Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na tym forum jest moja była pseudopsycholog

Polecane posty

Gość vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

A ja sie spotkałam z tym, że policjantka udawała psycholożkę i sprzedała moje zwierzenia pewnemu radiu powiązanemu z agorą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

A ja wiem jak się zachowują cwaniacy którzy udają psychologów i wiem że czuja się bezkarni a paranoi nigdy nikt u mnie nie stwierdził, chociaż się badałam. Mogę cię pozwać do sądu o pomówienie. 

Właśnie dałaś świadectwo swoim urojeniom i potwierdziłas moje słowa. Kogo pomowilam? Dane personalne padły? Nawet o tobie jako o gościu nie napisałam więc o czym to świadczy? O tym że masz urojenia i byle pierdy traktujesz personalnie ze śmiertelną powagą toteż nie można cie w żaden sposób traktować poważnie a twoje głupoty jakoby twoj terapeuta pisał na kafe o tobie i twoim wielce pasjonującym zywocie są wręcz absurdalnie śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania
7 minut temu, Gość Gość napisał:

 

 

6 minut temu, Gość gość napisał:

 

 

7 minut temu, Gość gośćX napisał:

Czasami warto nie pisać nic. Lepsze to niż ubliżanie lub napisanie prawdy, która tak bardzo zakłuje, że obsmarują Cię wszędzie gdzie się da.

Oczywiście że ubliżanie i wyzywanie jest wstrętne. Nic nie poradzisz że są tacy ludzie tu...czy w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

 

Pamiętajcie, że istnieją ludzie bez skrupułów, którzy żerują na waszych problemach. 

Nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak ktoś chce mówić prawdę to zawsze znajdzie sie jakaś szuja która go pomówi o chorobe psychiczną. Bo prawda dla wielu jest niewygodna i trzeba dyskredytować tego kto ją ujawnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Właśnie dałaś świadectwo swoim urojeniom i potwierdziłas moje słowa. Kogo pomowilam? Dane personalne padły? Nawet o tobie jako o gościu nie napisałam więc o czym to świadczy? O tym że masz urojenia i byle pierdy traktujesz personalnie ze śmiertelną powagą toteż nie można cie w żaden sposób traktować poważnie a twoje głupoty jakoby twoj terapeuta pisał na kafe o tobie i twoim wielce pasjonującym zywocie są wręcz absurdalnie śmieszne.

To dlaczego tak wyłazisz ze skóry? twoja reakcja świadczy o tym ze coś jest na rzeczy. Inaczej byś się tak nie bał/a. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Frania napisał:

 

 

Oczywiście że ubliżanie i wyzywanie jest wstrętne. Nic nie poradzisz że są tacy ludzie tu...czy w realu.

Prawda to nie ubliżanie. To przywracanie sprawiedliwości. Tyle lat hejtu i oszczerstw tego wręcz wymaga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Prawda to nie ubliżanie. To przywracanie sprawiedliwości. Tyle lat hejtu i oszczerstw tego wręcz wymaga. 

Utrzymywać kontakty z zaufanym ludźmi A w necie być ostrożnym Niestety taka to negatywna strona netu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe
9 minut temu, Gość vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv napisał:

A ja sie spotkałam z tym, że policjantka udawała psycholożkę i sprzedała moje zwierzenia pewnemu radiu powiązanemu z agorą. 

radio Zet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
8 minut temu, Gość gość napisał:

Jak ktoś chce mówić prawdę to zawsze znajdzie sie jakaś szuja która go pomówi o chorobe psychiczną. Bo prawda dla wielu jest niewygodna i trzeba dyskredytować tego kto ją ujawnia. 

Pomawiajac o chorobe psychiczna i inne takie. Byly -byla tu osoba ktora natretnie pisala zeby ktos z uzytkownikow udal sie do terapeuty psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Gość gość napisał:

Chory psychicznie popadł w urojenia nt. terapeuty.

😂😂😂😂😂Dokładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapeuta uzależnień
57 minut temu, Gość gość napisał:

która zbierała o mnie info a potem mnie hejtowała w internecie. 

A białe myszy widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość prawda napisał:

Pomawiajac o chorobe psychiczna i inne takie. Byly -byla tu osoba ktora natretnie pisala zeby ktos z uzytkownikow udal sie do terapeuty psychologa

Tutaj każdy świr wysyła innych do psychiatry, im większy, tym chętniej.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość prawda napisał:

Pomawiajac o chorobe psychiczna i inne takie. Byly -byla tu osoba ktora natretnie pisala zeby ktos z uzytkownikow udal sie do terapeuty psychologa

Natrętni są ci z nerwicą natręctw 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Właśnie dałaś świadectwo swoim urojeniom i potwierdziłas moje słowa. Kogo pomowilam? Dane personalne padły? Nawet o tobie jako o gościu nie napisałam więc o czym to świadczy? O tym że masz urojenia i byle pierdy traktujesz personalnie ze śmiertelną powagą toteż nie można cie w żaden sposób traktować poważnie a twoje głupoty jakoby twoj terapeuta pisał na kafe o tobie i twoim wielce pasjonującym zywocie są wręcz absurdalnie śmieszne.

Tutaj spory procent to pacjenci psychiatryczni, urojenia są na porządku dziennym. Normalny nie obraża się o nazwanie go chorym psychicznie, bo wie, że to absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

która zbierała o mnie info a potem mnie hejtowała w internecie. 

De bi lka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szok
52 minuty temu, Gość Gość napisał:

Właśnie dałaś świadectwo swoim urojeniom i potwierdziłas moje słowa. Kogo pomowilam? Dane personalne padły? Nawet o tobie jako o gościu nie napisałam więc o czym to świadczy? O tym że masz urojenia i byle pierdy traktujesz personalnie ze śmiertelną powagą toteż nie można cie w żaden sposób traktować poważnie a twoje głupoty jakoby twoj terapeuta pisał na kafe o tobie i twoim wielce pasjonującym zywocie są wręcz absurdalnie śmieszne.

Dno!!! Psy Ch olożka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość gość napisał:

Tutaj spory procent to pacjenci psychiatryczni, urojenia są na porządku dziennym. Normalny nie obraża się o nazwanie go chorym psychicznie, bo wie, że to absurd.

No ja się podobno boję i dlatego skomentowałam że to urojenia. Jprdl co za cyrk. Pewnie to Sylwia. Zaraz powie że znowu ja ponawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×