Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy 3000 netto to bieda

Polecane posty

Gość Kiss

Po przejściu gramy ponownie, a jak coś nie jest na tyle fajne, by przejść drugi raz, sprzedajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lezaka
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Z drugiej strony chce mi się posiadać pudełka 😪 a z trzeciej nie chce mi się ich kupować i wybieram cyfrowe bo wygodniej. Cyfra od abonamentu ma ten plus że mam nieskończoność czasu na przejście. Z drugiej strony kosztuje minimum tyle co miesiąc abonamentu. I tak gram głównie cyfrowe i abonament. Bo kiedyś zbieralem w premierę pudełka, szły po przejściu na półkę i straciłem 70-85% kapitału na każdej. 

Lezak co mozna zrobic z 600tys?Mieszkanie swoje mam.Mieszkam w nadmorskiej miejsowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Nie gramy w wersje cyfrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość Kiss napisał: Nie gramy w wersje cyfrowe. X 😄 a te płyty się całe intalują czy wczytywanie trwa dwie minuty? Bo cyfrowe to są szybkie odczyty. 

W sensie przez Neta, to są wersje cyfrowe. Nie wiem, długo się instalują czasem :classic_wink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

Leżak a kiedy ostatnio buty sobie kupiłeś i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lezaka
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, Gość do Lezaka napisał: Lezak co mozna zrobic z 600tys?Mieszkanie swoje mam.Mieszkam w nadmorskiej miejsowosci X jak mieszkasz nad morzem, to po prostu utrzymywać się z zyzku od zainwestowania tego. Po pierwsze trzeba mieć to w przynajmniej dwóch bankach bo przekracza granice bfg.

tak mam w 2 bankach.Myslisz ze warto zainwestowac w jakies 2 mieszkania pod wynajem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech

tak, to skrajna nędza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość Kiss napisał: Po przejściu gramy ponownie, a jak coś nie jest na tyle fajne, by przejść drugi raz, sprzedajemy. X bardzo rzadko gram drugi raz, kiedyś mogłem takie uncharted przejść kilka razy, dziś nie chcialo mi się drugi raz the last of us.

jak tam allegro mitomanie trynie fekalny na utrzymaniu matki? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
31 minut temu, Leżaczek napisał:

Przed chwilą, Gość do Lezaka napisał: tak mam w 2 bankach.Myslisz ze warto zainwestowac w jakies 2 mieszkania pod wynajem? X w 3 kawalerki jak już minimum. Tyle że ceny mamy teraz wyższe niż w 2008. Można też w dywidendy. Ale wiesz, że przed kryzysem jesteśmy. Wszystko spadnie. 

Też tak myślę, mam nadzieję, że na górce zdążę sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Teraz jest górka przecież. Więc czemu paradoksalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

urojenia macie buahaha co wy chcecie sprzedac jak wy nic nie macie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Oki. Mam nadzieję, że jeszcze kilka mcy utrzyma się wzrost cen, bo koniec końców mam sprzedać na wiosnę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Hmm, czytałam prognozy, że jeszcze mają trochę wzrosnąć. Ew. wystawię z odbiorem na wiosnę, może ktos się połasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja uważam, że jak się nie jest ...ą i nie spłaca kredytu, to 3 tysiące są w porządku. Jasne można wpaść w pułapkę konsumpcjonizmu i np. kupować produkty 50% drożej, ale gdy przeczyta się skład, to często okazuje się, że te tańsze są zdrowsze. Można kupić soczek za 10zł, bo jest w dziale bio. Można kupić spodnie za 300zł, choć jakościowo nie różnią się niczym od tych za 100zł ale mają metkę. Wiele rzeczy można. Tylko po co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kaleka dalej tu piszę?! On naprawdę nie ma żadnego życia poza spamowaniem na Kafe. Powinni go zbanować na amen bo tylko psuje to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×