Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Nie moge znalezc pracy od 10 msc.

Polecane posty

Gość Gosc

Nie wiem dlaczego bog mnie tak kaze. Inni znajduja a ja jakos nie moge szlak mnie juz trafia. I to nie chodzi o moje niekompetencje czy czyjes wieksze. Ktos ma mniejsze i ma ja nie wiem jak ludzie to robia moze to znajomości.  Do tego mam matke toksyczna ciagle musialabym cale zycie uciekac a ja naprawde nic zlego w zyciu nie zrobilam nie wiem dlaczego mam tak ciagle pod gorke ;(. Podoba mi sie taki facet ale on jest tu na miejscu a co jak znajde prace w wiekszym miescie. Z moja matka o wszytko  juz byly klotnie o pieniadze o spokoj itp. Mialam przez nia depresje. Ja nie wiem naprawde dlaczego zyciw mnie tak kopie po dupie nic zlego nie zrobilam . Prawko mi jeszcze zostalo do skonczenia na to potrzeba kasy i wszedzie jest mnostwo cwaniakow. No nie tak mialo koje zycie wygladac. Dbalam o to zeby nie obudzic sie z reka w nocniku a  i tak sie obudzilam. Nie moge na nikogo liczyc kazdy na mnie pluje mozna tak powiedziec. Zycie mi uwiera moze trzeba skonczyc ze soba. Na co mi takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Nie wiem dlaczego bog mnie tak kaze. Inni znajduja a ja jakos nie moge szlak mnie juz trafia. I to nie chodzi o moje niekompetencje czy czyjes wieksze. Ktos ma mniejsze i ma ja nie wiem jak ludzie to robia moze to znajomości.  Do tego mam matke toksyczna ciagle musialabym cale zycie uciekac a ja naprawde nic zlego w zyciu nie zrobilam nie wiem dlaczego mam tak ciagle pod gorke ;(. Podoba mi sie taki facet ale on jest tu na miejscu a co jak znajde prace w wiekszym miescie. Z moja matka o wszytko  juz byly klotnie o pieniadze o spokoj itp. Mialam przez nia depresje. Ja nie wiem naprawde dlaczego zyciw mnie tak kopie po dupie nic zlego nie zrobilam . Prawko mi jeszcze zostalo do skonczenia na to potrzeba kasy i wszedzie jest mnostwo cwaniakow. No nie tak mialo koje zycie wygladac. Dbalam o to zeby nie obudzic sie z reka w nocniku a  i tak sie obudzilam. Nie moge na nikogo liczyc kazdy na mnie pluje mozna tak powiedziec. Zycie mi uwiera moze trzeba skonczyc ze soba. Na co mi takie zycie.

Ja dłużej szukałem i w końcu znalazłem. Sprawdzałaś agencje pracy tymczasowej? Jak będziesz dobra to cię przejmą na dłużej niż 3 miesiące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ja dłużej szukałem i w końcu znalazłem. Sprawdzałaś agencje pracy tymczasowej? Jak będziesz dobra to cię przejmą na dłużej niż 3 miesiące. 

Chodze na rozmowy mam kilka telefonów  w tygodniu ale to w innym miescie. Pewnie cos tak znajde ale ja sie zakochalam tu na miejscu w takim facecie. Nie chce juz zyc sama praca. Dobija mnie takie zycie. Ja nie rozumiem jak to jest ze praca jest w innym miejscu a milosc w innym ;( Nawet jak bede miec ta prace to facwt bedzie np do mnie przyjezdzal (oczywiscie jak mnie bedzie chcial) w dupie takie zycie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja dłużej szukałem i w końcu znalazłem. Sprawdzałaś agencje pracy tymczasowej? Jak będziesz dobra to cię przejmą na dłużej niż 3 miesiące. 

On nie pojedzie za mna do warszawy bo tu ma prace w urzedzie na stanowisku. To jest juz taki stateczny facet wiwm ze nie ruszy sie stad nigdzie . Jakbym poszla  do terapeuty to juz bi mi mowil ze mam go podrywac i szukac pracy a to sie tak nie da. Ja nie mam latwego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakbym miala juz tu na miejscu stabilne zycie to by mi zostalo tylko poznanie jakiegos faceta a ja nie mam nic stabilnego ;( a staram sie naprawde. A inni i mieszkaja razem i pracuja i zyja ja nie wiem czy to jest jakis luksus w dzisiejszych czasach ? Oczywiscie ludzie maja inne problemy bytowe finansowe z dziecmi ale ja dzieci nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

A mieszkanie masz?

Hahaha ja mam miec mieszkanie? A ty masz mieszkanie samochod dobra prace bezrobociaku ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

A mieszkanie masz?

A co cię to obchodzi bezrobotny ciulu? Sam nigdy nie pracowałeś pomimo 31 lat na karku bo tylko granie w gierki masz w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jakbym miala juz tu na miejscu stabilne zycie to by mi zostalo tylko poznanie jakiegos faceta a ja nie mam nic stabilnego ;( a staram sie naprawde. A inni i mieszkaja razem i pracuja i zyja ja nie wiem czy to jest jakis luksus w dzisiejszych czasach ? Oczywiscie ludzie maja inne problemy bytowe finansowe z dziecmi ale ja dzieci nie chce.

Czyli szukaj w swoim mieście, nie wiem gdzie mieszkasz, ale szukaj tam bardzo intensywnie, ewentualnie dojeżdzaj do większego miasta, skończ robić prawko jak zarobisz. Ja mieszkałam 55 km od Warszawy i dojeżdzałam, mieszkanie i facet w moim mieście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Czyli szukaj w swoim mieście, nie wiem gdzie mieszkasz, ale szukaj tam bardzo intensywnie, ewentualnie dojeżdzaj do większego miasta, skończ robić prawko jak zarobisz. Ja mieszkałam 55 km od Warszawy i dojeżdzałam, mieszkanie i facet w moim mieście. 

Nie ma u mnie pracy w kielcach i maja takie wymagania ze w warszawie takich nie maja a placa najnizsza. A ten facet jest naczelnikiem w gminie nie rzuci tej pracy on ja zyje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A co cię to obchodzi bezrobotny ciulu? Sam nigdy nie pracowałeś pomimo 31 lat na karku bo tylko granie w gierki masz w głowie.

Dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeszcze przeciez mam na plecach matke toksyczke. Nie wytrzymam juz tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

A dlaczego nie? Wydawało mi się, że już tu pisałeś i masz. Ja nie mam bo nie potrzebuje.

Nie masz bo nie zarabiasz nie myslisz o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Bzdura.

Twoje "życie" to bzdura degeneracie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hac

Ten facet z urzędu ma cię raczej w nosie także śmiało możesz szukać w innym mieście. Im prędzej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość hac napisał:

Ten facet z urzędu ma cię raczej w nosie także śmiało możesz szukać w innym mieście. Im prędzej tym lepiej.

A skad wiesz ze on moze miec ja w nosie prymitywie ? To ze ciebie zadna nie chce to nie znaczy ze ktos ma sobie zycia nie ułożyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

No na pewno nie bezrobocie lub praca i kredyt jak próbujesz mi wcisnąć swój kontekst.

To ty się tu wciskasz na siłę, a nikt nie lubi bezrobotnych leni co tylko gnije w domu jak kaleka. Bo co taki osobnik ma do zaoferowania na forum jak żyję tylko gierkami? NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hac
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

A skad wiesz ze on moze miec ja w nosie prymitywie ? To ze ciebie zadna nie chce to nie znaczy ze ktos ma sobie zycia nie ułożyć. 

To przecież piszę żeby sobie układała w innym mieście jak w swoim jej nie wychodzi. Poza tym , pisała już tu kiedyś o tym urzędasie, który wpadł  jej w oko. On o niczym nie wie, więc raczej ma ją w nosie także...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Chciałem pomóc autorce, ja się z reką w nocniku nie obudziłem. To cześć.

W czym ty chcesz mi pomoc jak ty swojego zycia nie ogarniasz. Ja jeszcze rozumiem jak ktos nie ma pracy i jej szuka i widzi problem a ty swoje nierobstwo ciagle umiesz wytlumaczyc. Tego juz nie rozumiem. Mam takie zycie jakie mam nie mam na pewne rzeczy wplywu. Jestem  od zawsze obciazona glupia rodzina itp. Znam osoby ktore maja lzej ode mnie i dlatego im pewne rzeczy ida szybciej po prostu. Nie bede sie obwiniac tym ze mam matke toksyczke. Ja tez chce normalnie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość hac napisał:

To przecież piszę żeby sobie układała w innym mieście jak w swoim jej nie wychodzi. Poza tym , pisała już tu kiedyś o tym urzędasie, który wpadł  jej w oko. On o niczym nie wie, więc raczej ma ją w nosie także...

To nie ja pisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość hac napisał:

To przecież piszę żeby sobie układała w innym mieście jak w swoim jej nie wychodzi. Poza tym , pisała już tu kiedyś o tym urzędasie, który wpadł  jej w oko. On o niczym nie wie, więc raczej ma ją w nosie także...

Wiesz glupcze ze jest coa takiego jak kobieca intuicja. Jezeli ona czuje ze cos z tego bedzie to nawet jak sie nie znaja jeszcze to bedzie tak to dziala. Kobieta nie musi sie rozkraczyc przez facetem i sprawdzic czy jak zamoczy to jest zainteresowany a jak nie to nie jest.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hac
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wiesz glupcze ze jest coa takiego jak kobieca intuicja. Jezeli ona czuje ze cos z tego bedzie to nawet jak sie nie znaja jeszcze to bedzie tak to dziala. Kobieta nie musi sie rozkraczyc przez facetem i sprawdzic czy jak zamoczy to jest zainteresowany a jak nie to nie jest.  

Tak, niech jeszcze idzie do wróżki to będzie mieć "pewność".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość hac napisał:

Tak, niech jeszcze idzie do wróżki to będzie mieć "pewność".

Tu autorka. Wiesz jak kiedys bylam taka glupia i tak sluchalam ludzi tu mnie ktos podpuscil wiec lecialam to tej osobie udowadniac potem gdzies ktos mnie znowu podpuscil i znowu lecialam komus cos udowadniac az w koncu zrozumialam ze robie z siebie i ze swojego zycia ...izm totalny . Bo jak ja komus cos zarzucalam to wcale nikt nie latal i nie udowadnial mi nic wrecz ucinal ze mna kontakt. Mam nadzieje ze zrozumiales moja aluzje co to twojej wypowiedzi. Nie bede cie przekonywac czy cos z tego bedzie bo mi na tym nie zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hac

To jest kwestia czy to jest coś konkretnego, rozwojowego czy jakieś mrzonki, fantazje palcem po wodzie pisane bo jeśli to drugie to chyba bez sensu uzależniać od tego przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość hac napisał:

To jest kwestia czy to jest coś konkretnego, rozwojowego czy jakieś mrzonki, fantazje palcem po wodzie pisane bo jeśli to drugie to chyba bez sensu uzależniać od tego przyszłość.

Juz ci to wyzej wyjasnilam nie polece jutro do niego zebyc spytac czy mnie kocha tylko po to by tobie wieczorem napisac jak sytuacja wyglada. Juz nie raz ludzie tak mnie na mine sprowadzali. Nie chcesz nie wierz twoj wybor.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joe Black

Autorko Nie zawsze dostajemy od zycia to co chcemy prawda?.Pora spojrzec prawdzie w oczy nie mozna w zyciu miec wszystkiego,I jeżeli doszło u ciebie do egzystencjonalnych przemyslen to w tej sytuacji mozna tu przytoczyc cytat z pewnego fajnego filmu "Zajmij sie zyciem albo umieraniem".Jezeli tak nie mozesz wytrzymac bez swojego gryzipiorka to zostan w miescie i nie zawracaj nam glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pothead

Autorko Zlap bucha smierdziucha to lepsze niz antybiotyk 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Joe Black napisał:

Autorko Nie zawsze dostajemy od zycia to co chcemy prawda?.Pora spojrzec prawdzie w oczy nie mozna w zyciu miec wszystkiego,I jeżeli doszło u ciebie do egzystencjonalnych przemyslen to w tej sytuacji mozna tu przytoczyc cytat z pewnego fajnego filmu "Zajmij sie zyciem albo umieraniem".Jezeli tak nie mozesz wytrzymac bez swojego gryzipiorka to zostan w miescie i nie zawracaj nam glowy.

Mozna miec wszystko bo widze u ludzi ze maja. Ja nie wymagam od zycia gwiazdki z nieba. Moge zawracac bo od tego jest forum. Nie chce ktos czytac nie musi . Ja wiem ze ludzie tylko tak potrafia radzic jak jest problem to zamiesc go pod dywan. Tak sie nie da zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joe Black
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Mozna miec wszystko bo widze u ludzi ze maja. Ja nie wymagam od zycia gwiazdki z nieba. Moge zawracac bo od tego jest forum. Nie chce ktos czytac nie musi . Ja wiem ze ludzie tylko tak potrafia radzic jak jest problem to zamiesc go pod dywan. Tak sie nie da zyc.

Inaczej zycie jest niesprawiedliwe I nic sie z tym nie da zrobic chocby czlowiek mial jak najlepsze checi to pewnych rzeczy nie przeskoczy.Jezeli tak sie nie da zyc to zmien swoje życie zapomnij o twoim obiekcie westchnien i pojedz do tego innego miasta za praca i tam ukladaj sobie zycie.Na cos w koncu bedziesz zmuszona się zdecydowac.Pamietaj ze AE mowil szalenstwem jest robic ciagle to samo I oczekiwac innych rezultatow,dlatego bierz zycie w swoje rece bo to nie video gra I drugiej szansy miec niebedziesz.Nie marnuj swojego czasu tylko zabieraj sie do pracy przed toba dluuuuuuuuga droga.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Joe Black napisał:

Inaczej zycie jest niesprawiedliwe I nic sie z tym nie da zrobic chocby czlowiek mial jak najlepsze checi to pewnych rzeczy nie przeskoczy.Jezeli tak sie nie da zyc to zmien swoje życie zapomnij o twoim obiekcie westchnien i pojedz do tego innego miasta za praca i tam ukladaj sobie zycie.Na cos w koncu bedziesz zmuszona się zdecydowac.Pamietaj ze AE mowil szalenstwem jest robic ciagle to samo I oczekiwac innych rezultatow,dlatego bierz zycie w swoje rece bo to nie video gra I drugiej szansy miec niebedziesz.Nie marnuj swojego czasu tylko zabieraj sie do pracy przed toba dluuuuuuuuga droga.

 

Czlowieku ja o tym wszystkim wiem nie musisz mnie uswiadamiac. Co mi z tego ze sie wyprowadze i bede bulic codziennie w pracy ktora mnie juz meczy a ktos bedzie chcial na mnie zarobic. Nie jestem glupia nie chce tak zyc. Nie tak mialo byc. To juz wole skonczyc ze soba przynajmniej bede miec swiety spokoj taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×