Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość xxxx

Schatzii Instagram

Polecane posty

Gość xxxx

Ktoś mi jest w stanie coś o niej powiedzieć? Młoda dziewczyna z taką kasą i mężem, pełno roznegliżowanych zdjęć... o co chodzi? Kim ona jest z zawodu i jej mąż? Swoją drogą piękna, po poprawkach, ale piękna.

Gość Szaci

Jej mąż prowadzi rodzinną firmę chyba. Laska ma ladne zdjęcia na insta (chociaż nie uważam za stosowne, wstawiania tylu roznegliżowanych fot) ale jest mocno zapatrzona w siebie. I niezbyt lotna, szczególnie zapadło mi w pamięć jak wypowiadała się o strajku nauczycieli. Widać, że ma duże parcie na bycie insta it girl.

Gość Elka

Czy ja wiem czy taka piękna? Na filmikach z jej udziałem widać, że uroda raczej przeciętna, niczym się nie wyróżnia. Ma dobre zdjecia i tyle

Gość Gos

Kolejna ostrzyknięta insta-lambadziara. Nie ma nic mądrego do przekazania to pokazuje goliznę. Bo goła duuupa najlepiej się klika.

Gość Gosc

Poznan to małe miasto, wiadomo, ze jeszcze przed dziećmi zdradzała swojego obecnego męża z kim popadnie

Gość Nnnnnn

Widziałam na żywo 🙂 Ona jest naprawdę bardzo ale to bardzo chuda, to 1 co się rzuca w oczy, niższa była ode mnie o około 5cm a mam zaledwie 170 więc nie jest wysoka. Twarz ok ale daleko jej do wyglądu z instagrama, to chyba ten typ twarzy który na fotach świetnie wygląda z bliska, a z odległości już traci. Jest ładna, ale nie zachwycająca, ma bdb zdjęcia tak jak dziewczyny piszą.

Gość realistka

hehe zazdrosnicie sie zlecialy co??? laska jest goraca sztuka i taka prawda 🙂 twarz ladna, bez buraczanych opadajacyh powiek jak u wiekszosci polek, oko otwarte i piekne, wlosy naturalne cieple piekne a nie mysie, cyc zrobiony ale jaki to cyc, marzenie wiekszosci facetow, nie przesadzila, nie walnela sobie miseczki F tylko zachwyca okraglymi jabluszkami, usta tez proporcjonalnie powiekszone i do tego dlugie nogi i szczuplutka drobna sylwetka a wiadomo ze waska w pasie dobrze pcha sie, zazdroscicie i tyle tez bym chciala tak wygladac ale niestety nawet wyjsciowki nie mam dobrej

Gość Gosc
14 minut temu, Gość realistka napisał:

hehe zazdrosnicie sie zlecialy co??? laska jest goraca sztuka i taka prawda 🙂 twarz ladna, bez buraczanych opadajacyh powiek jak u wiekszosci polek, oko otwarte i piekne, wlosy naturalne cieple piekne a nie mysie, cyc zrobiony ale jaki to cyc, marzenie wiekszosci facetow, nie przesadzila, nie walnela sobie miseczki F tylko zachwyca okraglymi jabluszkami, usta tez proporcjonalnie powiekszone i do tego dlugie nogi i szczuplutka drobna sylwetka a wiadomo ze waska w pasie dobrze pcha sie, zazdroscicie i tyle tez bym chciala tak wygladac ale niestety nawet wyjsciowki nie mam dobrej

Tak, tak... wszystkim wszystkiego zazdroscimy tutaj- tej dziuni z tego wątku ostrzykniętych ust, szuszusz cery, aniołowi oddanego męza, otrze brwi malowanych pastą kiwi, budzynskiej balaganu, gooosi jaj moli. 

Serio? To już nudne się zrobilo

Gość Agaga

Laski nie opowiadajcie glupot o zdradach. Widać, że zakochana w mężu po uszy. A co do urody, co kto lubi. Dla mnie raczej przeciętna, otwarte o duże oczy nie są synonimem pięknej urody.

Gość Hanka

Dobrze ktos okreslil, typ urody ze z bliska na zdjeciach super a z odleglosci traci

Gość Gość
15 godzin temu, Gość xxxx napisał:

Ktoś mi jest w stanie coś o niej powiedzieć? Młoda dziewczyna z taką kasą i mężem, pełno roznegliżowanych zdjęć... o co chodzi? Kim ona jest z zawodu i jej mąż? Swoją drogą piękna, po poprawkach, ale piękna.

Pewnie bogaci rodzice. Ona chyba startowała w konkursach piękności jako nastolatka, teraz pracuje jako instagirl/instamatka. Tyle.

Gość Gosc
17 godzin temu, Gość xxxx napisał:

Robisz jej reklame?

Gość Gość
2 godziny temu, Gość xxx napisał:

swego czasu robiła za wodzianke u wojewódzkiego 

Cooo? 😮

po co dziewczyna z dobrą sytuacją materialną miałaby iść do takiej pracy? No chyba że w dzisiejszych czasach kręcenie doopa w telewizji jest prestiżem 😕

Gość xxxxxxx

z tą urodą to bym nie przesadzała, jest mnóstwo ładniejszych dziewczyn na insta, figura; co się komu podoba, ale 40pare kilo to raczej nie uosobienie kobiecości... 

Gość Gosc
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Jej mąż jest rolnikiem.

Taaak, jest chlopem malorolnym.  Slyszysz jak sie 🐎smieje?

Gość Gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie wiem kim jest, ale co jest śmiesznego w byciu rolnikiem? Dzisiaj ktoś z dużym spadkiem żyje wystawnie z dzierżawy ziemi i dotacji, a 'na papierze' może być rolnikiem. To już nie te czasy żeby rolnika utożsamiać z 'chlopem malorolnym'

Gość gosc
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

jak chciałaś zabłysnąć to nie wyszło niestety, schatzi sama o tym powiedziała, kiedy ją pytali na insta czym się zajmuje Hubert. powiedziała ze jest rolnikiem. 

niedawno robiła mu imprezę niespodziankę z urodzin, właśnie w wiejskim stylu, wśród siana, i plastikowych krów 🙂 

Gość GoSC

To przecież nie jest żadna tajemnica czym się zajmuje jej mąż, sama o tym otwarcie mówiła. 

Gość Gosc
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem kim jest, ale co jest śmiesznego w byciu rolnikiem? Dzisiaj ktoś z dużym spadkiem żyje wystawnie z dzierżawy ziemi i dotacji, a 'na papierze' może być rolnikiem. To już nie te czasy żeby rolnika utożsamiać z 'chlopem malorolnym'

Jak ktoś ma duże gospodarstwo i dobrze nim zarządza to spokojnie z tego może mieć duzo kasy.

Gość gosc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak ktoś ma duże gospodarstwo i dobrze nim zarządza to spokojnie z tego może mieć duzo kasy.

no raczej. on ma to gospodarstwo z rodzicami, bardzo dużo hektarów z tego co wiem, na pewno uprawia kukurydze 

Gość gosc

Teraz rolnik to nie chłop w gumiakach i rozklekotanym ciągniku. Maja maszyny warte miliony.

Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

no raczej. on ma to gospodarstwo z rodzicami, bardzo dużo hektarów z tego co wiem, na pewno uprawia kukurydze 

A kukurydza taka dochodowa? Nie wiem. Ale to jest tak jak ze wszystkim- jak ktoś jest życiową pierdołą to sobie nie poradzi nawet jakby mu wszystko pod podtykali

Gość Gosc
3 godziny temu, Gość xxxxxxx napisał:

z tą urodą to bym nie przesadzała, jest mnóstwo ładniejszych dziewczyn na insta, figura; co się komu podoba, ale 40pare kilo to raczej nie uosobienie kobiecości... 

Też mi się tak wydaje, figura fajna, twarz po ostrzyknieciach dalej przeciętna i mowi jakby to był dla niej ogromny wysiłek-myslenie.

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Wiem, chodziło mi raczej o to, że dzisiaj pod pojęciem rolnik kryje się inny obrazek niż kilkadziesiąt lat temu. Dziewczyna wyżej pewnie oceniła Huberta po wyglądzie i dlatego wyśmiała możliwość bycia rolnikiem. Tak naprawdę nie da się dzisiaj ocenić czy ktoś jest z miasta czy ze wsi i czym się zajmuje.

Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Wiem, chodziło mi raczej o to, że dzisiaj pod pojęciem rolnik kryje się inny obrazek niż kilkadziesiąt lat temu. Dziewczyna wyżej pewnie oceniła Huberta po wyglądzie i dlatego wyśmiała możliwość bycia rolnikiem. Tak naprawdę nie da się dzisiaj ocenić czy ktoś jest z miasta czy ze wsi i czym się zajmuje.

Bo wielu ludziom wydaje się, że rolnik to  prostak w gumiakach, z rozpadającym się traktorem Ursusem, śmierdzący obornikiem. Owszem- wielu tak wygląda. Ale to kwestia higieny osobistej- czy ktoś po pracy się porządnie umyje czy chodzi taki śmierdzący. Też widziałam conajmniej kilku rolników porządnie ubranych i pachnących- na codzień, nie od święta.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.