Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

dlaczego młode kobiety w Warszawie mają takie wykrzywione buzie i niechętny wzrok? wlasnie wracam z prywatnej przychodni

Polecane posty

Gość gosc

mieszkam w Warszawie odkąd poszłam na studia. Już je skończyłam i teraz tu pracuję. Obserwuję pewne niepokojące zjawisko. Młode kobiety, na oko 25-30 są jakieś takie niemiłe, jak sie na nie patrzy na poczekalni to ma sie wrazenie ze one wszystkie są wiecznie w...rwione, wzrok maja jakbys im cos zrobiła. Czy w innych duzych miastach tez tak jest, a w zwyklych miastach? macie jakies obserwacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To chyba krakowianek nie widziałaś to dopiero seniory. Ja jestem z Wrocławia i np nie widzę takiego buractwa u siebie na mieście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

To chyba krakowianek nie widziałaś to dopiero seniory. Ja jestem z Wrocławia i np nie widzę takiego buractwa u siebie na mieście. 

Ale chodzi Ci o młode kobiety, czy "seniory" - starsze osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
33 minuty temu, Gość gość napisał:

Ale chodzi Ci o młode kobiety, czy "seniory" - starsze osoby?

Ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

seniora to chyba od seniority 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
55 minut temu, Gość gosc napisał:

mieszkam w Warszawie odkąd poszłam na studia. Już je skończyłam i teraz tu pracuję. Obserwuję pewne niepokojące zjawisko. Młode kobiety, na oko 25-30 są jakieś takie niemiłe, jak sie na nie patrzy na poczekalni to ma sie wrazenie ze one wszystkie są wiecznie w...rwione, wzrok maja jakbys im cos zrobiła. Czy w innych duzych miastach tez tak jest, a w zwyklych miastach? macie jakies obserwacje?

to jest sławny polski wyraz twarzy, jakby ktoś zabił ci matkę tak się patrzą, z czego to wynika z zazdrości, biedy i ciemnoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

seniora to chyba od seniority 😄 

Raczej od "senior" w sensie wielki pan z kijem w du/pie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość Gość napisał:

seniora to chyba od seniority 😄 

Jeśli już chcesz porównań to señorą wg prawa może być nawet 18 latka,  w hiszp rozumieniu tego słowa to po prostu kobieta zamężna. Señorita to panienka. Niewiem do czego się dop.ierdalasz z Krakowa jesteś czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Raczej od "senior" w sensie wielki pan z kijem w du/pie.

Dokładnie tak. O kij w d.pie chodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokol

wynika to z ciemnoty. Wyrwały sie z zapadłych wsi i w stolycy chca uchodzic za tutejsze. a poniewaz nie sa pewne siebie to nadrabiają miną a la 'jestem taka ponad to'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vdbsbsj

Wszedzie tak jest,malo naprawde malo kto ma usmiech zyczliwy na twarzy,czasem nawet jak poprosisz kogos zeby sie przesunal o jedno miejsce w poczekalni to malo ciebie wzrokiem nie zabije,taka natura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to z reguły słoiczyce, które przyjechały tu w nadziei na lepsze życie a muszą przeklejać tabelki w excelu w takt rat kredytu hipotecznego i jeszcze im wmawiają w rodzinnych stronach, że jaką karierę w stolicy robi i się ustawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

mieszkam w Warszawie odkąd poszłam na studia. Już je skończyłam i teraz tu pracuję. Obserwuję pewne niepokojące zjawisko. Młode kobiety, na oko 25-30 są jakieś takie niemiłe, jak sie na nie patrzy na poczekalni to ma sie wrazenie ze one wszystkie są wiecznie w...rwione, wzrok maja jakbys im cos zrobiła. Czy w innych duzych miastach tez tak jest, a w zwyklych miastach? macie jakies obserwacje?

Bo po pierwsze, nie muszą mieć min uśmiechniętych niczym żony ze stepford, żebyś ty się czuła lepiej, po drugie, pojedź do Paryża, a dopiero zobaczysz naburmuszone miny i twarze, po trzecie byłaś w przychodni! może te dziewczyny źle się czuły, były chore itd. Poćwicz empatię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowianka007

Ludzie nie są od sprawiania tobie przyjemności. Do lekarza najczęściej nie chodzi się z wesołych względów, nie sądzisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×