Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy czujecie się czasami lepsi od innych

Polecane posty

Gość Gość
4 godziny temu, Gość Adam B. napisał:

Mam bardzo ładną żonę, której.nie jeden mi zazdrości. Wstyd się przyznać, ale ten fakt powoduje, że czuję się lepszy od tych facetów, których żony nie grzeszą urodą. 

Może dla Ciebie jest ładna a dla innych szpetna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale jesteś pusty 🙄 pewnie co twoi koledzy wcale tak nie uważają bo każdemu normalnego własna żona się podoba najbardziej.

 

Zona to twoje jedyne osiągnięcie? 👏Brawo 😂

To samo pomyślałam nic w życiu nie osiągnąć poza poderwaniem baby która pewnie podoba się tylko jemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

A uchodzę za raczej miłą osobę bo wiele osób mi mówiło, że taka jestem, ale gdyby ludzie wiedzieli co o nich myślę, to niestety wielu by mnie znielubiło 😉

Po prostu wielu ludzi mnie wkurza, wielu też uważam za nieudaczników bo są np. grubi, zaniedbani, mają kiepskie zawody typu praca w sklepie itd. Wiem, że powinnam byc bardziej tolerancyjna, ale 80% ludzi mnie irytuje swoja ułomnościa, głupotą, niską inteligencją, powolnością.

Wielu ludzi którzy mają słaby zawód jest dużo inteligentniejszych od Ciebie, słaba praca nie jest wynikiem niskiej inteligencji tylko często niskiej zaradności życiowej, znam ameby po studiach i mega inteligentnych budowlancow , wiesz grubym można być przez chorobę, ktoś tak samo może powiedzieć że Cię nie cierpi bo masz brzydka gebe która go denerwuje mimo że jesteś szczupła, tego co myślą o tobie ludzie też nie wiesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Często, ale to wcale nie jest dobra cecha bo ciężko jest obiektywnie oceniać kto jest lepszy/gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

A uchodzę za raczej miłą osobę bo wiele osób mi mówiło, że taka jestem, ale gdyby ludzie wiedzieli co o nich myślę, to niestety wielu by mnie znielubiło 😉

Po prostu wielu ludzi mnie wkurza, wielu też uważam za nieudaczników bo są np. grubi, zaniedbani, mają kiepskie zawody typu praca w sklepie itd. Wiem, że powinnam byc bardziej tolerancyjna, ale 80% ludzi mnie irytuje swoja ułomnościa, głupotą, niską inteligencją, powolnością.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia , w Szanghaju gdzie ludzie mają najwyższy wskaźnik inteligencji a chińczyk umie skręcić rower w minutę to ty byś  była uznana za uposledzona i powolna, tam 4 letnie dzieci robią to co 8 letni Polacy w szkole więc nie powinnaś być aż taka pyszna w osadach bo Azjatów jest miliardy i ty jesteś pewnie poniżej średniej inteligencji światowej która zauważają Azjaci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polki to jednak dno jeszcze 10 lat temu ucierały doopy Niemców z goffna albo zmywaly w Anglii a teraz się pusza i udają szlachte, żenada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

To samo pomyślałam nic w życiu nie osiągnąć poza poderwaniem baby która pewnie podoba się tylko jemu 

Zazdrośnik! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taak
4 godziny temu, Leżaczek napisał:

21 minut temu, Gość gość napisał: Po prostu wielu ludzi mnie wkurza, wielu też uważam za nieudaczników bo są np. grubi, zaniedbani, mają kiepskie zawody typu praca w sklepie itd. Wiem, że powinnam byc bardziej tolerancyjna, ale 80% ludzi mnie irytuje swoja ułomnościa, głupotą, niską inteligencją, powolnością. X według mnie jesteś głupia prawie jak te wszystkie laski co oceniają stopień materialny faceta po jego telefonie.

Tak samo uwazam, panna uwaza sie za nie wiadomo kogo a jest mizerna, wnioskuje po tych jej wywodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taak

Zwykla larwa z zadartym nochalem, z uposledzona empatia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Leżaczek napisał:

21 minut temu, Gość gość napisał: Po prostu wielu ludzi mnie wkurza, wielu też uważam za nieudaczników bo są np. grubi, zaniedbani, mają kiepskie zawody typu praca w sklepie itd. Wiem, że powinnam byc bardziej tolerancyjna, ale 80% ludzi mnie irytuje swoja ułomnościa, głupotą, niską inteligencją, powolnością. X według mnie jesteś głupia prawie jak te wszystkie laski co oceniają stopień materialny faceta po jego telefonie.

Praca w sklepie o niczym nie świadczy można pracować na Kasię i jednocześnie studiować albo być już po studiach.Znam takie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ale jesteś pusty 🙄 pewnie co twoi koledzy wcale tak nie uważają bo każdemu normalnego własna żona się podoba najbardziej.

 

Zona to twoje jedyne osiągnięcie? 👏Brawo 😂

Dla niektórych facetów uroda partnerki jest bardzo ważna. Znam przypadki gdy faceci zostawiali żony tylko dlatego, że utyły po porodzie i straciły urodę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba
4 minuty temu, Gość Facet napisał:

Dla niektórych facetów uroda partnerki jest bardzo ważna. Znam przypadki gdy faceci zostawiali żony tylko dlatego, że utyły po porodzie i straciły urodę. 

Cos w tym jest bo moja kolezanka ma wąsy ale milosc jest cierpliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×