Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskaaa

kupno mieszkania nad morzem

Polecane posty

Gość ciekawskaaa

Od wielu lat nie mieszkam w Polsce. Czy ktos powie mniej wiecej po ile chodza mieszkania 2 pokojowe (rynek wtorny) i gdzie byscie polecali kupic? Nad morze bylam raz, wiele wiele lat temu. Mieszkanie bedzie dla nas na wakacje, a reszta roku moze pod najem 

 

Dzieki za rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopl

Ceny zaleza od tak wielu rzeczy,ze nikt ci to nie udzieli jednoznacznej informacji. Wchodzisz na strone ze sprzedaza mieszkan (np w Trojmiescie) ,i widzisz oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaa

Tak wiem, ale chodzi mi o miejscowosci jakie sa warte polecenia. Poza Mileno, Kolobrzegiem  nie znam nic 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość ciekawskaaa napisał:

Od wielu lat nie mieszkam w Polsce. Czy ktos powie mniej wiecej po ile chodza mieszkania 2 pokojowe (rynek wtorny) i gdzie byscie polecali kupic? Nad morze bylam raz, wiele wiele lat temu. Mieszkanie bedzie dla nas na wakacje, a reszta roku moze pod najem 

 

Dzieki za rady!

Najlepiej skorzystac z wyszukiwarki np otodom.pl lub inne. Chwytliwe miejscowosci to Sopot, Międzyzdroje, Gdynia, Gdańsk, Kołobrzeg. Natomiast ja wole małe miejscowości takie jak Pobierowo bo sama jestem z duzego miasta i unikam tłumów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopl

Zalezy, czego oczekujesz, Nad morzem leza wioski i duze miasta. Sa miejscowowsci typowo turystyczne i bardziej spokojne. To, co poleci jedna osoba, nie musi sie pokrywac ze zdaniem innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaa

Dzieki, chodzilo mi raczej o mieszkanie tak do 250 tys jesli jest mozliwosc. Zobacze, dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klii

nad morzem za te kase raczej beznadziejnie. Chyba ze w malej miejscowosci nadmorskiej, ale daleko od mozra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×