Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojtell

I co dalej ?

Polecane posty

Gość gość

K4k, tak wiem. Żartujemy troszku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale tylko tyci jełopek. 😉 To pisz dalej. Może zapytaj, czy możesz ją odebrać? Chyba się nie wstydzisz? 🤔 A jak powie, że nie, to napisz jej by na siebie uważała w drodze do domu. I zapytaj jak pracuje jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za bardzo jak rozmawiać,a nie wyjdę na natręta jeżeli co dziennie będę ja zalewać wiadomośćiami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiem. Napisz, żeby się odezwała jak będzie mogła. I tyle możesz zrobić, skoro nie może mówić. A na przyszłość wiedz, że jak nie ma dialogu między dwojgiem, to raczej przyszłości nie ma. Poczekaj, pisz, odpisuj i się zobaczy. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuje za pomoc,jutro się do niej odezwę jeszcze raz,zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Służę. Trzymaj się. 🙂✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona za mało się stara, lepiej ją olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
2 godziny temu, Gość gość napisał:

No nie wiem co na przyszłość. Każdy lubi co innego. Możesz napisać tak; hej maleńka bez Ciebie czuję się jak wiadro bez wody, jak śliwka bez pestki, jak bez poręczy schody... A serio, zawsze pytaj co słychać, jak się masz, co porabiasz? Może masz ochotę na spacer, piwo, kawę, takie rożne. 

Wiadro bez wody? Niezły jesteś. Pewnie dusza towarzystwa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ależ my love, ja jestem... niezła. Jak mogłaś tego nie zauważyć? 🤔 Swoją drogą ciekawe czy Wojtuś jeszcze napisał do wybranki i jak się sprawy mają. Poczekamy do jutra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.więc tak próbowałem i nic z tego nie wynikło dziewczyna odpisuje na wiadomość dopiero po 2-3 dniach,udało mi się ją namówić na spotkanie ale na tym się skończyło,na chwilę przed kolejny raz mnie wystawiła.Wydaje mi się że najlepszym sposobem będzie zakończenie tej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×