Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy była dziewczyna może zatajać przede mną ciążę?

Polecane posty

Gość gość

Pół roku temu rozstałem się z dziewczyną. Ona wiedziała, że ja bardzo nie chcę mieć dzieci. Kilka dni przed rozstaniem uprawialiśmy seks bez zabezpieczenia aczkolwiek ona miała mieć zaraz okres i kilka dni potem mówiła, że ma okres.

Czy myślicie, że jest możliwe, że teraz jest w ciąży ale nie odzywa się do mnie a dopiero kiedy urodzi dziecko to wniesie o alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

czy taka mozliwość jest według was niemożliwa, bo dziewczyna powiedziałaby mi wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
4 godziny temu, Gość gość napisał:

czy taka mozliwość jest według was niemożliwa, bo dziewczyna powiedziałaby mi wcześniej?

Czemu to cię tak dręczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Pół roku temu rozstałem się z dziewczyną. Ona wiedziała, że ja bardzo nie chcę mieć dzieci. Kilka dni przed rozstaniem uprawialiśmy seks bez zabezpieczenia aczkolwiek ona miała mieć zaraz okres i kilka dni potem mówiła, że ma okres.

Czy myślicie, że jest możliwe, że teraz jest w ciąży ale nie odzywa się do mnie a dopiero kiedy urodzi dziecko to wniesie o alimenty?

Jeżeli mówiła prawdę, że zaraz będzie miała okres i go miała, to z bardzo, bardzo dużym prawdopodobieństwem nie jest w ciąży.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 godziny temu, Gość love napisał:

Jeżeli mówiła prawdę, że zaraz będzie miała okres i go miała, to z bardzo, bardzo dużym prawdopodobieństwem nie jest w ciąży.

 

No miała krwawienie, choć podobno  pod zapłodnieniu też może być krawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love

Co za bzdura, dlaczego mialaby zatajac cos, co juz byloby widoczne. A gdyby byla w ciazy, to niekoniecznie z toba, wiec nie swiruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

No miała krwawienie, choć podobno  pod zapłodnieniu też może być krawienie

Owszem może być krwawienie, ale jest ono nieznaczne, coś takiego jak większe plamienie czyli bardzo skąpe krwawienie. Poczytaj sobie o kalendarzu menstruacyjnym. Każda kobieta go powinna prowadzić, żeby wiedzieć w jakim dniu cyklu się znajduje. Macie wspólnych znajomych, może ci powiedzą czy widać u niej ,,brzuszek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×