Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do dziewczyn, Wy też tak macie?

Polecane posty

Gość gość

Czasem w pracy jak siedzę za biurkiem to czuję, jak srom mi śmierdzi 😕 nawet przez spodnie czy rajstopy. Zawsze mam wrażenie, że inni też ode mnie czują.

Wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zacznij używać żeli do higieny intymnej i myj się częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Gość gość napisał:

Czasem w pracy jak siedzę za biurkiem to czuję, jak srom mi śmierdzi 😕 nawet przez spodnie czy rajstopy. Zawsze mam wrażenie, że inni też ode mnie czują.

Wy tez tak macie?

Może noś ze sobą bieliznę na przebranie i chusteczki do higieny intymnej, aby się odświeżyć w razie potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Może noś ze sobą bieliznę na przebranie i chusteczki do higieny intymnej, aby się odświeżyć w razie potrzeby

I Clotrimazolum i mydło siarkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 minuty temu, jbsg napisał:

I Clotrimazolum i mydło siarkowe...

Też tak myślę, że Clotrimazolum by się autorce przydał, bo może mieć infekcję o której nie wie. Bardziej bym jednak zalecała wizytę u ginekologa i czopki dopochwowe. Do tego na wszelki wypadek zrobić sobie cytologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perła
19 minut temu, jbsg napisał:

I Clotrimazolum i mydło siarkowe...

Nie napisała że ma grzybicę,  po za tym przy grzybicy nie zmienia się zapach.To  raz.

 

2 godziny temu, Gość gość napisał:

Czasem w pracy jak siedzę za biurkiem to czuję, jak srom mi śmierdzi 😕 nawet przez spodnie czy rajstopy. Zawsze mam wrażenie, że inni też ode mnie czują.

Wy tez tak macie?

Jeszcze są  chusteczki do higieny intymnej. Nie noś sztucznych majtek mimo że są w modzie koronki.Tylko bawełniane. A jak już to wkładki higieniczne stosuj, przewiewne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×