Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość BjutiGuru

Kosmetyczny koktajl

Polecane posty

Lubię Ewę ale od jakiś kilku tygodni nie jestem w stanie oglądać jej filmów, mam wrażenie że cały czas jest jedno i to samo. Może zyskałaby na jakości, a nie ilości. 

• Like 2

Ma bardzo niskie wyświetlenia... Ponad 100 tys subskrypcji, a wyświetleń po 11-15 tys

Ostatnio się zrobiła bezbarwna, wcale to nie jest już kanał "z jajem". Kontent zaczyna się opierać na zakupach. 

• Like 2
  • Thanks 2

Teraz nie jest jeszcze tak źle, jakiś rok temu był peak złych filmów. Haule mi nie przeszkadzają, Ewa na pewno kupuje te rzeczy i 'płaci' za pomocą Klarny, specjalnie z myślą o odesłaniu, po to, żeby pokazać widzom co w trawie piszczy. Teraz znowu często mówi co myśli (raczej na Instagramie niż na yt), pojawiaja się lajwy z Matim, zniknęła modka Paula, nie ma filmów z Sarą, jest więcej vlogów. Były momenty w przeszłości, kiedy przez pół roku kręciła w kółko chińskie szmaty, filmy z Sarą i kosmetyki. Teraz jest git.

• Like 1

Zgadzam się, jest progress. Film na przeczytanie zapisków Dziadka - super. Lubię takie szczere, cośwnoszące filmy. 

Lubię Ewę i z przyjemnością oglądam jej YT, ale to oglądanie nieudanych makijaży to już przesada. Zwłaszcza ten ostatni glow, totalnie niedopasowany do jej cery i urody. Tragedia! 

Napisano (edytowany)

Nudna już jest. Ciagle wałkowanie tych samych tematów jak np. kupno domu którego w najbliższym czasie i tak nie kupią, szukanie takiego a nie innego płaszcza, torebki bigardi, choroba matiego i robienie najczęściej mało udanych makijaży. I jeszcze ten irytujacy pies, non stop spragniony uwagi i przeszkadzający, dla mnie ta rasa jest okropna. Ale to już kwestia gustu .

Edytowano przez KittyKat
  • Like 2
  • Haha 2

5 godzin temu, KittyKat napisał:

Nudna już jest. Ciagle wałkowanie tych samych tematów jak np. kupno domu którego w najbliższym czasie i tak nie kupią, szukanie takiego a nie innego płaszcza, torebki bigardi, choroba matiego i robienie najczęściej mało udanych makijaży. I jeszcze ten irytujacy pies, non stop spragniony uwagi i przeszkadzający, dla mnie ta rasa jest okropna. Ale to już kwestia gustu .

Ewa nie jest w kole moich zainteresowan jutjubowych

Ale czasem zerkne 

Zrobila sie nudna,jej jezyk wypowiedzi jest tragiczny ,robie mase bledow stylistycznych ,ma ubogie slownictwo 

Nie wiem jakim cudem ta dziewczyna skonczyla studia

Poprawy w makijazach tez nie widze

Poza tym nie wiem jakim cudem ona potrafi sie kolegowac z Sarunia ?😱😱

Mieszkam rowniez w Anglii (kilkanascie lat dluzej niz E)i w wielu kwestiach sie z nia nie zgadzam.Za to lubie sluchac jej narzeczonego ,jest taki wywazony ,spokojny i o wiele inteligentniejszy od niej 

E jak to czytasz ,nie odbieraj tego jako hejt a jako opinie obserwatorki (sporadycznej) na YT

• Like 1
  • Haha 1

6 godzin temu, KittyKat napisał:

Grażyna, wstawaj! Zes*ałaś się! 🤣

Wszędzie piszesz ten sam komentarz, widziałam co najmniej 2 na youtubie, a teraz znalazłaś kafe i założyłaś sobie konto specjalnie żeby skrytykować istnienie psa Ewy 😂 Z tego co widzę, że nie podoba się tobie wszystko co Ewka robi, więc mam propozycję nie do odrzucenia - przestań ją oglądac i męczyć siebie i innych:classic_wink:

• Thanks 1

2 minuty temu, Etażerka napisał:

Wszędzie piszesz ten sam komentarz, widziałam co najmniej 2 na youtubie, a teraz znalazłaś kafe i założyłaś sobie konto specjalnie żeby skrytykować istnienie psa Ewy 😂 Z tego co widzę, że nie podoba się tobie wszystko co Ewka robi, więc mam propozycję nie do odrzucenia - przestań ją oglądac i męczyć siebie i innych:classic_wink:

Ja jej pieska akurat lubie 😉

Dnia 13.11.2020 o 18:47, Huest napisał:

Nie wiem jakim cudem ta dziewczyna skonczyla studia

Każdy głupi dziś zrobi studia. Szczególnie gdy sie za nie płaci jak w przypadku Ewci

• Like 1

5 minut temu, pralinka napisał:

Każdy głupi dziś zrobi studia. Szczególnie gdy sie za nie płaci jak w przypadku Ewci

A najwięcej o tym biadolą Ci, którzy nie mają wyższego. Wyjedź poza Polskę, studiuj w obcym języku to pogadamy. W Anglii za studia się płaci zawsze o ile się nie mylę. Rozwala mnie to ciągle nadawanie na studentów, a już najbardziej przez tych, którzy są bez matury, albo zdali ją w wielkich bólach. Jej poziom polskiego spada, bo nie mieszka w PL. 

• Like 1

11 minut temu, pralinka napisał:

To w UK wszyscy są głupi bo tu nie ma darmowej edukacji :classic_wink:

• Thanks 2

Ta laska się pogubiła, pomysł był ale tylko krótkoterminowy. Na dłuższą metę miałka jak inne juciuberki.

EWA! przestań z tym chińskim szitem i foreło! na boga! wstydu nie masz?

• Like 3

Znowu reklama foreo, jestem na NIE

• Like 3
  • Thanks 1

Za darmo to trzeba pokazać, żeby jeszcze cos w przyszłości przyslali...

O borze Jaki mejkap w dzisjeszym lajwie. Wyglada Jak 🤡 i ten wielki nos uwydatniony konturowaniem I rozswietlaczem. 

• Haha 2

Dnia 13.11.2020 o 19:27, Etażerka napisał:

O czym ty mówisz w życiu nie zostawiłam komentarza pod Ewy filmami 😂 Mimo wszystko wydaje się być miła wiec nie chce jej pod kanałem zamieszczać negatywnych komentarzy. Za to ty Chyba masz jakaś manie prześladowcza, obsesje na punkcie Ewy ?😆Ale przynajmniej wynika z tego ze więcej osób ma takie same odczucia. Ze ciagle jest jedno i to samo. A o tym co będę oglądać decyduje ja a nie ty 😘

• Confused 1

21 godzin temu, Hauayudoin napisał:

O borze Jaki mejkap w dzisjeszym lajwie. Wyglada Jak 🤡 i ten wielki nos uwydatniony konturowaniem I rozswietlaczem. 

To Ty jej zostawiłaś ten niemiły komentarz o mejkapie pod filmem? 

Czubek nosa świeci się na złoto i to wygląda niecodziennie, ale reszta makijażu super, rozświetlona, promienna 👍

Dnia 14.11.2020 o 21:04, Gnida napisał:

A najwięcej o tym biadolą Ci, którzy nie mają wyższego. Wyjedź poza Polskę, studiuj w obcym języku to pogadamy. W Anglii za studia się płaci zawsze o ile się nie mylę. Rozwala mnie to ciągle nadawanie na studentów, a już najbardziej przez tych, którzy są bez matury, albo zdali ją w wielkich bólach. Jej poziom polskiego spada, bo nie mieszka w PL. 

Nie będę ukrywać, że w Polsce łatwo zrobić studia. Zwłaszcza gdy osoby ze starszych roczników podają wszystko jak na tacy na fejsie. Zresztą nawet według samej Ewci studia w „Polszy”są nic niewarte i nie mam czego za granicą szukać xd

A jak sie studiuje w Anglii to do końca nie wiem, ale z tego co widzę to angielski Ewci jest, że tak powiem.. „basicowy” i ma straszne ubytki. Mój kuzyn z kolei narzekał na poziom matmy w UK, gdzie algebry i ułamków uczyli się dopiero na studiach hahaa

Dnia 14.11.2020 o 21:05, Etażerka napisał:

To w UK wszyscy są głupi bo tu nie ma darmowej edukacji :classic_wink:

Noo to by się zgadzało 🤣

14 godzin temu, JaSowa napisał:

To Ty jej zostawiłaś ten niemiły komentarz o mejkapie pod filmem? 

Czubek nosa świeci się na złoto i to wygląda niecodziennie, ale reszta makijażu super, rozświetlona, promienna 👍

Serio uwazasz ze to byl dobry mejkap? Zrobila sobie nim krzywde.

nie, nie nabijam jej komentarzy, nawet negatywnych, ale widocznie nie tylko ja mam takie zdanie. Plus ta krzywka/ fryzura tez tragedia. 

• Like 1

Nie wierzę, że Ewa dalej promuje tą patologię Sarę-wulgarną pijaczkę, bijącą zwierzęta

• Like 4
  • Thanks 2

11 godzin temu, pralinka napisał:

Nie będę ukrywać, że w Polsce łatwo zrobić studia. Zwłaszcza gdy osoby ze starszych roczników podają wszystko jak na tacy na fejsie. Zresztą nawet według samej Ewci studia w „Polszy”są nic niewarte i nie mam czego za granicą szukać xd

A jak sie studiuje w Anglii to do końca nie wiem, ale z tego co widzę to angielski Ewci jest, że tak powiem.. „basicowy” i ma straszne ubytki. Mój kuzyn z kolei narzekał na poziom matmy w UK, gdzie algebry i ułamków uczyli się dopiero na studiach hahaa

Skończyłam studia w Polsce i teraz studiuję w UK. Są plusy i minusy obu systemów, moim zdaniem studiuję po to, żeby mieć wiedzę i się rozwijać, a nie po to, żeby było łatwo. Co do angielskiego Ewy, to moim zdaniem jest super, oglądałam jej rozmowę z Meritzą na oficjalnym kanale Insta uniwerku w Aberswyth i w niczym nie ustępowała wychowanej tu od dziecka Meritzy. Chyba, że masz na myśli jej akcent, ale akcentu czepiają się tylko zakompleksieni Polacy, którym się wydaje, że akurat ich akcent, jako jedyny spośród milionów (bo każdy mówi z jakimś akcentem) jest powodem do wstydu. Ale na to już nic ni poradzę.

• Like 2

Napisano (edytowany)
37 minut temu, Jabba napisał:

Nie wierzę, że Ewa dalej promuje tą patologię Sarę-wulgarną pijaczkę, bijącą zwierzęta

Również jestem zawiedziona. Tym bardziej, że ciuchy, które wybrała dla Ewy Sara są straszne: niedobrane kolory, wszystko w za dużym rozmiarze, ta bluza to porażka. No i Missguided to ciuchy słabej jakości. Poza tym, uważam, że 'ciuszki do chillowania na lockdownie' w momencie, gdy jednak większość ludzi musi chodzić do pracy lub tę pracę straciło właśnie z powodu lockdownu to chybiony pomysł na film. Ja szczerze mówiąc mam już dosyć takiego kontentu, bo chodze do pracy cały czas 😉

Edytowano przez Etażerka
  • Like 6
  • Thanks 1

O fu, filmik z patolską sarunią. Czy w uk nie ma normalnych polaków tylko sami agresywni pijacy?

• Like 2

12 godzin temu, pralinka napisał:

Nic mnie tak nie wkurza, jak powtarzanie mitów na tematy, o których nie ma się zielonego pojęcia! Otóż wyobraź sobie, że to kompletna bzdura! Moja córka (lat 12), urodzona i edukowana w UK, ułamki i wstęp do algebry miała już w szkole podstawowej (którą tutaj kończy się w wieku 11 lat). W zeszłym roku szkolnym przerabiała ciągi, które o ile dobrze pamiętam, w Polsce robiło się w liceum. Moja mama, która od ponad 30 lat uczy matematyki w Polsce, jest przerażona tempem, w jakim leci się w Anglii z materiałem (chodzi mi o matematykę, nie mam porównania jeśli chodzi o inne przedmioty). Często takie (błędne) przekonanie o niskim poziomie nauczania w UK wynika z faktu, że dzieci przyjeżdżające tu z Polski i uczone w polskim systemie, trafiają do najgorszych setów (roczniki dzieli się a takie sety/grupy pod względem wyników nauczania uzyskanych w latach wcześniejszych), bo nie potrafią mówić po angielsku. W tych najgorszych setach poziom rzeczywiście jest bardzo niski, to prawda. Ale poziom w najlepszych setach, to już zupełnie inna bajka. 

9 godzin temu, Etażerka napisał:

Skończyłam studia w Polsce i teraz studiuję w UK. Są plusy i minusy obu systemów, moim zdaniem studiuję po to, żeby mieć wiedzę i się rozwijać, a nie po to, żeby było łatwo. Co do angielskiego Ewy, to moim zdaniem jest super, oglądałam jej rozmowę z Meritzą na oficjalnym kanale Insta uniwerku w Aberswyth i w niczym nie ustępowała wychowanej tu od dziecka Meritzy. Chyba, że masz na myśli jej akcent, ale akcentu czepiają się tylko zakompleksieni Polacy, którym się wydaje, że akurat ich akcent, jako jedyny spośród milionów (bo każdy mówi z jakimś akcentem) jest powodem do wstydu. Ale na to już nic ni poradzę.

Bynajmniej nie mam na myśli akcentu tylko fakt, że Ewa myli lily z lilakiem na przykład. Chętnie zobaczyłabym ten filmik, ale na insta uniwerku Aberystwyth niczego takiego nie mogę znaleźć. Wiadomo, że niektórzy idą na studia po papierek, a inni, żeby się czegoś nauczyć lub z pasji, ale mowa była o statusie posiadania papierka właśnie.

8 godzin temu, Malighana napisał:

Tak się wzburzyłaś, że aż konto założyłaś xd Jaki mit skoro mam info z pierwszej ręki? Co z tego, że idą w szybkim tempie skoro i tak po A-levels nie umieją podstawowej matematyki typu kolejność wykonywania działań? Wymagania na egzamin wstępny z matmy na studia w UK to jest właśnie to, co córcia ma teraz w podstawówce. Pozostaje mi jedynie życzyć powodzenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się