Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

...ałam temat bo znów pokazałam facetowi, że za bardzo mi zależy

Polecane posty

Gość gość

I on mnie oczywiście olał pomimo wcześniejszego zainteresowania mną... 

Wniosek, to nigdy nie okazywać na początku (dopóki facet nie zasłuzy staraniami o was), że wam zależy na facecie, bo inaczej on was oleje, za to jesli bedziecie troche niedostępne, to jesli sie ju przy tym podobacie, jest szansa na dłuzszą znajomość. Sprawdzone na własnym przyładzie, sukcesach, ale  i poparzeniach się, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co dokładnie zrobilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Częściej do niego dzwoniłam, namawiałam żeby do mnie przyszedł- co wiązałoby się z seksem bo juz to wcześniej robiliśmy.

I ogólnie byłam dla niego za miła niż na to zasługiwał. Może nie byłam nachalna, nie robiłam mu pretensji, ale pokazałam za bardzo, że mi zależy. A to przeważnie źle się kończy bo już przerabiałam ten temat, tylko nie wiem co teraz mi odbiło.

Tzn. wiem, niestety zmyliły mnie jego fochy i chciałam sie mu przymilić- niepotrzebnie , mogłam zignorować jego obrażanie sie o nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ale skoro bylas mila to o co strzelal fochy? A ty o co mialabys miec pretensje? Chyba nie bylo tak kolorowo...to nie ma czego zalowac

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W błędzie jesteś nie niedostępna tylko nie możesz się miżdzić z innymi ani pozwalać na nie wiem co innym, mężczyźnie zależy sam podtrzyma relacje. Sex na początku porządnych mężczyzn odstrasza łatwa, kusić tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największy błąd to odsłonić się całą d.. od razu,  musisz dawkować, mężczyzni to odkrywcy, jak odsłonisz wszystko nic nie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej  kolezanko

hej..  skoro  cie  ignoruje  to czyli po bsykał i ma Inna  w  "rękawie" na razie  Nie. jakiś  Bolek nie dojrzały. jestem  facetem starszym, ale  dla mnie  taki gostek  to  Frayer. to że  uprawialiście sex  tzn ze  odkryłaś  się  przed nim .  przeszliście  można powiedzieć  kolejny  etap...

ale  to jakiś  "chomąt przepocony" daj se  spokój.  Pa  Rico

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
41 minut temu, Gość gosc napisał:

Ale skoro bylas mila to o co strzelal fochy? A ty o co mialabys miec pretensje? Chyba nie bylo tak kolorowo...to nie ma czego zalowac

 

O byle co właśnie... Np. o to, że nie odebrałam późno wieczorem telefonu i oddzwoniłam nastepnego dnia, dla niego to oznaczało, ze już się spotykam z innym i specjalnie potrafił nie odbierać. A ja głupia nie wiem czym się przejmowałam i czemu reagowałam na to w ogóle.

Teraz mam nauczkę, żeby fochy faceta mieć gdzieś.

22 minuty temu, Momos napisał:

Największy błąd to odsłonić się całą d.. od razu,  musisz dawkować, mężczyzni to odkrywcy, jak odsłonisz wszystko nic nie będzie. 

Ale to on sam chciał, ja seksu nie inicjowałam. Zresztą z byłym też poszłam dość szybko do łózka i byliśmy razem 4 lata, więc to nie świadczy... Gorzej, że właśnie byłam za miła dla niego i skakałam jak koło śmierdzącego jajka, a to się zawsze źle konczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale w sumie racja, może nie ma czego żałować, a ja mam nauczkę na przyszłość. Ciekawe czy od razu znajdzie jakąś do związku bo wątpie przy jego charakterze, zresztą jego byłe też podobno z nim nie wytrzymały, więc powodzenia mu zyczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gość napisał:

O byle co właśnie... Np. o to, że nie odebrałam późno wieczorem telefonu i oddzwoniłam nastepnego dnia, dla niego to oznaczało, ze już się spotykam z innym i specjalnie potrafił nie odbierać. A ja głupia nie wiem czym się przejmowałam i czemu reagowałam na to w ogóle.

Teraz mam nauczkę, żeby fochy faceta mieć gdzieś.

Ale to on sam chciał, ja seksu nie inicjowałam. Zresztą z byłym też poszłam dość szybko do łózka i byliśmy razem 4 lata, więc to nie świadczy... Gorzej, że właśnie byłam za miła dla niego i skakałam jak koło śmierdzącego jajka, a to się zawsze źle konczy.

Z byłym kobieto  szanuj się to inni też będą szanowali. 

Dla tego jest były itd. 

Facet zdobył nie jesteś zabawką do zaspokajania potrzeb,  też dawkòj w życiu pamiętaj nie ma nic za darmo, mężczyzna powinien zawsze coś zrobić dla kobiety niż tylko ty sama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiem, ja dalej jestem zdania, że to nie dlatego, że poszłam z nim za szybko do łóżka, tylko częściej się odzywałam itd.

Może bym Ci w sumie uwierzyła, że tak nie jest jakbym nie znała facetów, a że już ich troche poznałam to i tak swoje wiem, także...

Ale w każdym razie zjabałam niestety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A były własnie nie dlatego jest były, że z nim szybko poszłam do łożka, tylko akurat wyobraź sobie, że ja z nim zerwałam bo był toksyczny i w ogóle.

A na tym zależało mi za bardzo i dlatego reagowałam na te wszystkie jego fochy, nie chciałam żeby się obrażał. Teraz dopiero widzę jakie to było głupie, trzeba było mieć to gdzieś, to sam by sie odezwał i tak jakby mu przeszło. A tak to się przyzwyczaił, że biegam za jaśnie hrabią.. No, ale nic, niech moja sytaucja będzie przestroga dla innych. Nigdy nie dzwońcie na początku częściej niż facet bo to się źle kończy z reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość gość napisał:

Nie wiem, ja dalej jestem zdania, że to nie dlatego, że poszłam z nim za szybko do łóżka, tylko częściej się odzywałam itd.

Może bym Ci w sumie uwierzyła, że tak nie jest jakbym nie znała facetów, a że już ich troche poznałam to i tak swoje wiem, także...

Ale w każdym razie zjabałam niestety 

Takich co nie potrzeba, obwiniasz siebie, to twoja wina, sex jest dopełnieniem, życie jest życiem  oboje muszą wnieść to się nazywa  więż, coś do  życia,  inaczej jest zwykła pustka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A tam gadasz pierdoły, jakbym nie była poszła wcześniej z żadnym do łożka, to może bym Ci nawet uwierzyła...

To nie ma znaczenia, kiedy pójdziesz do łóżka, tylko jak emocjonalnie facet musi zdobywać dziewczyne, a ja popełniłam ten błąd, że dałam się zdobyc za szybko. No, ale nic, teraz sie już pewnie nie odezwie. A nawet jakby, to i tak go spławię, więc juz po znajomosci tak generalnie, szkoda bo się dobrze zapowiadała.
Jeszcze inna opcja jest taka, że może mieć jakąś inną bo to taki podrywacz, ale nawet jeśli to i ona z nim długo nie wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz szkoda dobrze życzę poznać kogoś z kim można wiązać jakieś perspektywy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

Mam wrażenie, że gość i Momos to jedna i ta sama osoba, a w każdym razie ten sam bełkot 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszę jako zalogowany, pòżna pora. 

Ogòlnie bełkot, nice, gość inne piszą to co chcą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

Polska język trudna język, jak widać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gość nice napisał:

Polska język trudna język, jak widać. 

Co ty chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość gość napisał:

A tam gadasz pierdoły, jakbym nie była poszła wcześniej z żadnym do łożka, to może bym Ci nawet uwierzyła...

To nie ma znaczenia, kiedy pójdziesz do łóżka, tylko jak emocjonalnie facet musi zdobywać dziewczyne, a ja popełniłam ten błąd, że dałam się zdobyc za szybko. No, ale nic, teraz sie już pewnie nie odezwie. A nawet jakby, to i tak go spławię, więc juz po znajomosci tak generalnie, szkoda bo się dobrze zapowiadała.
Jeszcze inna opcja jest taka, że może mieć jakąś inną bo to taki podrywacz, ale nawet jeśli to i ona z nim długo nie wytrzyma.

AA to po co zawracalas sobie glowe kobieciarzem? To najgorszy możliwy typ. Pewnie juz ma.inna wiec z Toba pod byle pretekstem zerwał. Sadzi sam.po sonie wiec jedno nieodebranie telefonu jawi mu się juz jako zdrada. Kto wie czy od poczatku Cie nie zdradzal, umawiajac sie równolegle z innymi...miej honor i olej go definitywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×