Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Szkoda że przegapiłem okres na pierwszą dziewczynę

Polecane posty

Gość Gość

Najlepszy wiek na pierwszą dziewczyne to 16 lat a pierwszy sexx 18. Niestety z powodu chorób ominęło mnie to. Teraz mam 24 lata i zero doświadczenia z dziewczynami, jak któraś się zapyta czemu sie rozstałem z poprzednią to mi wstyd bo brak mi doświadczenia.  Teraz już nie mam szans na nikogo. Masakra jakaś tak samemu do końca zycia, dobrze że zycie jest krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No i co, mamy ci współczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Muszę się wygadac, nawet nie mam komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyjdz z domu w tej chwili i idz wyrwać jakąś laseczkę.Nie masz nic do stracenia.Całe życie przed Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd

Mi leci 29 rok życia i nigdy nie miałem dziewczyny. Wyglądam na 19-20 lat 😄  Ja w wieku 13-20 lat, to miałem spory problem z trądzikiem. W tamtym okresie nic nie mogłem zrobić.  Cerę w miarę podleczyłem dopiero w wieku 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nudno tak samemu chyba że ma się dużo fajnych znajomych, ja nie mam, każdy zajęty sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dlaczego uważasz, że dziewczyna zapyta cię o hipotetyczną byłą?

Wstydzisz się tego, że nie miałeś jeszcze dziewczyny? Dziwne, że przykładasz do tego aż taką wagę.

Wiem, że teraz jest okres jesienny,  więc b. łatwo jest o obniżony nastrój, ale to minie.

Szansa zawsze jest, wykorzystuj nawet najmniejszą okazję do spotkań ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nudno tak samemu chyba że ma się dużo fajnych znajomych, ja nie mam, każdy zajęty sobą

To masz, ale są zajęci czy nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Dlaczego uważasz, że dziewczyna zapyta cię o hipotetyczną byłą?

Wstydzisz się tego, że nie miałeś jeszcze dziewczyny? Dziwne, że przykładasz do tego aż taką wagę.

Wiem, że teraz jest okres jesienny,  więc b. łatwo jest o obniżony nastrój, ale to minie.

Szansa zawsze jest, wykorzystuj nawet najmniejszą okazję do spotkań ze znajomymi.

Nie oszukujmy się jak ktoś ma tyle lat co ja i nikogo nie mial to w oczach ludzi cos jest z nim nie tak

2 minuty temu, Gość gosc napisał:

To masz, ale są zajęci czy nie masz?

Mam mało, zwykle jak kogoś znam to tylko z pracy/szkoly. Na co dzień nie mam nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

W pracy to tylko męskie towarzystwo czy mieszane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie ty pierwszy i ostatni, zresztą kiedyś tak było bo dopiero pod koniec sredniej zaczynały się tworzyć pary. Ja też póżno zaczołem ale może za szybko nadrobiłem. Teraz to już 14 latkowie są sparowani a w liceach mają już za sobą kolejne związki. Z jednej strony poznają się a z drugiej zatracają sens związku degradując formę ( na kilka lat i następny) , dzieci rodzą dzieci, wpadają w sidła rozwiązłości , niszczą sobie psychikę nie mogąc stworzyć trwałego związku małżenskiego. Takie czasy, takie życie i czasu się nie cofnie a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

W pracy to tylko męskie towarzystwo czy mieszane?

Męskie, 99% to faceci, kobiety tylko sprzątaja ale to panie po 50 r.ż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliko
33 minuty temu, Gość rrd napisał:

Mi leci 29 rok życia i nigdy nie miałem dziewczyny. Wyglądam na 19-20 lat 😄  Ja w wieku 13-20 lat, to miałem spory problem z trądzikiem. W tamtym okresie nic nie mogłem zrobić.  Cerę w miarę podleczyłem dopiero w wieku 25 lat.

i z powodu cery niby nie miales dziewczyny? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd
2 minuty temu, Gość koliko napisał:

i z powodu cery niby nie miales dziewczyny? XD

A niby z jakiego powodu ? Gdybym miał normalny wygląd to i pewność siebie bym miał.  Ja byłem tłamszony w okresie nastoletnim przez koleżanki.  Podkochiwałem się w takiej jednej jak miałem z 13-18 lat i ona się ze mnie śmiała po kryjomu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa

Idź na studia, kierunek jakiś damsko-męski  🙂 Niemal wszystkie pary jakie znam poznały się na studiach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Najlepszy wiek na pierwszą dziewczyne to 16 lat a pierwszy sexx 18. Niestety z powodu chorób ominęło mnie to. Teraz mam 24 lata i zero doświadczenia z dziewczynami, jak któraś się zapyta czemu sie rozstałem z poprzednią to mi wstyd bo brak mi doświadczenia.  Teraz już nie mam szans na nikogo. Masakra jakaś tak samemu do końca zycia, dobrze że zycie jest krótkie.

Na prawdę uważasz, że TO byłby problem?

U mnie jest dokładnie na odwrót, nie chciałabym, żeby mój facet miał kogokolwiek wcześniej. ŻADNEJ.

Rozumiesz?

Kto Ci takich głupot naopowiadał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Najlepszy wiek na pierwszą dziewczyne to 16 lat a pierwszy sexx 18. Niestety z powodu chorób ominęło mnie to. Teraz mam 24 lata i zero doświadczenia z dziewczynami, jak któraś się zapyta czemu sie rozstałem z poprzednią to mi wstyd bo brak mi doświadczenia.  Teraz już nie mam szans na nikogo. Masakra jakaś tak samemu do końca zycia, dobrze że zycie jest krótkie.

Powinieneś się cieszyć. Dzięki chorobom jesteś wartościowym facetem. Nie zepsuj tego. Mądra kobieta to doceni, bądź pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żałujesz, że nie masz doświadczenia = żałujesz, że nie jesteś męską szmatą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Najlepszy wiek na pierwszą dziewczyne to 16 lat a pierwszy sexx 18. Niestety z powodu chorób ominęło mnie to. Teraz mam 24 lata i zero doświadczenia z dziewczynami, jak któraś się zapyta czemu sie rozstałem z poprzednią to mi wstyd bo brak mi doświadczenia.  Teraz już nie mam szans na nikogo. Masakra jakaś tak samemu do końca zycia, dobrze że zycie jest krótkie.

Powinieneś dostać w pysk na oprzytomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
18 minut temu, Gość koliko napisał:

i z powodu cery niby nie miales dziewczyny? XD

Ja nie mialam chlopaka z powodu trądziku.  Zaraz ktos napisze,  źe facetowi łatwiej bo dziewczyny nie patrzą tak na wyglad. Ale jak autor byl zakompleksiony i nie podrywal to jak mial kogos poznac bliżej? 

 

Autorze,  masz jeszcze czas na poznanie.  I na pierwszy związek.  24lata to naprwde jeszcze nie jest za pozno na zaczęcie relacji damsko -meskich.

Ale...działaj bo za 10lat zrobi sie za pòźno,  zeby zaczynac randkowanie. Mowi ci to kobieta po 30tce,  ktora przespała młodosc na kompleksy. 

Powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd
30 minut temu, Gość Ona napisał:

Ja nie mialam chlopaka z powodu trądziku.  Zaraz ktos napisze,  źe facetowi łatwiej bo dziewczyny nie patrzą tak na wyglad. Ale jak autor byl zakompleksiony i nie podrywal to jak mial kogos poznac bliżej? 

 

Autorze,  masz jeszcze czas na poznanie.  I na pierwszy związek.  24lata to naprwde jeszcze nie jest za pozno na zaczęcie relacji damsko -meskich.

Ale...działaj bo za 10lat zrobi sie za pòźno,  zeby zaczynac randkowanie. Mowi ci to kobieta po 30tce,  ktora przespała młodosc na kompleksy. 

Powodzenia. 

O ile w młodości kogoś dopadł ciężki trądzik to po ptokach na związki.  Ja miałem trądzik torbielowaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

Zaraz ktos napisze,  źe facetowi łatwiej bo dziewczyny nie patrzą tak na wyglad.

To bzdury napisze. Kobiety patrzą na wygląd o wiele bardziej niż mężczyźni.

1 godzinę temu, Gość jaa napisał:

Idź na studia, kierunek jakiś damsko-męski  🙂 Niemal wszystkie pary jakie znam poznały się na studiach 🙂

Co to zmieni? Ja jestem na studiach, w grupie większość to dziewczyny, a mimo to żadna nie jest mną zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Najlepszy wiek na pierwszą dziewczyne to 16 lat a pierwszy sexx 18. Niestety z powodu chorób ominęło mnie to. Teraz mam 24 lata i zero doświadczenia z dziewczynami, jak któraś się zapyta czemu sie rozstałem z poprzednią to mi wstyd bo brak mi doświadczenia.  Teraz już nie mam szans na nikogo. Masakra jakaś tak samemu do końca zycia, dobrze że zycie jest krótkie. 

Pozdro, jak też. Wielu tu takich przegrywów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Ja również późno zacząłem. W LO miałem mnóstwo okazji do zacieśniania kontaktów z dziewczynami- niektóre mnie nawet podrywały. Wszystkie te okazje zmarnowałem z powodu nieśmiałości. Byłem strasznym dzikusem. Na początku to nawet nie umiałem rozmawiać z dziewczynami - taka sytuacja miała miejsce w pierwszej i drugiej klasie. Dopiero w 3 klasie zacząłem pracować nad sobą. Nauczyłem się wtedy tańczyć. Jednak dopiero kilka lat po maturze po raz pierwszy całowałem się z dziewczyną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alk
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Wyjdz z domu w tej chwili i idz wyrwać jakąś laseczkę.Nie masz nic do stracenia.Całe życie przed Tobą.

prrrrt poszło po nogawce

imo najdurniejsza rada jaką można dać... to że w około ciebie skaczą nie znaczy że każdy tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×