Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ellla

3 miesiąc ciąży i rozwód

Polecane posty

Gość Ellla

Dowiedziałam się że mąż ma kochankę i okłamywał mnie na wielu innych płaszczyznach. Właśnie się pakuje i wyprowadzam. Jestem z nim w ciązy o którą staraliśmy się latami. 

Z jednej strony jestem całkowicie niezależna finansowo, wykształcona i całkiem ładna. Z drugiej strony panicznie boję się samotności bo kto by chciał babkę z dzieckiem. Ludziska jestem przerażona. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wracaj do niego pod żadnym pozorem! Nie wiem jakim trzeba być dziadem żeby starać się o dziecko i mieć do tego kochankę. 

Moja mama wychowała sama 3 dzieci i dała radę to i Ty dasz. Jeśli jesteś fajna babka to faceta na pewno znajdziesz. Powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty

Może byś chciała przygode z innym? ;)

Chętnie bym się z tobą spotkał i cię trochę odstresował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellla
12 minut temu, Gość Qwerty napisał:

Może byś chciała przygode z innym? 😉

Chętnie bym się z tobą spotkał i cię trochę odstresował 😉

Dzięki ale nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty
4 minuty temu, Gość Ellla napisał:

Dzięki ale nie. 

Dlaczego ? 😉 Mam 24 lata, rozrywki troszke ci sie przyda. Będzie namiętnie 😉 moze popiszemy na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Ellla napisał:

Dowiedziałam się że mąż ma kochankę i okłamywał mnie na wielu innych płaszczyznach. Właśnie się pakuje i wyprowadzam. Jestem z nim w ciązy o którą staraliśmy się latami. 

Z jednej strony jestem całkowicie niezależna finansowo, wykształcona i całkiem ładna. Z drugiej strony panicznie boję się samotności bo kto by chciał babkę z dzieckiem. Ludziska jestem przerażona. 

 

To aż brak słów na to, żeby opisać  co pomyślałam o Twoim mężu. Masz dokąd się wyprowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jesteś w trzecim miesiącu ciąży i już się martwisz kto będzie Cię chciał? Chyba nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I tak faci i zotawiaja po porodzie bo luźna pochwa i rozstępy na cyckach no i płacz dziecka paniczom zawadza... W tych czasach tak poza tym to lepiej na dziecko się nie decydowac. To bez sensu. Dosłownie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kobieto, świat bez mężczyzn też istnieje !!!! Piszesz, że jesteś wykształcona, niezależna finansowo, ładna.... po co Ci jakiś kolejny "patałach" ?! Spokojnie donoś ciążę, daj maleństwu przyjść na świat i powoli organizuj sobie życie... Może kiedyś spotkasz kogoś, kto Cię pokocha i zaopiekuje się wami ale nie bądż zdesperowana bo tak odebrałam Twój wpis. Zapewne masz jeszcze rodziców, którzy na pewno pomogą przy dziecku i na pewno chętna do pomocy będzie też teściowa. A z mężem sie rozwiedź, dopilnuj, żeby zasdądzili Ci alimenty i tyle. Życie samo napisze dalszy scenariusz i wierzę, że będzie dobrze bo jesteś jeszcz młoda. Głowa do góry i uwierz, że lepiej być (nawet przejściowo) samej, niż znosić fanaberie kolejnego niedojrzałego emocjonalnie faceta, których dzisiaj jest bez liku. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zigda

Strasznie mi przykro, naprawdę. Musisz czuć się podle autorko. Ale dasz sobie radę. 

Staraliscie się latami...nirstety ale znam kilka takich małżeństw, które po latach starań albo się rozstaję, albo właśnie facet znajduje kochankę. A to chyba dlatego, że jest takie skupienie na tym,  u wreszcie zajść w ciążę, że cała reszta idzie w kąt. Broń boże tego nie pochwała i nie bronię mężczyzn, ale w większości oni po prostu tego nie wytrzymuja. 

Jakie to życie jest podłe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśl
20 godzin temu, Gość Ellla napisał:

Dowiedziałam się że mąż ma kochankę i okłamywał mnie na wielu innych płaszczyznach. Właśnie się pakuje i wyprowadzam. Jestem z nim w ciązy o którą staraliśmy się latami. 

Z jednej strony jestem całkowicie niezależna finansowo, wykształcona i całkiem ładna. Z drugiej strony panicznie boję się samotności bo kto by chciał babkę z dzieckiem. Ludziska jestem przerażona. 

 

Po  co się wyprowadzasz? bo wkładał kindybała w inną? nie potrafisz się dzilić? nie cuduj tylko siedź na duupie i nie kombinuj, chyba że chcesz  stanąć w kolejce samotnych matek których miliony naokoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facio

ile można ruhać tą samą babe? bierze obrzydzenie po jakimś czasie. Nie każdy facet chce rutyne bez końca. Nawet codzienne jedzenie ulubionej potrawy po jakimś czasie bierze na rzyganie, to ludzka natura. Dlatego faceci szukają kochanek. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.10.2019 o 18:31, Gość Qwerty napisał:

Dlaczego ? 😉 Mam 24 lata, rozrywki troszke ci sie przyda. Będzie namiętnie 😉 moze popiszemy na email

Co za ch.u.j!  Myslisz frajerze ze uzyskasz seks,  bazując na nieszczesciu autorki?  Marzy sie rola pocieszyciela? 

Żalosny fiu.cie, kobiety nie mysla dołem tak jak wy, meskie karykatury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 22.10.2019 o 13:59, Gość facio napisał:

ile można ruhać tą samą babe? bierze obrzydzenie po jakimś czasie. Nie każdy facet chce rutyne bez końca. Nawet codzienne jedzenie ulubionej potrawy po jakimś czasie bierze na rzyganie, to ludzka natura. Dlatego faceci szukają kochanek. Tyle.

Dlatego sie dziwie kobietom,  że wychodzą za mąz.  A potem płacz i zdziwienie, bo mąz zdradza.  A czego kobieta sie spodziewala?  Że gostek bedzie jej wierny tylko dlatego ze pitolil w kosciele przysiege malzenską? :D 

Oj ta kobieca naiwnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups

Wychodzi na to , że nie wykształcenie , a

dojrzałość emocjonalna w cenie. Obrączka i przysięga nie jest gwarancją wierności , luźny związek tak ? 

Winę za rozpad związku zawsze ponoszą obie strony , nie ma winy bez przyczyny , nikt z nas nie jest na tyle doskonały , żeby czegoś nie móc  zmienić w  sobie . Pytanie tylko , czy warto ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg
Dnia 21.10.2019 o 17:50, Gość Ellla napisał:

Dowiedziałam się że mąż ma kochankę i okłamywał mnie na wielu innych płaszczyznach. Właśnie się pakuje i wyprowadzam. Jestem z nim w ciązy o którą staraliśmy się latami. 

Z jednej strony jestem całkowicie niezależna finansowo, wykształcona i całkiem ładna. Z drugiej strony panicznie boję się samotności bo kto by chciał babkę z dzieckiem. Ludziska jestem przerażona. 

 

A co ty się wyprowadzasz ?! Jego wystaw za drzwi, poza tym wiesz... może on tak bardzo chciał dziecka , ze szukał innej aby mu urodziła, czy on wie o twojej ciąży ? Pogadajcie bo szkoda życia, jedna ... nie może mieć aż takiego wpływu na wasze życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×