Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola

Jak powiedzieć mamie o starszym partnerze?

Polecane posty

Gość Ola

Od 5 miesięcy spotykam się z facetem, który jest ode mnie 25 lat starszy. Teraz zaczęło się robić między nami poważnie i chciałabym o nim powiedzieć mamie. Tylko za bardzo nie wiem jak... Prosto z mostu czy trochę ją oswoić (chociaż na to drugie kompletnie nie mam pomysłu)? 

Ps. Nie potrzebuje rad pt.: że jest dla mnie za stary. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Zapomniałam dopisać - ja mam lat 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Starszy od mamy?

Tak, o 4 lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

A tacie powiesz?

Tata z nami nie mieszka i interesuje się moim życiem bardzo pobieżnie, dlatego też nie czuję obecnie takiej potrzeby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Ola napisał:

Tata z nami nie mieszka i interesuje się moim życiem bardzo pobieżnie, dlatego też nie czuję obecnie takiej potrzeby. 

To lepiej uważaj, bo jeszcze mama ci go odbije 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kurczę, nie wiem. Sama mam męża starszego ode mnie o 18 lat, ja mam 29, on ma 47. Rodzice wiedzą tylko, że jest ode mnie starszy o ponad 10 lat, ale ile "ponad", to już chyba nie wiedzą. Sama nie wiem, co Ci doradzić.

Ale nie, nie uważam, że jest dla Ciebie za stary. Uważam natomiast, że miłość nie zna płci ani wieku oraz że każdy ma prawo być szczęśliwy. Ty również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

To lepiej uważaj, bo jeszcze mama ci go odbije 😄

Nie strasz dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

To lepiej uważaj, bo jeszcze mama ci go odbije 😄

Moja mama ma swojego partnera i dobrze im się żyje 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluton
15 minut temu, Gość Ola napisał:

Od 5 miesięcy spotykam się z facetem, który jest ode mnie 25 lat starszy. Teraz zaczęło się robić między nami poważnie i chciałabym o nim powiedzieć mamie. Tylko za bardzo nie wiem jak... Prosto z mostu czy trochę ją oswoić (chociaż na to drugie kompletnie nie mam pomysłu)? 

Ps. Nie potrzebuje rad pt.: że jest dla mnie za stary. 

Jak traktuje cie na codzien  i jak w sypjalni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Kurczę, nie wiem. Sama mam męża starszego ode mnie o 18 lat, ja mam 29, on ma 47. Rodzice wiedzą tylko, że jest ode mnie starszy o ponad 10 lat, ale ile "ponad", to już chyba nie wiedzą. Sama nie wiem, co Ci doradzić.

Ale nie, nie uważam, że jest dla Ciebie za stary. Uważam natomiast, że miłość nie zna płci ani wieku oraz że każdy ma prawo być szczęśliwy. Ty również.

Największy problem polega na tym, że moja mama doskonale go zna, więc wszelakie tuszowanie wieku nie wchodzi w grę 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
1 minutę temu, Gość pluton napisał:

Jak traktuje cie na codzien  i jak w sypjalni?

Ale obawiam się, że to dyskusja na temat: czy on jest dobry dla mnie? A nie o to mi chodzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mamo to mój partner (tu imię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Ola napisał:

Największy problem polega na tym, że moja mama doskonale go zna, więc wszelakie tuszowanie wieku nie wchodzi w grę 🤷‍♀️

Lubi go? Co o nim myśli? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Ola napisał:

Największy problem polega na tym, że moja mama doskonale go zna, więc wszelakie tuszowanie wieku nie wchodzi w grę 🤷‍♀️

No to faktycznie jest problem 🤔 tu trzeba jakoś szczególnie podejść do sprawy.

Mojego rodzice też znają, ale wiedzą jedynie, że skończył 40 lat, i to by było na tyle, jeśli idzie o wiek. Ty masz jednak trochę trudniej niż ja.

Skoro Twoja mama go zna, to powiedz, czy go lubi? Jeśli tak, to powinno być łatwiej.

Ewentualnie wybadaj pierw sprawę. Zapytaj mamy, co by było, gdybyś zakochała się w osobie o takim a takim wieku, albo o sądzi na temat takich związków, tak z ciekawości niby. Potem w zależności od odpowiedzi będziesz mogła zdecydować lepiej, jak przekazać tę informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak

Moja kolezanka byla w podobnej sytuacji 

Mama byla wrecz zalamana dlugo nie mogla.sie pogodzic 🙂

dzis kolezanka jest jego zona i maja dziecko mama pogodzila sie . Lecz nie bylo latwo az kolezanka zagrozila albo sie pogodzi z ta mysla albo zrywa kontakt 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Behemoth

Ale co to znaczy, że robi się poważnie? Oświadczył się? Chcecie razem zamieszkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ojca nie było, to sobie znalazłaś nowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie będzie łatwo. Przygotuj się na to, że mama może nie być zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość No tak napisał:

Moja kolezanka byla w podobnej sytuacji 

Mama byla wrecz zalamana dlugo nie mogla.sie pogodzic 🙂

dzis kolezanka jest jego zona i maja dziecko mama pogodzila sie . Lecz nie bylo latwo az kolezanka zagrozila albo sie pogodzi z ta mysla albo zrywa kontakt 🙂

Jestem złą matką, bo ja bym.. nara 🖐️ Z do powiedzenie, że jak jej nie wyjdzie to moje drzwi są zawsze już zamknięte, niech nie puka. Możecie współczuć mojej córce, ma 5 lat, ale zdania nie zmienię, niech mi tylko zagrozi zerwanie kontaktu, pożałuje, wydziedzicze, nie pomogę przy wnukach, trudno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jestem złą matką, bo ja bym.. nara 🖐️ Z do powiedzenie, że jak jej nie wyjdzie to moje drzwi są zawsze już zamknięte, niech nie puka. Możecie współczuć mojej córce, ma 5 lat, ale zdania nie zmienię, niech mi tylko zagrozi zerwanie kontaktu, pożałuje, wydziedzicze, nie pomogę przy wnukach, trudno. 

z dopowiedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piiiiipplaka

Opiwedz fake historię , zamień swoje imię na jakieś inne i jego też a reszta opowiedz o swoim związku i zależnie od reakcji mamy zadecyduj czy jej powiedzieć że mówiłaś o sobie czy poczekasz jeszcze trochę. W sumie aż tak długo razem nie jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jestem złą matką, bo ja bym.. nara 🖐️ Z do powiedzenie, że jak jej nie wyjdzie to moje drzwi są zawsze już zamknięte, niech nie puka. Możecie współczuć mojej córce, ma 5 lat, ale zdania nie zmienię, niech mi tylko zagrozi zerwanie kontaktu, pożałuje, wydziedzicze, nie pomogę przy wnukach, trudno. 

pierwsza bym wyrzekła się takiej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Ty go dla siebie , czy dla matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kurde niektórzy to mają szczęście. Facet 4 lata starszy ode mnie a ma kobietę w takim wieku że dla 40 latków  to sfera marzeń 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tijn

Nie mów jej wprost ale oswajają stopniowo z tematem na początek powiedz mamie że chciałabyś dostać na Boże narodzenie dildo pod choinkę bo mężczyzna z którym się spotykasz dawno jest już martwy w tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ile zarabia twój facet i czy jest mega przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×