bananowa sie nagle u niej znalazła i sie smieje 

a czego się tak czepiasz tej pepy ? ona jest najlepsza na zb i jest tego świadoma że żadna jej nie dorówna a taki wali napisał jej że ma piękne cy/cki no to się wkur....  i powiedziała że wali tak samo pisze buce a ona ma cy/cki do pasa wiec jego opinia nie jest adekwatna no bo jak moga się komukolwiek podobać cycki buki czyli waginki bo tak z krasnelem waginke nazwali , widac ze pepa obserwuje kobiety z zb skoro wie co wali jej pisał i wie jakie koszmarne one są i dobrze ze tak z krasnalem sie nabijali z waginy bo rzeczywiście jest zarozumiała a takie palanty jak wali to każdej piszą to samo byleby cy/cki zobaczyc i móc zwalić . ja to chętnie poznam opinie pepy i krasnala na temat innych kobiet , czy jest podobna domojej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

a czego się tak czepiasz tej pepy ? ona jest najlepsza na zb i jest tego świadoma że żadna jej nie dorówna a taki wali napisał jej że ma piękne cy/cki no to się wkur....  i powiedziała że wali tak samo pisze buce a ona ma cy/cki do pasa wiec jego opinia nie jest adekwatna no bo jak moga się komukolwiek podobać cycki buki czyli waginki bo tak z krasnelem waginke nazwali , widac ze pepa obserwuje kobiety z zb skoro wie co wali jej pisał i wie jakie koszmarne one są i dobrze ze tak z krasnalem sie nabijali z waginy bo rzeczywiście jest zarozumiała a takie palanty jak wali to każdej piszą to samo byleby cy/cki zobaczyc i móc zwalić . ja to chętnie poznam opinie pepy i krasnala na temat innych kobiet , czy jest podobna domojej 

to jak tak wszstko wiesz to napisz co ten krasnal w koncie mowił o wagince ze ma isc do kosciola i nochalem gasic gromnice bo niedosłyszałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

E ty pepa nie obgaduj bo sama wyglądasz jak kobyla i świnia także zgłoś się do Jarka to ci da 600+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdg

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

E ty pepa nie obgaduj bo sama wyglądasz jak kobyla i świnia także zgłoś się do Jarka to ci da 600+

Haha 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

E ty pepa nie obgaduj bo sama wyglądasz jak kobyla i świnia także zgłoś się do Jarka to ci da 600+

W skali roku się uzbiera może sobie zęby wyleczysz 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widzicie mimike twarzy sexi grajki, jak można takie coś rufać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

W skali roku się uzbiera może sobie zęby wyleczysz 😅

Ale to dostanie jako trzoda chlewa, bo chyba na kobyle jeszcze nie ma 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koziolek

Zazdrościć mojej kobiecie piękna i sexapilu.  Jest tu gwiazdą i wam to przeszkadza ze ją wszyscy lubią i ze ma dużo wielbicieli 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koziolek
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale to dostanie jako trzoda chlewa, bo chyba na kobyle jeszcze nie ma 500+

 

4 minuty temu, Gość Gość napisał:

 

A to może i tak 😅😅😅😅😅😅

Jarek coś tam załatwi pociągnie ja pod krowę bo też podobna bo łaciata tylko mleka nie daje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Koziolek napisał:

Zazdrościć mojej kobiecie piękna i sexapilu.  Jest tu gwiazdą i wam to przeszkadza ze ją wszyscy lubią i ze ma dużo wielbicieli 

 

wielki zaszczyt o ufra, na zbiornikowym śmietniku byc gwiazdą obok seksigrajki i kulfona no zaszczyt jak uj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

wielki zaszczyt o ufra, na zbiornikowym śmietniku byc gwiazdą obok seksigrajki i kulfona no zaszczyt jak uj

i zadziornej damy buhaaaaa możesz być dumny z najlepszej yrewki pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

i zadziornej damy buhaaaaa możesz być dumny z najlepszej yrewki pajacu

Zadziorna zbiera na gadżety erotyczne, może jakby dała opis że na rozaniec i moherowy beret szybciej by nazbierala, a jakie ma menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Koziolek napisał:

Zazdrościć mojej kobiecie piękna i sexapilu.  Jest tu gwiazdą i wam to przeszkadza ze ją wszyscy lubią i ze ma dużo wielbicieli 

 

mało ambitny jesteś jak ci urewka do szczęścia wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gogo napisał:

😅😅😅😅PLOTKARA WSTAŁA 

witamy plotkarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niezabezpieczona290 ojpr co to jest za wynalazek może ktoś mi wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Niezabezpieczona290 ojpr co to jest za wynalazek może ktoś mi wytłumaczyć?

kolejna co na naczelna gwiazdę ma ambicje obok kobyły buhahaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

kolejna co na naczelna gwiazdę ma ambicje obok kobyły buhahaaaa

Jeszcze różę musi wyprzedzić, nawet podobna do niej, może rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Gogo napisał:

😅😅😅😅PLOTKARA WSTAŁA 

Która? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość gość napisał:

Niezabezpieczona290 ojpr co to jest za wynalazek może ktoś mi wytłumaczyć?

Natalia powinna córka się zająć a nie kurestfem na zb , codziennie innego obsługuje za marne grosze, ale nic dziwnego,z taką aparycją ciężko więcej zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 siema de/il/lki , wy t akurat powinniści podziękować Marcie że się wczoraj pokazała ,bo macie o czym pisać ,temacik wam się ruszył , bo coś ostatnio cienko z wami , a zazdrość przemawia przez was w każdym wpisie , żadna Jej nie dorówna jeśli chodzi o urodę ,bo jest śliczna a wam zazdrośnice paskudne daleko do niej , zarzucacie Jej że jest gruba ,spasiona ,itd , ja osobiście nie widzę u niej nadwagi , a każda Kobieta powwinna mieć trochę więcej ciała ,a nie wyglądać jak wieszak na ubrania , to tylko stereotyp że faceci lubią figurę modelki ! , a jeśli nawet jest gruba , to w każdej chwili może schudnąć , ale nikt jej nie odbierze tego że jest śliczna i choj , a wy co nawet jeśli schudniecie ,to i tak będziecie brzydkie ,już zawsze i taka jest prawda ,i z tego powodu nabrdziej na Nią jedziecie , to się nazywa zazdrość !!!    pozdro dla kumatych .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopaki do wzięcia

😀😀😀😀

Kobieta musi mieć tu i tu 😁😁😁😁

Tak jak pepa 😅😅😅😅😅😅😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopaki do wzięcia
13 minut temu, Gość gosc napisał:

 siema de/il/lki , wy t akurat powinniści podziękować Marcie że się wczoraj pokazała ,bo macie o czym pisać ,temacik wam się ruszył , bo coś ostatnio cienko z wami , a zazdrość przemawia przez was w każdym wpisie , żadna Jej nie dorówna jeśli chodzi o urodę ,bo jest śliczna a wam zazdrośnice paskudne daleko do niej , zarzucacie Jej że jest gruba ,spasiona ,itd , ja osobiście nie widzę u niej nadwagi , a każda Kobieta powwinna mieć trochę więcej ciała ,a nie wyglądać jak wieszak na ubrania , to tylko stereotyp że faceci lubią figurę modelki ! , a jeśli nawet jest gruba , to w każdej chwili może schudnąć , ale nikt jej nie odbierze tego że jest śliczna i choj , a wy co nawet jeśli schudniecie ,to i tak będziecie brzydkie ,już zawsze i taka jest prawda ,i z tego powodu nabrdziej na Nią jedziecie , to się nazywa zazdrość !!!    pozdro dla kumatych .....

Zaraz ci powiem ja uważam że nie jest brzydka ma swoje atuty ale te przekleństwa zarozumiałość to przesada 

Widać po niej ze wyżej s//Ra niż  upe ma 

I te jej udawanie to nie cieszy a wręcz śmieszne 😂😂😂

I te jej opowieści z krypty 😄😄😄

A najciekwasze w tym jest to ze co wy tu napiszecie o niej to komentuje i robi wszystko pod wpisy 

Np. Świnka pepa ... kupiła maskotkę 😂😂

Płacz depresja tez na wasze zawołanie 

Jednym słowem sztuczna zero naturalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość gosc napisał:

 siema de/il/lki , wy t akurat powinniści podziękować Marcie że się wczoraj pokazała ,bo macie o czym pisać ,temacik wam się ruszył , bo coś ostatnio cienko z wami , a zazdrość przemawia przez was w każdym wpisie , żadna Jej nie dorówna jeśli chodzi o urodę ,bo jest śliczna a wam zazdrośnice paskudne daleko do niej , zarzucacie Jej że jest gruba ,spasiona ,itd , ja osobiście nie widzę u niej nadwagi , a każda Kobieta powwinna mieć trochę więcej ciała ,a nie wyglądać jak wieszak na ubrania , to tylko stereotyp że faceci lubią figurę modelki ! , a jeśli nawet jest gruba , to w każdej chwili może schudnąć , ale nikt jej nie odbierze tego że jest śliczna i choj , a wy co nawet jeśli schudniecie ,to i tak będziecie brzydkie ,już zawsze i taka jest prawda ,i z tego powodu nabrdziej na Nią jedziecie , to się nazywa zazdrość !!!    pozdro dla kumatych .....

a ...a///laj z ta zazdrością poebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość gosc napisał:

 siema de/il/lki , wy t akurat powinniści podziękować Marcie że się wczoraj pokazała ,bo macie o czym pisać ,temacik wam się ruszył , bo coś ostatnio cienko z wami , a zazdrość przemawia przez was w każdym wpisie , żadna Jej nie dorówna jeśli chodzi o urodę ,bo jest śliczna a wam zazdrośnice paskudne daleko do niej , zarzucacie Jej że jest gruba ,spasiona ,itd , ja osobiście nie widzę u niej nadwagi , a każda Kobieta powwinna mieć trochę więcej ciała ,a nie wyglądać jak wieszak na ubrania , to tylko stereotyp że faceci lubią figurę modelki ! , a jeśli nawet jest gruba , to w każdej chwili może schudnąć , ale nikt jej nie odbierze tego że jest śliczna i choj , a wy co nawet jeśli schudniecie ,to i tak będziecie brzydkie ,już zawsze i taka jest prawda ,i z tego powodu nabrdziej na Nią jedziecie , to się nazywa zazdrość !!!    pozdro dla kumatych .....

Czytaj uważnie co oniej piszą, nikt nie napisał, że jest brzydka, piszą co widzą, że przytyla, że zeby ma zepsute, że za dużo tatuaży, że kłamie, udaje i zazdrosna o wszystko i o inne ładniejsze, więc nie pisz tego co sam o niej sądzisz, a przypisujesz nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ATENKA

POPISZCIE O MNIE TROSZKĘ BO BARDZO O SOBIE LUBIE CZYTAC 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Następna jepnienta😂

Same ćpunki tu

😅😅😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żmijeczka

Nie pier///dalać się pisać bo nima co czytać 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Żmijeczka napisał:

Nie pier///dalać się pisać bo nima co czytać 😂😂😂

do roboty sie szmato wez a nie opluwać  ludzi w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×