Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Momos

Co za oferujesz swojemu mężczyźnie.

Polecane posty

Gość Kiss
3 minuty temu, Momos napisał:

To ożenię cię z encyklopedią. 

Nic nie macie taka prawda. 

Tzn. czego konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Momos napisał:

To ożenię cię z encyklopedią. 

Nic nie macie taka prawda. 

 

A ty co masz? Haha. Konto na kafe i pretensje do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

A kto tu pisze o seksie????????bo zapewne nie ja, a na łóżku fajnej i wartościowej relacji tylko nie zbudujesz.

Coś dzwoni w ktòrym kościele, dobry kierunek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnych  myśli
4 minuty temu, Momos napisał:

Coś dzwoni w ktòrym kościele, dobry kierunek. 

Krótko i na temat-mężczyzna oczekuje,że kobieta nie będzie mu kazała wiecznie się domyślać o co chodzi..więc powinna być równorzędną partnerką,ciepłą, wyrozumiałą, a kiedy trzeba stanowczą-mającą swoje zdanie..taką, z którą może rozmawiać na każdy temat ,a wtedy nie będzie problemów ze stroną seksualną ani emocjonalną, bo będą oboje potrafili otwarcie rozmawiać o swoich emocjach,potrzebach, marzeniach, fantazjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

Krótko i na temat-mężczyzna oczekuje,że kobieta nie będzie mu kazała wiecznie się domyślać o co chodzi..więc powinna być równorzędną partnerką,ciepłą, wyrozumiałą, a kiedy trzeba stanowczą-mającą swoje zdanie..taką, z którą może rozmawiać na każdy temat ,a wtedy nie będzie problemów ze stroną seksualną ani emocjonalną, bo będą oboje potrafili otwarcie rozmawiać o swoich emocjach,potrzebach, marzeniach, fantazjach.

Tylko że ja zasługuje na Ferrari nie jakiegoś strucla, potrzeby mogą być  np: najeść się pòjść spać, posprzątać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnych myśli
1 minutę temu, Momos napisał:

Tylko że ja zasługuje na Ferrari nie jakiegoś strucla, potrzeby mogą być  np: najeść się pòjść spać, posprzątać. 

To życzę Tobie,abyś spotkał kobietę, która będzie jak Ferrari i zabierze Ciebie w najbardziej ciekawe zakątki Twojego umysłu, duszy i serca a wtedy to będzie podróż życia.Cudownych wrażeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Spokojnych myśli napisał:

To życzę Tobie,abyś spotkał kobietę, która będzie jak Ferrari i zabierze Ciebie w najbardziej ciekawe zakątki Twojego umysłu, duszy i serca a wtedy to będzie podróż życia.Cudownych wrażeń:)

O dziękuję naprawdę jesteś słodka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Oferty, żądania czy wysłuchanie ze zrozumieniem? Kto dłużej pociągnie promocje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Oferty, żądania czy wysłuchanie ze zrozumieniem? Kto dłużej pociągnie promocje? 

Każdy chce czegoś nawet ty,  nie każdy chce tego samego, takie życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
46 minut temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

Ilu mężczyzn tyle potrzeb, każdy oczekuje różnych rzeczy..ale najpiękniejsze co kobieta może zaoferować mężczyźnie to akceptacja jego takim jakim jest, tolerancja dla jego wad, wyrozumiałość dla pasji i posiadania kawałka przestrzeni i swojego świata dla siebie ..a wtedy zostanie pokochana za charakter i osobowość, za to jaką jest partnerką zdolną do stworzenia fajnej relacji, gdzie człowiek nie wstydzi się i ma prawo być sobą.

Piękne słowa. Właśnie tego szukamy i doceniamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość vvv napisał:

Piękne słowa. Właśnie tego szukamy i doceniamy.

Żeby ciebie zaakceptować to chyba trzeba mieć coś z głowa. 6 na 10 to dla niego przeciętność 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
17 minut temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

Krótko i na temat-mężczyzna oczekuje,że kobieta nie będzie mu kazała wiecznie się domyślać o co chodzi..więc powinna być równorzędną partnerką,ciepłą, wyrozumiałą, a kiedy trzeba stanowczą-mającą swoje zdanie..taką, z którą może rozmawiać na każdy temat ,a wtedy nie będzie problemów ze stroną seksualną ani emocjonalną, bo będą oboje potrafili otwarcie rozmawiać o swoich emocjach,potrzebach, marzeniach, fantazjach.

Tak właśnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Żeby ciebie zaakceptować to chyba trzeba mieć coś z głowa. 6 na 10 to dla niego przeciętność 🤣

No jeśli dla ciebie przeciętny to 8/10, to ja nie mam pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość vvv napisał:

Piękne słowa. Właśnie tego szukamy i doceniamy.

Jest ważne ale nie będzie się kisił, sklep, dom, rynek.  Dla takiego, ktòrego nie ma szans na żadnego, żadną, szczyt możliwości, jedyne wyjście, nie najlepsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość vvv napisał:

No jeśli dla ciebie przeciętny to 8/10, to ja nie mam pytań.

Sam o sobie piszesz że nie jesteś przystojny a grubej nie chcesz bo jesteś  chudy. No i co z tego? Wybrzyszasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Sam o sobie piszesz że nie jesteś przystojny a grubej nie chcesz bo jesteś  chudy. No i co z tego? Wybrzyszasz. 

No jestem przeciętny i szukam kobiety na swoim poziomie lub trochę niżej. To chyba normalne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość vvv napisał:

No jestem przeciętny i szukam kobiety na swoim poziomie lub trochę niżej. To chyba normalne, nie?

Jedyne co robisz to jęczysz jak upośledzona pipa . Nawet Maciek z klanu znalazł dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę wam nawet zwykła karyna ze sklepu, ma większe możliwosci niż te damulki udawające,  nie wiem za co òsmy cud głupoty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Momos napisał:

Napiszę wam nawet zwykła karyna ze sklepu, ma większe możliwosci niż te damulki udawające,  nie wiem za co òsmy cud głupoty. 

Udawajace 🤣 znowu Dragon czy inny stulejes arystopoulos? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Udawajace 🤣 znowu Dragon czy inny stulejes arystopoulos? 

Mitologia grecka.

 

Mamos Bóg i uosobienie sarkazmu, żartów, kpin, drwin, a także niezasłużonej krytyki. Syn Nyks. Z powodu ciągłego wyśmiewania i krytykowania innych bogów, został wygnany z Olimpu.

Tą encyklopedie ci ożenię  udawająca  mudrą 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Momos napisał:

Mitologia grecka.

 

Mamos Bóg i uosobienie sarkazmu, żartów, kpin, drwin, a także niezasłużonej krytyki. Syn Nyks. Z powodu ciągłego wyśmiewania i krytykowania innych bogów, został wygnany z Olimpu.

Tą encyklopedie ci ożenię  udawająca  mudrą 😋

Tę nie tą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tę nie tą. 

Te ze wsi, te i tamtąd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Momos napisał:

Tylko że ja zasługuje na Ferrari nie jakiegoś strucla

 

53 minuty temu, Momos napisał:

 te damulki udawające,  nie wiem za co òsmy cud głupoty. 

Sam jesteś taką damulką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

 

Sam jesteś taką damulką. 

Wiem czego chce, większość szuka tego czego nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jedyne co robisz to jęczysz jak upośledzona pipa . Nawet Maciek z klanu znalazł dziewczynę.

Ale wiesz, że serial to nie życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieprzysz
2 godziny temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

Ilu mężczyzn tyle potrzeb, każdy oczekuje różnych rzeczy..ale najpiękniejsze co kobieta może zaoferować mężczyźnie to akceptacja jego takim jakim jest, tolerancja dla jego wad, wyrozumiałość dla pasji i posiadania kawałka przestrzeni i swojego świata dla siebie ..a wtedy zostanie pokochana za charakter i osobowość, za to jaką jest partnerką zdolną do stworzenia fajnej relacji, gdzie człowiek nie wstydzi się i ma prawo być sobą.

Ja jestem taka i co z tego... Wystarczy, ze mam duży nos i 10 kg nadwagi więc już nie mam szans tego zaoferować fajnemu mężczyźnie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×