Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

szczeciński prozac

Polecane posty

Gość Zupa pomidorowa

Gdy sponsor przybywa - fullwypas w restauracjach, a gdy siostra - skromna pomidorówka na chacie.

Gość Gos
6 minut temu, Gość Zupa pomidorowa napisał:

Gdy sponsor przybywa - fullwypas w restauracjach, a gdy siostra - skromna pomidorówka na chacie.

Jeszcze nieraz sobie odbije

Gość Zupa pomidorowa
40 minut temu, Gość Czyzby napisał:

To pewnie o wyrachowanym muminie

O pazernej blacharze, która poleciała na faceta z BMW, zakochanej w sobie narcyzce "patrzcie jakie mam już długie włosy!"

Gość Woslsn
25 minut temu, Gość Zupa pomidorowa napisał:

O pazernej blacharze, która poleciała na faceta z BMW, zakochanej w sobie narcyzce "patrzcie jakie mam już długie włosy!"

To temat o Sylwii?

Gość Aga
7 minut temu, Gość Woslsn napisał:

To temat o Sylwii?

Nie. Ta jest pelnosprawna fizycznie, umyslowo bywa roznie.

Gość Gość
6 minut temu, Gość Aga napisał:

Nie. Ta jest pelnosprawna fizycznie, umyslowo bywa roznie.

Umysłowo coraz gorzej.

Gość Elena
2 godziny temu, Gość Czyzby napisał:

To pewnie o wyrachowanym muminie

To o tej co nagrywa swoje "czytanie książki", wygibusy, miotanie kotem i włosami przed kamerą.

Gość Xxx

Vlogerka ktora mega irytuje. Bardzo przebiegla i zakochana w sobie, samozwańcza piękność. Nie znosi krytyki. Prawda boli. Ps . Pewnikiem zaraz bedzie zablokowane dodawanie komentarzy.

Gość Gość

Jaka podniecona jazdą samochodem , o matkoooooo, fotel pewnie mokry . Oczywiście trąbi  wszystkim , że jechała autem nie byle jakim. Włosy podobno od fryzjera a przylizane jak na kleju. Nie pomoże nic , nawet bmw, bulwoszpon zepsuł całość .

Gość Elena
1 godzinę temu, Gość Xxx napisał:

Vlogerka ktora mega irytuje. Bardzo przebiegla i zakochana w sobie, samozwańcza piękność. Nie znosi krytyki. Prawda boli. Ps . Pewnikiem zaraz bedzie zablokowane dodawanie komentarzy.

Jeśli nie padną jej dane osobowe i nazwa kanału, to może wątek tak szybko nie poleci...

Gość Lulu

Jak ja chlopak, ktorego stac i ma ochote zaprasza, to czemu ma nie korzystac;) ktora by tego nie robila, niech pierwsza rzuci kamien...

Gość Gosc
58 minut temu, Gość Lulu napisał:

Jak ja chlopak, ktorego stac i ma ochote zaprasza, to czemu ma nie korzystac;) ktora by tego nie robila, niech pierwsza rzuci kamien...

Masz rację. Dziewczyna korzysta z życia i widać, że jest mega szczęśliwa.

Gość Jaa
1 godzinę temu, Gość Lulu napisał:

Tu nie o to chodzi, a o falsz, ze wszystko co ma, osiagnela dzieki sobie. To tak jak nasteczka23 z youtube, ktora wyjechala do dubaju i trabi, ze to dzieki swojej ciezkiej pracy, a okazalo sie, ze ma faceta wlocha, ktory ma tam intratna posade i jest kasiasty. Po co tak udawac?

Gość Gość

Na przejazdy kolejowe zniżki. Na bilety do muzeum zniżki. A teraz jeszcze ludzie sponsorują bilety do kina nie tylko jej ale jeszcze jej fagasowi, bo kto tam wie jaką on właściwie pełni rolę skoro widzą się raz na ruski rok, a jak on przyjechał to ona film montuje i udaje że czyta książki. Jestem pod wrażeniem. 

Gość Elena
1 godzinę temu, Gość Lulu napisał:

Ale po co się z tym tak obnosić w mediach społecznościowych? To chwalenie się wyrwaniem faceta kabrioletem i beemwicą aż razi. Tak robią tylko blachary, których jedynym priorytetem w życiu są zrobione paznokcie i długość włosów. Przez to jej kanał spadł na psy, a każdy kto śmie cokolwiek skrytykować dostaje Shadowbana. 

Gość Ol  jol

Taaa też jestem pod wrażeniem, mumina przebieglosci i cwanego charakteru. Podobno facet który, ja pokocha nigdy nie bedxie żałował.. No ja bym mocno dyskutowala i miala sie na baczność Panie Konradzie

Gość Obserwatorka
4 minuty temu, Gość Ol jol napisał:

Taaa też jestem pod wrażeniem, mumina przebieglosci i cwanego charakteru. Podobno facet który, ja pokocha nigdy nie bedxie żałował.. No ja bym mocno dyskutowala i miala sie na baczność Panie Konradzie

Taka oblizująca się jaszczurka potrafi kochać tylko siebie i swój wygląd. Jej fałsz wlazł na jaw w momencie śmierci Julki. 

Gość Ja pikole

Szymon byl podobno zmiennikiem.... Ups ale sie zmienilo Bmw zamroczylo oczy i jej wade wzroku. Mumin falsz się wylewa uszami. Opiekujesz się smiertelnie chorymi dzieci a kłamiesz na yt i insta... Leczą lekarze onkolodzy, Ty mumin jestes takim bzdetem w tej powaznej grze... 

Gość Asia

Jeszcze się bezczelnie pyta "czy jest materialistką?". Owszem - jest. Pokazuje to na każdym kroku, chodząca ściema empatii do ludzi i zwierząt.

Gość Kuku
24 minuty temu, Gość Elena napisał:

Ale po co się z tym tak obnosić w mediach społecznościowych? To chwalenie się wyrwaniem faceta kabrioletem i beemwicą aż razi. Tak robią tylko blachary, których jedynym priorytetem w życiu są zrobione paznokcie i długość włosów. Przez to jej kanał spadł na psy, a każdy kto śmie cokolwiek skrytykować dostaje Shadowbana. 

Razi i mnie, bo ten facet to obok bogatego nawet nie stal, ale dla A to jest faktycznie mega awans spoleczyny;)

Gość Kuku
53 minuty temu, Gość Jaa napisał:

Tu nie o to chodzi, a o falsz, ze wszystko co ma, osiagnela dzieki sobie. To tak jak nasteczka23 z youtube, ktora wyjechala do dubaju i trabi, ze to dzieki swojej ciezkiej pracy, a okazalo sie, ze ma faceta wlocha, ktory ma tam intratna posade i jest kasiasty. Po co tak udawac?

A dzieki komu to osiagnela? 

Gość Letni chamski podryw
10 minut temu, Gość Kuku napisał:

A dzieki komu to osiagnela? 

No właściwie dzięki sobie - swoim ponętnym wygibusom wrzucanych namiętnie do sieci. Jaki facet na to nie poleci?

Gość Kuku
18 minut temu, Gość Letni chamski podryw napisał:

No właściwie dzięki sobie - swoim ponętnym wygibusom wrzucanych namiętnie do sieci. Jaki facet na to nie poleci?

Ale co, prace jej zalatwil? Kupil mieszkanie? Placi za zakupy w lidlu i sinsay?;) ten co niby na to polecial... 

Gość Letni chamski podryw
14 minut temu, Gość Kuku napisał:

Ale co, prace jej zalatwil? Kupil mieszkanie? Placi za zakupy w lidlu i sinsay?;) ten co niby na to polecial... 

Ciekawy komentarz. To jeszcze pracę miał załatwiać, kupno mieszkania i zakupy w Lidlu / Sinsay w ramach swojego "polecienia"? Każda, w miarę rozgarnięta osoba, sama ogarnia tak przyziemne sprawy jak praca, mieszkanie i zakupy. To chyba oczywiste 😊

Gość Jaa
25 minut temu, Gość Kuku napisał:

Wystarczy, ze oplaci urlop i zachcianki. Anita ze swojej pensji to ma jedynie koszulke za 25zl

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.