Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariola

Chłopak mnie zostawił, jestem załamana, chcę się zabić, boje się, że skocze z mostu!! Pomocy!!

Polecane posty

Gość Mariola

To stało się wczoraj, byliśmy razem 5 lat, ja 24 on 25. Zaczeliśmy się kłócić podczas gry wstępnej, bo ja nie chciałem zrobić kilku jego życzeń, mam swoje zasady, nie połykam, nie robie anala itp. On chciał bardzo żebym połknęła i jeszcze mu lizała od.byt, bo on się naoglądał por.noli z jakimś łysym francuzem psychopatą. Powiedziałam mu,że go chyba poje.bało, a on sie zerwał i zaczął mnie wyzywać i gadać o innych problemach, zaczął wszystkie swoje błędy, problemy zwalać ze to moja wina, powiedzial ze go nie kocham, bo nie chce robic w łóżku tego co on chce. Potem mnie wyrzucił z mieszkania, Nie wiem co to było wszystko , to jakieś bez senu i pojębane siedze teraz sama i płacze aaaa pomocy kafeterianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To goowno nie facet! Ciesz się ze więcej z takim nie będziesz miała do czynienia. Tak nie zachowuje się zakochany facet. Kiedyś sobie podziekujesz ze to się skończyło...poznasz innego, zobaczysz. Czas leczy rany. Tylko miej honor i nie odzywaj się juz do tego palanta, nawet jak będzie prosił o powrót (z braku innych opcji zapewne). Nie daj się bo zmarnujesz sobie życie. Bądź silna. Czas ukoi Twoje rany, jak u każdego. Trzymaj się! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przecież on chciał ... no nie... brakuje mi słów na opisanie tego co poczułam. Ciesz się, że Cię wywalił i nigdy przenigdy do niego nie wracaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziekuj Bogu ze tak sie stalo. Prawdziwy mezczyzna nawet by Cie o loda nie prosil. Ten zbok Cie ani nie kocha ani nie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znajdź sobie jakiegoś murzyna jak prawdziwa polka i przestań jęczeć, co za problem dla kobiety znaleźć następnego? Gorzej jakbyś była facetem wtedy bez szans by w tym wieku kogoś poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mariola

nie rób  głupot, podaj adres pojedziemy do niego i mu przywieziemy pe_dała z parku , niech se experymentuje ,i niech go pszegrzmoci  w du.ps.ko.  to nie jest pacjent dla  ciebie  to czysty frayer ,ten łysy fracuz to go podszkolił, on cie ma tylko za  przedmiot  swoich używek,popatrz na to z drugiej  strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ehh ludzie, przecież to provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cowdune
5 godzin temu, Gość Mariola napisał:

To stało się wczoraj, byliśmy razem 5 lat, ja 24 on 25. Zaczeliśmy się kłócić podczas gry wstępnej, bo ja nie chciałem zrobić kilku jego życzeń, mam swoje zasady, nie połykam, nie robie anala itp. On chciał bardzo żebym połknęła i jeszcze mu lizała od.byt, bo on się naoglądał por.noli z jakimś łysym francuzem psychopatą. Powiedziałam mu,że go chyba poje.bało, a on sie zerwał i zaczął mnie wyzywać i gadać o innych problemach, zaczął wszystkie swoje błędy, problemy zwalać ze to moja wina, powiedzial ze go nie kocham, bo nie chce robic w łóżku tego co on chce. Potem mnie wyrzucił z mieszkania, Nie wiem co to było wszystko , to jakieś bez senu i pojębane siedze teraz sama i płacze aaaa pomocy kafeterianki

Daj se siana, kup Tshirt jestem singielką i zaraz będą cie podrywać inni faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to widzę

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że myślałaś, że będziesz matka jego dzieci, a na emeryturze pojedziecie  razem do Mexyku. No , tak to działa. Albo i nie. Widocznie to nie ten. Nie becz, nie zmarnował Ci najlepszych lat. Ale ! Już masz świadomość, czym jest prawdziwa miłość.A czym jest wymuszenie rozbójnicze i czym szantaż emocjonalny . Nic nie dzieje się bez przyczyny. Poplacz sobie. Wyrzuc z siebie zle emocje. To minie. Powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej mysle ze ten temat to zart 🙂 ale jesli nie, to po prostu zyj dalej, utnij z nim wszelki kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×