Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

szczeciński prozac

Polecane posty

Gość Aga
4 minuty temu, Gość Kuku napisał:

Tak czy inaczej jestes na biezaco, czytasz tu czy ogladasz tam.  

No tak i co w zwiazku z tym?

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Aga napisał:

Nigdy nie zdarzylo mi sie obejrzec calego filmu Anity. Predzej podgladam instagrama. Filmy ogladam (przewijam pogadanki z domu) jak dziewczyny pisza o czyms.

To tak samo jak ja 🙂

Gość gość

Bo filmow Mumina nie da się oglądać, tylko przewijać. Za dużo skrzeczacego belkotu. Insta to laskawie oszczedza

Gość Gość
Dnia 21.10.2019 o 16:19, Gość Elena napisał:

To o tej co nagrywa swoje "czytanie książki", wygibusy, miotanie kotem i włosami przed kamerą.

Książkę w końcu wyciągnęła, bo może sponsor sobie o niej przypomni i znów w tym roku kalendarz adwentowy przyśle...

Gość gość

Kazdy film Belkotliwego Mumina to żebry o sponsora, wstyd. I ten ktos, pracuje z chorymi dziecmi i ma czelnosc pokazywac urywki, zdjecia navinsta jak chory dzieciak rzyga..... Wstyd Anita wstyyyyd

Gość Gosc

Cudo. Wspomniała niedawno, że będzie lekcję o Tokarczuk robić, a nie podejrzewam, żeby przebrnęła przez chociaż jedną jej książkę. 

Gość Asia
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Jeśli 2013 to jednak rupieć:). Niedługo 7letni. 

BMW i Audi są nie do zdarcia. Nawet z 2013 to nie rupiecie. Ja jeżdżę Suwem z 2017 (sama go spłacam) i podejrzewam, że jest gorszej jakości niż BMW z 2013.

Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Kazdy film Belkotliwego Mumina to żebry o sponsora, wstyd. I ten ktos, pracuje z chorymi dziecmi i ma czelnosc pokazywac urywki, zdjecia navinsta jak chory dzieciak rzyga..... Wstyd Anita wstyyyyd

Jak chore dziecko rzyga naprawde to pokazywała? Cos więcej?

Gość Asia
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak chore dziecko rzyga naprawde to pokazywała? Cos więcej?

Wstawiła tylko jakieś foto krążące po FB (nie ze swojej pracy) - dla ocieplenia swojego wizerunku chyba...

Gość jaa
30 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jeśli 2013 to jednak rupieć:). Niedługo 7letni.  

Rupiec 7-letni hahaha. Srednia wieku aut w Polsce to 16 lat, ludzie jezdza 20-letnimi trupami i wiekszosc moze pomarzyc o 6-7 latku. Z choinki sie urwalas z tym tekstem. Wszystko wyrzucasz po roku i kupujesz nowe, bo jak wiecej niz 12 miesiecy to rupiec? Wlasnie dlatego nasza planeta tonie w smieciach. Przez taki glupi konsumpcjonizm.

Gość Asia

Może się mylę, ale coś mi podpowiada że Gość KUKU to sama autorka omawianego tu kanału. Jeśli trafiłam, to ciekawe jakby zareagował jej luby, gdyby dowiedział się, że jego furę nazywa "starym rupieciem". W sumie to ma prawo się nie znać...😊 ale aż tak wybrzydzać?

Gość jaa
28 minut temu, Gość Asia napisał:

BMW i Audi są nie do zdarcia. Nawet z 2013 to nie rupiecie. Ja jeżdżę Suwem z 2017 (sama go spłacam) i podejrzewam, że jest gorszej jakości niż BMW z 2013. 

Dokladnie. Ja mam suv-a VW i przegladalam ostatnio audi a6. Za te kase, za ktora kupilam mojego tiguana, to musialabym kupic starsze audi i z wiekszym przebiegiem. Diabelnie dlugo trzymaja cene. No ale za jakosc sie placi. Fakt faktem, ze ja nie mam parcia na nowe auta. Chetniej kupuje uzywane 3-4 latki, wiec i 8-letnie audi by mi nie przeszkadzalo.

Gość Gosc
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Denerwujące jest to ciągłe przełykanie śliny i mowa na jakimś nerwowym szczękościsku.

Zawsze tak gada kiedy ściemnia lub wciska reklamowy shit 🙂

Gość Gosc

Co z tego, że "niemcy" są nie do zdarcia, jak przebieg idzie wzwyż, a cena sprzedaży maleje z każdym rokiem, odbiegając coraz bardziej od ceny kupna? Niech każdy jeździ autem, na jakie go stać, 20letnie, 15, cokolwiek, ale nie mówcie mi, że "beemka" z 2013 to luksus i powód do szpanu, jaki tu Klekocie zarzucacie. 

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość jaa napisał:

Dokladnie. Ja mam suv-a VW i przegladalam ostatnio audi a6. Za te kase, za ktora kupilam mojego tiguana, to musialabym kupic starsze audi i z wiekszym przebiegiem. Diabelnie dlugo trzymaja cene. No ale za jakosc sie placi. Fakt faktem, ze ja nie mam parcia na nowe auta. Chetniej kupuje uzywane 3-4 latki, wiec i 8-letnie audi by mi nie przeszkadzalo.

Ja mialam trójkę z 2013 właśnie i w maju zmieniłam je na piątkę z 2017. Trójka była spoko, ale miała za miękkie zawieszenie. Poza tym trochę się już zestarzała. 

Gość Gosc
29 minut temu, Gość Gosc napisał:

Co z tego, że "niemcy" są nie do zdarcia, jak przebieg idzie wzwyż, a cena sprzedaży maleje z każdym rokiem, odbiegając coraz bardziej od ceny kupna? Niech każdy jeździ autem, na jakie go stać, 20letnie, 15, cokolwiek, ale nie mówcie mi, że "beemka" z 2013 to luksus i powód do szpanu, jaki tu Klekocie zarzucacie. 

Klekoty z jej nauczycielska pensja nie stac nawet na 12 letnie bmw, wiec owszem, jest to powod do szpanu. Nie bez powodu wstawila zdjecie na instagram i nagrala vloga. Cieszy sie dziewczyna, ze wreszcie po szczecinie jechala czyms innym, niz tramwajem. Prawda taka, ze nauczycieli stac na dobre samochody tylko, gdy maja obrotnych partnerow. Zobaczcie jakimi samochodami jezdza malzenstwa nauczycieli. 

Gość fyfyfyfyfyf

Najgorzej jak się z dziada pan zrobi,a z dziadówki pani . Mumin dobrze wie,jaką była dziadówą i dzięki wyłącznie Konradowi liznęła  odrobinę "luksusu"

Gość Gość
19 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Klekoty z jej nauczycielska pensja nie stac nawet na 12 letnie bmw, wiec owszem, jest to powod do szpanu. Nie bez powodu wstawila zdjecie na instagram i nagrala vloga. Cieszy sie dziewczyna, ze wreszcie po szczecinie jechala czyms innym, niz tramwajem. Prawda taka, ze nauczycieli stac na dobre samochody tylko, gdy maja obrotnych partnerow. Zobaczcie jakimi samochodami jezdza malzenstwa nauczycieli. 

Tak, więc Anita musi robić wszystko ,żeby być żoną Kondzia

Gość Obserwatorka
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Tak, więc Anita musi robić wszystko ,żeby być żoną Kondzia

Tego typu komentarze świadczą tylko o tym, jak się zapętliła w obnażaniu swojego życia prywatnego, jednak tak na pół gwizdka. Pozostają tylko głupie domysły. Nieważne jak jej życie się potoczy zawsze będzie miała dopisany scenariusz i co by teraz nie zrobiła, zawsze wyjdzie na jej niekorzyść. Wyjdzie za mąż - źle bo "poleciała na kasę". Zostanie niezależną kobietą - też źle, bo "facet jej nie chciał". To są konsekwencje wystawiania swojego życia jak na tacy w necie, przy jedoczesnej niszczerości i zachłannych intencjach. 

Gość Jaa
1 godzinę temu, Gość Obserwatorka napisał:

Tego typu komentarze świadczą tylko o tym, jak się zapętliła w obnażaniu swojego życia prywatnego, jednak tak na pół gwizdka. Pozostają tylko głupie domysły. Nieważne jak jej życie się potoczy zawsze będzie miała dopisany scenariusz i co by teraz nie zrobiła, zawsze wyjdzie na jej niekorzyść. Wyjdzie za mąż - źle bo "poleciała na kasę". Zostanie niezależną kobietą - też źle, bo "facet jej nie chciał". To są konsekwencje wystawiania swojego życia jak na tacy w necie, przy jedoczesnej niszczerości i zachłannych intencjach. 

Dobrze to podsumowalas. I wlasnie to jest zamyslem wiekszosci piszacych tu, ze Anita eksponuje swoje zycie, a nie ze jej zazdroscimy.

Gość Gość
12 minut temu, Gość Jaa napisał:

Dobrze to podsumowalas. I wlasnie to jest zamyslem wiekszosci piszacych tu, ze Anita eksponuje swoje zycie, a nie ze jej zazdroscimy.

Dzięki Jaa 

Dzięki Obserwatorka 

Za te dwa ostatnie komentarze Dobre dziewczyny z Was Rozumiecie o co w tym chodzi. Choć obawiam się, że nikomu na siłę nie da się pomóc. 

Gość Gość

Nagle z nienacka DŁUGA Pogadanka o kosmetykach jak myślicie w jakim celu? Wypisała sobie ładnie nazwy na karteczce, a potem sprytnie "spontanicznie" wyrecytowała rasowa RECYTATORKA. Do tego kotek książeczka kilka słów o mamusi - nie wolno Wam źle pisać, bo mamusia (baba ze wsi) zajmuje się CENZURĄ na kanale no to jestem. Wiedzieliście?  Nie? No to PILNUJCIE SIĘ, bo mamusia ogląda czyta i wiecie...  JAK BĘDZIE TRZEBA POSTRASZY Widzę że Cwaniara zamiast się uspokoić staje się jeszcze cwańsza. Gratuluje. Nawet gł upi w tym wypadku by się zorientował w jakim to wszystko celu.  Youtubowy Odmódżony Prymityw w sypiącej się zbroi ulepionej z Odmóżdżaczy programujący swoją głu potę na inne wpływowe naiwne i mało asertywne jednostki. Gdyby taki głu pek byłby np gruby opryszczały źle ubrany nikt by tego bełkotu nie słuchał. Zbroja, opakowanie to niezły kamuflaż do osiągania urojonego celu. Dlatego właśnie niektóre przykłady muszą zostać w sieci. Oni się nigdy nie wycofują. Biegną na oślep do upadłego. Tak wygląda cyberchoroba. Coś co za kilka lat będzie jeszcze gorsze do leczenia niż depresja czy anoreksja. Dziś w internecie możemy obserwować jak taka choroba postępuje i jakie  jest jej źródło, oraz to jakie osoby są w grupie ryzyka by na nią zachorować. Najgorsze, że to choroba zakaźna, która doprowadza do epidemii.  

Gość Obserwatorka

Aż mdli od tego cukru w komentarzach. Wg mnie kanał z Shadowbanami jest kanałem martwym. Taka pusta wata cukrowa.

Gość gość

Nie oglądam już no to jestem. W którymś momencie sympatyczna wiejska klekota przeobraziła się w miejską dresiarę w bmw. Wykalkulowana do bólu. 

Gość Gość

Też nie oglądam. Czasem zerknę na insta. Dużo sztuczności, pseudo złotych myśli, mędrkowania i wyniosłości. Klasyczny przerost formy nad treścią.

Gość Zupa pomidorowa

Dziewczyno, noś dresy! Dostaniesz rabacik, od razu poczujesz się lepiej i zaczniesz czytać książki! 😊

Gość Gość

Zezowata Prozisowa w formie bochenek chleba dziennie a Gęba spuchnięta jak chomik. Prozisowa już wydaje z siebie jęki w stronę sponsora wyjazd w góry jej się marzy. Brudas w dresach łazi od tygodnia bo takie fajne takie uczciwie spodnie podobno kupiła. Zezowata Prozisowa paskuda. 

Gość Zyga. .
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Zezowata Prozisowa w formie bochenek chleba dziennie a Gęba spuchnięta jak chomik. Prozisowa już wydaje z siebie jęki w stronę sponsora wyjazd w góry jej się marzy. Brudas w dresach łazi od tygodnia bo takie fajne takie uczciwie spodnie podobno kupiła. Zezowata Prozisowa paskuda. 

To wszystko pikuś. Teksty pod fotkami na insta,  rodem z powieści dla kucharek. Jak można się wiecznie chwalić swoim  niezorganizowaniem, brakiem przewidywania skutków,  roztrzepaniem i ogólnym chaosem życiowym. 

Gość Gość
42 minuty temu, Gość Zyga. . napisał:

To wszystko pikuś. Teksty pod fotkami na insta,  rodem z powieści dla kucharek. Jak można się wiecznie chwalić swoim  niezorganizowaniem, brakiem przewidywania skutków,  roztrzepaniem i ogólnym chaosem życiowym. 

Głupota ludzka nie zna granic. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.