Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

33 tydzień

Polecane posty

Gość Gość

Proszę o dodanie
Mamuśki mam trochę stresa przed jutrzejszą wizytą u lekarza
Otóż jestem w 33 tygodniu ciąży, to druga ciąża,pierwsza 8 lat temu była podtrzymywana
Od jakiś dwóch tygodni gorzej się czuję, bolą mnie plecy, dół brzucha jak na miesiączkę i często brzuch twardnieje,jak stoję to mam wrażenie że malutka zaraz wyleci strasznie ciągnie w dół ☹️☹️poza tym wypadł mi czop bezbarwny i strasznie oblewają mnie poty,czy to możliwe że urodzę wcześniej... wiem pytam dzień przed wizytą ale chyba potrzeba mi otuchy ☹️co myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem w 32 tygodniu i też bolą mnie plecy, dokucza mi rwa kulszowa i lekkie bóle brzucha. Czop mi nie wyleciał ale słyszałam o przypadkach, że czop może wypaść długo przed porodem, więc się nie stresuj bo wszystko będzie dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja 34 tydzień i od kilku dni czuję się identycznie. Też mam dłuższą przerwę, 6,5 roku i wtedy czułam się zupełnie inaczej. 

Koniecznie daj znać co powiedział lekarz, moja wizyta dopiero za 10dni. Nie chcę panikować, dużo leżę, trochę ratuję się no-spą. Myślę że tak za 2 tygodnie to już w sumie nic się nie stanie jeśli zacząłby się poród. Byle przeczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Też 33 tydzień i czuję się podobnie. Czasem mam wrażenie że dziecko mnie tak wypełnia i rozpiera od środka że zaraz pekne. W dodatku ciągle mi gorąco i brzuch też czasem mi twardnieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

32 tydzień i wszyscy mówią że już opadł mi brzuch:( ja tego nie widzę.... Czuje się średnio... ciągle jestem zmęczenie. Ale z córką na ciąży też się kiepsko czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No dziewczyny jeszcze trochę musimy sie pomeczyc 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja 34 tydzień i od kilku dni czuję się identycznie. Też mam dłuższą przerwę, 6,5 roku i wtedy czułam się zupełnie inaczej. 

Koniecznie daj znać co powiedział lekarz, moja wizyta dopiero za 10dni. Nie chcę panikować, dużo leżę, trochę ratuję się no-spą. Myślę że tak za 2 tygodnie to już w sumie nic się nie stanie jeśli zacząłby się poród. Byle przeczekać.

Byłam dzisiaj u lekarza powiedział że szyjka jest miękka i muszę uważać, jeszcze muszę wytrzymać miesiąc, kazał brać no spe ale co 8 godzin i magnez następna wizyta za dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Super Żona napisał:

32 tydzień i wszyscy mówią że już opadł mi brzuch:( ja tego nie widzę.... Czuje się średnio... ciągle jestem zmęczenie. Ale z córką na ciąży też się kiepsko czułam

Ja też mam brzuch nisko i cały czas mnie prze w dół no ale niby nie skróciła się szyjka ale jest miękka,a zmęczenie też mnie dopadło ponieważ nie śpię w nocy strasznie się męczę bolą mnie nogi i plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Ja tez w nocy śpię jakieś 3-4 godziny na raty, potem w dzień padam i muszę dosypiać. Strasznie męczy mnie zgaga i boli miednica, więc spanie głównie w pozycji półsiedzącej. Jestem zmęczona tą ciążą, pierwsza dawała mi fajną energię, a ta daje w kość. 

Czy macie czasem dziwne kłucia w dole brzucha? Zastanawiam się czy jakieś zapalenie pęcherza się nie szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Agata napisał:

Ja tez w nocy śpię jakieś 3-4 godziny na raty, potem w dzień padam i muszę dosypiać. Strasznie męczy mnie zgaga i boli miednica, więc spanie głównie w pozycji półsiedzącej. Jestem zmęczona tą ciążą, pierwsza dawała mi fajną energię, a ta daje w kość. 

Czy macie czasem dziwne kłucia w dole brzucha? Zastanawiam się czy jakieś zapalenie pęcherza się nie szykuje.

Ja jakoś śpię ale ciągle musze się przewracac z boku na bok, żebra mnie strasznie bolą, kłucia żadnego nie czuje ale czasami pojawia się lekki ból miesiaczkowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×