Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojtell

I co dalej ?

Polecane posty

Witam wszystkich.1,5 roku temu zacząłem kręcić z dziewczyna trwało to ok 5 mięśięcy,po pewnym czasie postanowiłem zerwać kontakt ponieważ dziewczyna mnie zaczęła olewać.Cięzko było ją namówić na jakieś spotkanie.Jakiś mięsiac temu przez przypadek zadzwoniłem do niej.Przyznała że daliśmy ciała obydwoje,na początku było jak dawniej pisaliśmy do siebie co dziennie,a teraz ona odpisuje na drugi dzień.lub napiszę do mnie pierwsza ja jej odpisuję i na tym koniec.Nie wiem czy ona bawi się ze mną czy sprawdza czy mi jeszcze zależy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak to przez przypadek zadzwoniłeś do niej? Nie wykasowałeś jej numeru? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech tam
4 minuty temu, wojtell napisał:

Nie usuwał jej numeru.Przez przypadek wcisnęło mi się w telefonie.

 

Wierzysz w przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę ale,nie wiem co mam dalej robić jestem w kropce.Nigdy tak nie miałem,przez ten cały okres nie było dnia żebym nie myślał o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A kropce? 🤔 Zabujałeś się! Umów się z nią i pogadajcie jak cywilizowani ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem z nią się umówić, ale zgadza się po czym przed samym spotkaniem się wycofuje,pisała mi kiedyś że jest bardzo wstydliwa 🙂 .Z tego co wiem od jej znajomych ona nie miała nigdy wcześniej chłopaka.Przez okres 3 miesięcy udało nam się spotkać 2 razy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wstydliwa? 🤔 Powiedz jej, że jak odmówi 5 minut przed spotkaniem, to wtedy przyjdziesz do jej domu... i dopiero będzie się wstydziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak mogłem zrobić odrazu,tylko nie mogę zrozumieć o co jej chodzi teraz,chce sprawdzić czy mi na niej zależy czy tylko bawi się w jakieś głupie gierki 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gierki? 🤔 No przecież się wstydzi. Co myślisz, że każda kobieta to podła szelma? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A jak? 🤔 Działaj, pisz do niej. Szkoda czasu na niedomówienia, może to ta jedyna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj napisała do mnie pierwsza z pytaniem "Co słychać? " odpisałem jej i na tym się urwało,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Już więcej nic jej nie napisałeś od wczoraj? 🤔 Nie widzisz, że czeka aż się odezwiesz? Może też jesteś nieśmiały? Może bardziej niż ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie od wczoraj już się nie odezwałem,fakty jestem nieśmiały szczególnie w stosunku do niej,Myślisz że czeka no to abym się do niej odezwał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc z drugiej strony to po upływie kilku miesięcy jak do niej nie pisałem,to jestem zdziwiony że ma nadal chęć utrzymywać jaki kolwiek kontak ze mną  🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeszcze się pytasz? 🤔 Pewnie, że czeka, tym bardziej że powiedziała, że oboje daliście ciała. Nie kmiń za dużo tylko pisz. Pisz do niej zaraz, potem napisz mi tu czy odpisała. Czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hmmmm, skąd wiedziałam że tak napiszesz? 🤔A nie mówiłam, nie wymyślaj dlaczego i co. Zależy Ci na niej to pisz. Już, start!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No i? 🤔 Napisałeś jej już sms? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Serio napiszesz? 🤔 No właśnie nie masz nic do stracenia, bo nie jest Twoja... jeszcze. Pisz, serio mówię. Odwagi i daj znać. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Napisałeś? 🤔 Oczekuję! 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam nadzieję, że nie napisałeś coś w  deseń; co słychać... bo chyba bym Cię ochrzaniła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No wiesz co, jesteś jełop? 🤔 Jak odpiszę, że... a dziekuję, ok. To odpisz tak: masz czas jutro (podaj godzinę) bo chetnie bym się z Tobą spotkał pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No nie wiem co na przyszłość. Każdy lubi co innego. Możesz napisać tak; hej maleńka bez Ciebie czuję się jak wiadro bez wody, jak śliwka bez pestki, jak bez poręczy schody... A serio, zawsze pytaj co słychać, jak się masz, co porabiasz? Może masz ochotę na spacer, piwo, kawę, takie rożne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
4 minuty temu, Gość gość napisał:

No wiesz co, jesteś jełop? 🤔 Jak odpiszę, że... a dziekuję, ok. To odpisz tak: masz czas jutro (podaj godzinę) bo chetnie bym się z Tobą spotkał pogadać.

Przecież może jeszcze dopisać:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×