Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Uprawialiście kiedyś seks w sytuacji w której ktoś mógłby was przyłapać?

Polecane posty

Gość Kamil_36_Wlkp

Pola odezwiesz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Masz rację, od razu się ochoty nabiera 😊 szkoda tylko, że żadnego faceta nie ma pod ręką ☹️

Ja mam faceta pod ręką tylko muszę go jakoś namówić do publicznego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka26

Zdarzyło się, kiedyś jak miałam 16 lat to masturbowałam się przy kompie oglądając film erotyczny, miałam słuchawki na uszach i starałam się być cicho bo w domu byli rodzice i mój brat 3 lata starszy, jechałam ostro paluszkami ale w pewnym momencie się zerwałam bo zobaczyłam cień i było to mój brat który patrzył na mnie, na to co robię i sam sobie trzepał. Zawstydziłam się strasznie, wyzwać go nie wyzwałam bo rodzice by usłyszeli a ja sama byłam w luźnej koszulce już bez majtek i stanika. Nie wiedziałam jak się zachować, on też się speszył, powiedziałam mu że ma być cicho i usiąść bo musimy pogadać. Usiadł  kazałam mu kocem się nakryć bo był bez gaci a stał mu konkretnie 😛  ja usiadłam i nogi złączyłam żeby nic nie widział, pogadaliśmy o tej sytuacji i zaczęliśmy się śmiać z tego, mnie szczerze mówiąc to podnieciło, powiedziałam mu o tym, on chciał żebyśmy się pobawili patrząc na siebie, zgodziłam się, on odkrył się, ja rozchyliłam nogi i zaczęliśmy, było ostro bo z jednej strony dochodziłam patrząc na faceta który się masturbuje a z drugiej strony fakt ze to mój brat wywoływał u mnie mega adrenalinę i podniecenie. Rodzice nic nie słyszeli na szczęście, a ja się tak napaliłam że nie poprzestałam na tym, przysunęłam się do niego, on zażartował że mam uważać bo zaraz mi do buzi wsadzi, a ja się zaśmiałam i sama  wzięłam jego penisa do ust, śmialiśmy sie oboje chwilami, obciągnęłam a potem usiadłam na niego, nadziałam się i zaczęliśmy się kochać, nie zwracaliśmy uwagi na to że jesteśmy rodzeństwem, nie brzydziło to nas, było namiętnie, gorąco, ostro i był to najbardziej cichy seks w moim życiu, robiliśmy co w naszej mocy by rodzice nas nie usłyszeli. Adrenalina była ogromna bo oni cały czas rozmawiali w pokoju obok a ja podsmiechiwujac ujeżdżałam mojego brata. 😛 Ryzyko żadne bo ja brałam tabletki a Marcin wyciągnął i trysnął mi na twarz i cycki,  raz taka akcja była, i po 10 latach wesołe wspomnienia mamy 😛 PS. Jakby ktoś pytał to traumy nikt z nas nie ma bo za pewne nie jedna pseudo dziewica się oburzy że to złe, chore, że kazirodztwo itp itd. dla nas było to tylko seksik, nie w celu robienia dzieci czy jakiegoś dziwnego związku, tylko w celu dobrej zabawy i szybkiego dymanka bez zobowiązań 😛 czujemy się dobrze od początku a minęło już 10 lat, publicznie raczej się tym nie chwalimy bo nie ma sensu, ale tu mogę powiedzieć że była to sytuacja w której mogli nas rodzice przyłapać co było podniecające bardzo 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka26

Zdarzyło się, kiedyś jak miałam 16 lat to masturbowałam się przy kompie oglądając film erotyczny, miałam słuchawki na uszach i starałam się być cicho bo w domu byli rodzice i mój brat 3 lata starszy, jechałam ostro paluszkami ale w pewnym momencie się zerwałam bo zobaczyłam cień i było to mój brat który patrzył na mnie, na to co robię i sam sobie trzepał. Zawstydziłam się strasznie, wyzwać go nie wyzwałam bo rodzice by usłyszeli a ja sama byłam w luźnej koszulce już bez majtek i stanika. Nie wiedziałam jak się zachować, on też się speszył, powiedziałam mu że ma być cicho i usiąść bo musimy pogadać. Usiadł  kazałam mu kocem się nakryć bo był bez gaci a stał mu konkretnie   ja usiadłam i nogi złączyłam żeby nic nie widział, pogadaliśmy o tej sytuacji i zaczęliśmy się śmiać z tego, mnie szczerze mówiąc to podnieciło, powiedziałam mu o tym, on chciał żebyśmy się pobawili patrząc na siebie, zgodziłam się, on odkrył się, ja rozchyliłam nogi i zaczęliśmy, było ostro bo z jednej strony dochodziłam patrząc na faceta który się masturbuje a z drugiej strony fakt ze to mój brat wywoływał u mnie mega adrenalinę i podniecenie. Rodzice nic nie słyszeli na szczęście, a ja się tak napaliłam że nie poprzestałam na tym, przysunęłam się do niego, on zażartował że mam uważać bo zaraz mi do buzi wsadzi, a ja się zaśmiałam i sama  wzięłam jego peni.sa do ust, śmialiśmy sie oboje chwilami, obciąg.nęłam mu a potem usiadłam na niego, nadziałam się i zaczęliśmy się kochać, nie zwracaliśmy uwagi na to że jesteśmy rodzeństwem, nie brzydziło to nas, było namiętnie, gorąco, ostro i był to najbardziej cichy seks w moim życiu, robiliśmy co w naszej mocy by rodzice nas nie usłyszeli. Adrenalina była ogromna bo oni cały czas rozmawiali w pokoju obok a ja podsmiechiwujac ujeżdżałam mojego brata.  Ryzyko żadne bo ja brałam tabletki a Marcin wyciągnął i trysnął mi na twarz i cycki,  raz taka akcja była, i po 10 latach wesołe wspomnienia mamy  PS. Jakby ktoś pytał to traumy nikt z nas nie ma bo za pewne nie jedna pseudo dziewica się oburzy że to złe, chore, że kazirodztwo itp itd. dla nas było to tylko sek.sik, nie w celu robienia dzieci czy jakiegoś dziwnego związku, tylko w celu dobrej zabawy i szybkiego dym.anka bez zobowiązań  czujemy się dobrze od początku a minęło już 10 lat, publicznie raczej się tym nie chwalimy bo nie ma sensu, ale tu mogę powiedzieć że była to sytuacja w której mogli nas rodzice przyłapać co było podniecające bardzo 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

to ja mam zw podnieciła mnie ta historia xd 😅😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka26
4 minuty temu, Gość Mati napisał:

to ja mam zw podnieciła mnie ta historia xd 😅😉

 

To jak masz siostrę to pogadaj z nią, może sie cykniecie dla zabawy, szczerze polecam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Nie no wolę patrzeć na ładne dziewczyny dochodzić 💦 a potem płakać jakiś dziwny fetysz xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka26
3 minuty temu, Gość Mati napisał:

Chcesz wysłać zdj 😏😁

Nie wysyłam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Na dworze jeszcze ciepło, ostatnia szansa żeby zaszaleć. Ja rano pójdę na spacer, podejmę ryzyko i spróbuje swojego faceta namówić na seks w parku. Będzie ciężko ale postaram się go odpowiednio nastroić i nakręcić. Trzymajcie kciuki! Dam znać czy się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati
2 minuty temu, Gość Edyta napisał:

Na dworze jeszcze ciepło, ostatnia szansa żeby zaszaleć. Ja rano pójdę na spacer, podejmę ryzyko i spróbuje swojego faceta namówić na seks w parku. Będzie ciężko ale postaram się go odpowiednio nastroić i nakręcić. Trzymajcie kciuki! Dam znać czy się udało

A gdzie w jakim parku i o której godzinie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×