Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Myjecie sie rano czy wieczorem? A moze i rano i wieczorem?

Polecane posty

Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak, wsadza du.pe do umywalki

Skoro nie bierze prysznica, a myje pachy i stosuje "higienę intymną", to wychodzi na to, ze albo w umywalce albo w misce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Ja piërdöle jakbym miał taką kobite to bym ją utopił w wannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Skoro nie bierze prysznica, a myje pachy i stosuje "higienę intymną", to wychodzi na to, ze albo w umywalce albo w misce

Cywilizowani ludzie mają bidet w łazience. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ
1 godzinę temu, Gość Katarzaynka napisał:

Mam pościel 240x220. Ściągnąć to wyprać wyprasować to roboty sporo

PRASOWAĆ POŚCIEL ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.10.2019 o 22:40, Gość Gosc napisał:

Że jeszcze nie miałaś powikłań to jest cud.

Ale od czego? Mycia się czy wietrzenia pokoju?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Cywilizowani ludzie mają bidet w łazience. 

I myją w nim twarz i pachy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscgosc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Cywilizowani ludzie mają bidet w łazience. 

Cywilizowani ludzie wchodzą pod prysznic i tyle w tym temacie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

I myją w nim twarz i pachy 😂

Ty oczywiscie możesz myć co chcesz i gdzie chcesz...  ale rozmawialiśmy o higienie intymnej i podmywaniu du.py w misce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
24 minuty temu, Gość Goscgosc napisał:

Cywilizowani ludzie wchodzą pod prysznic i tyle w tym temacie 

To wchodź na co czekasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ty oczywiscie możesz myć co chcesz i gdzie chcesz...  ale rozmawialiśmy o higienie intymnej i podmywaniu du.py w misce. 

Nie, mowa była o myciu twarzy, pach i okolic intymnych, ale jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to już nie mój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzaynka
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Nie ścielisz łóżka 😮😮 

tez mam pościel 220x240 10zl kosztuje magiel w pralni. Chyba by mnie pogięło jakbym sama naginała z żelazkiem żeby oszczędzić dychę tygodniowo

Oczywiście, ze nie ściele. Przetrzepuje poduchy i kołdrę, odkrywam, otwieram okno i wietrze. Zamykam sypialnie i nikt mi tam nie wchodzi. Mieszkam za granica i nie mamy w okolicy żadnego magla - nie wiem nawet czy takie coś funkcjonuje. Mam stacje parowa jak większość kobiet. 
Dodam tutaj nie zasciela się łóżek - nikt tego nie robi. Może gdy ma się małe mieszkanie albo śpi w gościnnym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rano prysznic. Wieczorem kąpiel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Katarzaynka napisał:

Oczywiście, ze nie ściele. Przetrzepuje poduchy i kołdrę, odkrywam, otwieram okno i wietrze. Zamykam sypialnie i nikt mi tam nie wchodzi. Mieszkam za granica i nie mamy w okolicy żadnego magla - nie wiem nawet czy takie coś funkcjonuje. Mam stacje parowa jak większość kobiet. 
Dodam tutaj nie zasciela się łóżek - nikt tego nie robi. Może gdy ma się małe mieszkanie albo śpi w gościnnym 

Ja też mieszkam za granicą, obecnie Hiszpania ale mieszkałam tez w Niemczech  i Francji i wszędzie ludzie ścielą łóżka. 
Wszędzie też są pralnie gdzie odbierasz wyprane i wyprasowane ubrania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Nie, mowa była o myciu twarzy, pach i okolic intymnych, ale jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to już nie mój problem

Proponuje tobie nauczyć się czytać, nawet bez zrozumienia, byle jak... „Siada d.upą na umywalkę” rzeczywiście mowa o myciu pach i twarzy 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Nie ścielisz łóżka 😮😮 

tez mam pościel 220x240 10zl kosztuje magiel w pralni. Chyba by mnie pogięło jakbym sama naginała z żelazkiem żeby oszczędzić dychę tygodniowo

Tylko, że do magla trzeba dojechać, u mnie najbliższa pralnia jest w centrum handlowym. Godzina w plecy, jeśli nie więcej plus szukanie miejsca do zaparkowania, bo w soboty tłok przez niedziele niehandlowe. To już wolę wrzucić w domu do pralki, a prasowanie pościeli uważam za zbędną czynność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale od czego? Mycia się czy wietrzenia pokoju?😂

Moja ciotka jak miała grype też się wykapala i wietrzyla pokój, jak jej przeciag 'przejechał ' po plecach skończyło się zapaleniem mięśnia sercowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
42 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Moja ciotka jak miała grype też się wykapala i wietrzyla pokój, jak jej przeciag 'przejechał ' po plecach skończyło się zapaleniem mięśnia sercowego.

Ja się wycieram po kąpieli do sucha i ubieram jeszcze w łazience, nie biegam goła i mokra po domu więc nie ma mnie jak zawiać 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Tylko, że do magla trzeba dojechać, u mnie najbliższa pralnia jest w centrum handlowym. Godzina w plecy, jeśli nie więcej plus szukanie miejsca do zaparkowania, bo w soboty tłok przez niedziele niehandlowe. To już wolę wrzucić w domu do pralki, a prasowanie pościeli uważam za zbędną czynność.

Nie waŻne, ja tak bardzo nie lubię prasować że siedziałaby w korkach te godzinę nawet 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Proponuje tobie nauczyć się czytać, nawet bez zrozumienia, byle jak... „Siada d.upą na umywalkę” rzeczywiście mowa o myciu pach i twarzy 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

To, ze się odniosłaś wyłącznie do dupy- to też twoje czytanie wybiórcze. Ja zadałam pytanie autorce posta, ty nie musisz się chwalić, gdzie myjesz swoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Ustaliliscie już kiedy i czy należy się myć oraz wg jakiej procedury?

Pytam bo nue wiem czy mam się myć czy wykąpać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Czy może wystarczy jak się wytrzepie albo przewietrze.

Jeszcze ktoś się dowie, że źle zrobiłem i zostanę wykluczony społecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale wy tu macie zryte berety 😀 Nawet w takim temacie się żrecie jak kto się kąpie, myje, podmywa, wietrzy, ścieli, prasuje i huk wie co jeszcze. Serio jakie wy jesteście oszołomione to aż strach. W życiu codziennym też tak każdego przepytujecie i się święcie oburzacie?? Co za zlot wariatek 😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wieczorem kąpiel, rano szybkie mycie w strategicznych miejscach. Włosy albo przy kąpieli albo rano nad wanną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Strategiczne miejsce to jest głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Nie waŻne, ja tak bardzo nie lubię prasować że siedziałaby w korkach te godzinę nawet 😂😂

Ale wytłumacz mi PO CO prasować pościel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Żeby roztocza mialy ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

A poza tym łatwiej obliczyć ilosc metrow bieżących pościeli na uzytkownika kiedy pościel przyjmuje geometryczne kształty.

Np:

Ile ostrosłupów foremnych potrzeba aby się przykryć albo jaka część sześciennej poduszki przypada na osobę.

Spróbuj to policzyć przy niewyprasowanej pościeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

A.

No i żeby wypalić świerzba.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdjdjdj

Nigdy nie czulam brudasa rano np w metrze czy busie w Anglii...czuc za to zele pod prysznic i swiezo umyte wlosy,ludzie jada z mokrymi nawet zima a to oznacza ze kapia sie rano, natomiast w Polskich autobusach to juz inna historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWDAw

Teraz nie pracuje wiec myje sie wieczorem a rano tylko podmywanie i mycie zebow . Gdy pracowalam mylam sie rano i wieczor. nie wyobrazam sb isc "doludzi" brudna, przepocona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×