Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gosc

Rzadko kiedy ktoś mi się podoba

Polecane posty

Gość Gosc

Może raz na pol roku jakiś facet mi się spodoba, jest w moim typie za to mam wrażenie ze facetom co druga może się podobać 😒 tyle pięknych kobiet wokół, konkurencja ogromna... I tylu brzydkich facetów. Nie mowie ze szukam modela, przeciętni tez mi się podobali ale musieli cos to cos w oczach, uśmiechu... Rzadko kiedy takich spotykam. Jak to jest u was panowie? Czy to jest tak ze większość ładnych kobiet wam się podoba, często czujecie przyciaganie czy patrzycie jak na ładny obrazek, tylko stwierdzając ze jest ładna ale WAS akurat nie rusza, nie wasz typ, jak często ten pociąg fizyczny czujecie, jakąś chemię? Bo ja nieraz miałam ze obiektywnie stwierdzałam ze facet jest przystojny (symetryczna twarz, wysportowany, wysoki) ale akurat MI sie nie podoba i nie ciągnęło mnie do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi sie facet podoba jeden na 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Mi sie facet podoba jeden na 10 lat.

To siem nazywa diamentowe podwozie...😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podoba mi wiele kobiet, w pierwszej kolejnosci zwracam uwagę na wygląd A później na osobowość. 

Chociaż ostatnio siedzi mi w głowie jedna kobieta, nie znam jej osobiście i nawet nie uważam jej za jakąś wybitnie urodziwą A mimo to nie mogę przestać o niej myśleć, denerwuje mnie to bo nie wiem o co chodzi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość szaarŕriikkkkk napisał:

To siem nazywa diamentowe podwozie...😇

To znaczy ? Nie ma fajnych  atrakcyjnych inteligentnych facetow dlatego  tak jest. Z byle kim nie chce mi sie spotykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

To znaczy ? Nie ma fajnych  atrakcyjnych inteligentnych facetow dlatego  tak jest. Z byle kim nie chce mi sie spotykac.

Tutaj nie ma,to fakt...ale widocznie masz małe pole widzenia albo duże zdziwienia,nie wliczając rażenia...😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość szaarŕriikkkkk napisał:

Tutaj nie ma,to fakt...ale widocznie masz małe pole widzenia albo duże zdziwienia,nie wliczając rażenia...😇

Ani tutaj ani w realu nie ma, faceci sa coraz gorsi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja to samo. Dosłownie raz na kilka lat przemknie mi gdzieś ulica jakieś ciacho. A pięknych dziewczyn jak nasr'ane. 😠 Pfff, żal. Stwierdzam jedynie, ze baby są głupie, starają się ZA mocno. A faceci tak beznadziejni, że nawet o włosy czy zęby nie chce im się zadbać. 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mi też się podoba masa lasek na ulicy, a jestem kobietą. Rozwiązanie zagadki jest takie, że baby maja przewagę w postaci kilograma tapety na mordzie. Plus triki wizualne takie jak np. dopinki, a fryzura to połowa sukcesu. Największe raszple zamieniają się dzięki temu w seksbomby. Faceci tej przewagi nie mają. Więc trza szukać za granicą bo Polacy po prostu są szpetni, nudni i nieciekawi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1978

Będąc w szkole średniej obracałem się w towarzystwie najładniejszych dziewczyn w szkole. Z tego powodu w trakcie studiów szukając partnerki, rozglądałem się za urodziwymi dziewczynami. Wszystkie ładne były jednak już zajęte. Moje wygórowane wymagania co do wyglądu stały się moim przekleństwem gdyż przez dobrych kilka lat nie mogłem znaleźć partnerki pomimo tego, że miałem sporo okazji, ale miłe i sympatyczne  dziewczyny, które spotykałem były tylko przeciętne albo poniżej przeciętnej. Groziło mi to, że zostanę wiecznym singlem. Na szczęście karta w ostatniej chwili się odwróciła. Poznałem dziewczynę, która spełniła moje oczekiwana co do urody i co do charakteru. Ona była spoza środowiska studenckiego. Gdy pokazywała mi później swoje szkolne zdjęcia, okazało się, że była  najładniejszą dziewczyną w klasie. Na żadną z jej koleżanek nie zwróciłbym uwagi. Kurczę, jak ona się uchowała? To było chyba przeznaczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo

Sam ładny wygląd mnie nie rusza, może to banalne ale bardzo zaracam uwage na osobowość, chemie, jak sie dogadujemy. Teraz spotkalem nie dość ze sliczna to jeszcze mnie mocno przyciąga, ale to rzeczywiście rzadkie. Pozostaje szukać, szukać. bo dopasowac się można tylko z niektórymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁadnaL
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Mi sie facet podoba jeden na 10 lat.

Mi się facet podoba jeden na 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Podoba mi wiele kobiet, w pierwszej kolejnosci zwracam uwagę na wygląd A później na osobowość. 

Chociaż ostatnio siedzi mi w głowie jedna kobieta, nie znam jej osobiście i nawet nie uważam jej za jakąś wybitnie urodziwą A mimo to nie mogę przestać o niej myśleć, denerwuje mnie to bo nie wiem o co chodzi.

 

Jestem w podobnej sytuacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
51 minut temu, Gość gosc napisał:

Jestem w podobnej sytuacji..

A często się z nią widujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość gość napisał:

A często się z nią widujesz? 

juz sie z nią nie widuję. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość gosc napisał:

juz sie z nią nie widuję. 😞

Dlaczego? Kiedy ją ostatnio widziałeś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 minut temu, Gość gosc napisał:

juz sie z nią nie widuję. 😞

Nie chcesz jej już zobaczyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Licze tez na wypowiedzi kobiet. Macie podobnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Licze tez na wypowiedzi kobiet. Macie podobnie? 

Też nikt ci się nie podoba? Dziwne jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sporo jest przystojnych facetów, trzeba być ślepą by ich nie dostrzegać. Albo wyjątkowo zmanierowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mart się
7 godzin temu, Gość Olo napisał:

Sam ładny wygląd mnie nie rusza, może to banalne ale bardzo zaracam uwage na osobowość, chemie, jak sie dogadujemy. Teraz spotkalem nie dość ze sliczna to jeszcze mnie mocno przyciąga, ale to rzeczywiście rzadkie. Pozostaje szukać, szukać. bo dopasowac się można tylko z niektórymi

Ty Olo dopasujesz sie, zawsze zejdziesz jakąś pasująca szescdziesiatke 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Sporo jest przystojnych facetów, trzeba być ślepą by ich nie dostrzegać. Albo wyjątkowo zmanierowaną.

Sporo przystojnych? Chyba nie w Polsce 😂 jakieś 70-80% jest brzydkich i zaniedbanych lub przeciętnych. Wiem ze to takie szacunki ,,na oko" ale te same wnioski maja inne kobiety (z tego co tu pisza). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość gosc napisał:

juz sie z nią nie widuję. 😞

Jesteś?, kiedy ją widziałeś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Jesteś?, kiedy ją widziałeś? 

Kilka dni temu jak wracała z zakupów:classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Kilka dni temu jak wracała z zakupów:classic_smile:

W co była ubrana? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

W co była ubrana? 

Nie wiem, nie zwracałem uwagi.

Jak ją widzę to nie myślę o tym jak jest ubrana.:classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mi się podoba co drugi facet, no może co trzeci, ale od pół roku jestem sama, to wszystko tłumaczy

Seerio? A Ty w Polsce mieszkasz? Bo jakbym ja mieszkala np we Włoszech czy Hiszpanii to pewnie mi tez co chwile by się ktoś podobal 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Seerio? A Ty w Polsce mieszkasz? Bo jakbym ja mieszkala np we Włoszech czy Hiszpanii to pewnie mi tez co chwile by się ktoś podobal 😄

to dlaczego się nie wyprowadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×