Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naturalny krok

Dlaczego twierdzicie że brzydki facet ma nie startować do i nie mieć fajnej laski 10/10?

Polecane posty

Gość naturalny krok

czemu niby ma do takiej nie startować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo naraża się na śmieszność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja znam faceta 10/10 z dziewczyną już żoną 1/10

Da się! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueWhale

Może. Kiedy on jest przy kasie a ona prostytutką, to jak najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okulary
2 godziny temu, Gość gość napisał:

A ja znam faceta 10/10 z dziewczyną już żoną 1/10

Da się! 

Czyli on przystojniak a ona paszczur, czy coś źle czytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Jak ma co innego do zaoferowania niż wygląd to niech startuje, dla kobiet się liczy jak ją mężczyzna traktuje, jak mu zależy i jak się czują nawzajem w swoim towarzystwie. Co do wyglądu to warto dbać o siebie mimo miernej urody. Schludny i elegancki brzydal też już lepiej wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

A kto ci broni? Startować możesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Może startować do takiej, ale powinien wiedzieć, że jest "gorszy", nie powinien uważać, że mu się taka "należy" i nie powinien szukać u panny urody, bo to hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

A ja uważam, ze biedny czy oblech wręcz powinien sie za superlaskami uganiać! Jak mu jedna czy druga pokaże jego miejsce w szeregu to nauczy się wielki casanova przeciętne kobiety doceniać 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość techking
4 godziny temu, Gość Kiss napisał:

Może startować do takiej, ale powinien wiedzieć, że jest "gorszy", nie powinien uważać, że mu się taka "należy" i nie powinien szukać u panny urody, bo to hipokryzja.

A niby przeciwieństwa przyciągają hmm. I tak uważam że baby są w większości bardzo płytkie i głupie, a potem mają konsekwencje swojej głupoty i marudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franco
4 godziny temu, Gość Ola napisał:

A ja uważam, ze biedny czy oblech wręcz powinien sie za superlaskami uganiać! Jak mu jedna czy druga pokaże jego miejsce w szeregu to nauczy się wielki casanova przeciętne kobiety doceniać 😂 

jakie miejsce w szeregu kuurwa??? Wy tępe kłody myślicie że wasze wyszpachlowane ryje, wyszczuplające ciuchy i pushupy to uroda? bez jaj kuurwa, bo to tylko iluzja urody. Ładnych naturalnie to mniej niż 1%, reszta przeciętne rapszle. Faceci bez makijaży są przystojni, każdy na swój sposób, nawet brzydal, a wy baby jesteście po prostu przeciętne a zgrywacie modelki i księżniczki, buahaha, pojeebało was chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
3 minuty temu, Gość franco napisał:

jakie miejsce w szeregu kuurwa??? Wy tępe kłody myślicie że wasze wyszpachlowane ryje, wyszczuplające ciuchy i pushupy to uroda? bez jaj kuurwa, bo to tylko iluzja urody. Ładnych naturalnie to mniej niż 1%, reszta przeciętne rapszle. Faceci bez makijaży są przystojni, każdy na swój sposób, nawet brzydal, a wy baby jesteście po prostu przeciętne a zgrywacie modelki i księżniczki, buahaha, pojeebało was chyba.

Przystojny jest 1 na 100. Taka prawda. Kobiet ładnych czy seksownych jest mnóstwo. Tak więc zonk 😂 ale myślę ze jestes taki stronniczy bo jednak swoje miejsce w tym szeregu znasz. Sperma nie potryskasz to chociaż jadem możesz potryskac 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everybody
4 godziny temu, Gość Ola napisał:

A ja uważam, ze biedny czy oblech wręcz powinien sie za superlaskami uganiać! Jak mu jedna czy druga pokaże jego miejsce w szeregu to nauczy się wielki casanova przeciętne kobiety doceniać 😂 

Biedny może pod warunkiem że jest 9/10, w miarę zaradny czyt. męski, a superlaska z bogatego domu i analogicznie oblech też pod warunkiem że to on jest bogaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość Proste napisał:

Przystojny jest 1 na 100. Taka prawda. Kobiet ładnych czy seksownych jest mnóstwo. Tak więc zonk 😂 ale myślę ze jestes taki stronniczy bo jednak swoje miejsce w tym szeregu znasz. Sperma nie potryskasz to chociaż jadem możesz potryskac 😂 

Sama prawda, to właśnie nazywa się hipergamia. Nieliczni faceci mają dla siebie większość kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
8 godzin temu, Gość Ola napisał:

A ja uważam, ze biedny czy oblech wręcz powinien sie za superlaskami uganiać! Jak mu jedna czy druga pokaże jego miejsce w szeregu to nauczy się wielki casanova przeciętne kobiety doceniać 😂 

Tyle że przeciętne też odrzucają każdego, kto do nich zagada.

3 godziny temu, Gość Proste napisał:

Przystojny jest 1 na 100.

Tylko waszym zdaniem. Wy, kobiety, macie zaburzone poczucie estetyki.

4 godziny temu, Gość Proste napisał:

Kobiet ładnych czy seksownych jest mnóstwo.

Niby gdzie? Idąc ulicą, to może z 1 na 1000 jest faktycznie ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love

Znacie takie powiedzenie: przystojny jak Belmondo? Przystojny to on nie był, ale urok miał i oto właśnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×