Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marzena

Zostawić dziecko z nianią?

Polecane posty

Gość Marzena

Hej. Moj maz i ja chcielibysmy pojechac do kina, bo rozpoczyna sie maraton filmowy z gatunku horrorow. Zostaje tylko pytanie: Co zrobic z dzieckiem? Coreczka ma 4 lata, wiec nie powinna jechac z nami, ale tez nie ma u nikogo zostac. Rodzice mieszkaja 200 km stad, tesciowie jeszcze dalej, a kazda moja kolezanka jest zajeta. Zastanawiam sie nad niania, ale boje sie, ze bedzie ona straszna dla mojej zuzanki. Niby kazdy nanke zachwala, ze taka fajna, dobrze zajmuje sie dzieciakami itp, ale to mnie niezbyd przekonuje. Lepiej odpuscic sobie maraton, zabrac corke ze soba i zostawic ja w jakims kaciku zabawy czy jednak wynajac ta nanke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Marzena napisał:

[...] Lepiej odpuscic sobie maraton, zabrac corke ze soba i zostawic ja w jakims kaciku zabawy czy jednak wynajac ta nanke?

Pewnie lepiej byłoby nie odpuszczać rozrywki, tylko znaleźć rozwiązanie. Wszystko zależy od okoliczności i osobowości dziecka. Niania niekoniecznie musi zostać polubiona, a jeśli nie masz zaufania - sama uważam, że warto kierować się głównie referencjami osobiście znanych osób,  niźli anonimowych, a na pewno weryfikować opcje w kontrolowanych warunkach - to wspomniany kącik, czy sala zabaw wydają się dobrym pomysłem... Może też macie w okolicy jakieś placówki, które oferują opiekę nad dzieckiem 'na godziny'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×