Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Elzunia

Bez szans na milosc...

Polecane posty

43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Piszesz jakby to była reguła , a tak wcale nie jest .

Chciałam zwrócić uwagę na 

niezaprzeczalny fakt , że nie wszystko co z pozoru piękne , pięknym jest. 

Ktoś się dziwi , czemu z pozoru nieatrakcyjna kobieta lub mężczyzna ma powodzenie ? 

Bo ma w sobie "coś" , to przyciąga i często zniewala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tylko sie nie pomyl i nie wypij 3 drinki😜. Ja tez chleje tylko wino.

rzadko są 3 drinki .nie naużywam alkoholu o ile jest taka miara o czym nie wiem to zależy od wielu czynników , samego alkoholu czy okoliczności a i wielu dodatków

nochyba że jest okazja o wten czas nie liczę ilości bo wiem  ile mogę czy okoliczności pozwolą a i wążne z kim i gdzie w jakim gronie , to rzadko ale jest wiecej dlaczego mam to ukrywać ważne ze bym się nie nadużył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, lonelyman napisał:

Zawsze trzeba żyć w zgodzie z własnym sumieniem a czasy jakie są to każdy widzi. 

Ps. Ja też myślę że musi być to nieokreślone coś co połączy ludzi i sprawi że pragną być razem. Do tego dochodzą wspólne poglądy i tak dalej i tak dalej 🙂

zgadzam sie coś nieokreślonego zmysłowego ale czy to zawsze działa odrazu . na początku znajomości ?

to nie działa tak zawsze czasami jest znikome,czasami  działa z zaskoczenia znam życie chyba troszkę dłużej od ciebie przyjaźnie z czasem rosną w coś wiecej kumpelstwo też myślimy że to wieczne , ktos powiedział piekne słowa aż gorzkie dopiero jak coś tracimy uzmysławiamy sobie wartośc ot zycie ,czasem lata wykorzystania przyjaźnie okazuja sie latami udreki miłości tak bliskiej że byliśmy sprawcami bulu i kłamstwa a swojemu wybujałemu egu byliśmy miernotą ,

z wiekiem przychodzi pobudka a raczej otrzerzwienie z nadzieja głupoty no ale ilu się przyzna że przepaprało życie ha ha brnie dalej w nadziejii że to nie to maja nadal szanse wyparły z siebie ze zawaliły znowu i znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona33

A myślisz że ja mam się dobrze?

Mam 33 lata, mieszkanie, nie pracuje, mam zwalony kręgosłup, autystycznego syna i jestem niezdolna do pracy!

Kto mnie pokocha.waze 63 kg, mam156😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotniczka

Dlatego nie ma po co od razu wyzywac ze ktos jest pusty i plytki bo patrzy na wyglad tylko. To  nie tak dziala. Bylam w zyciu raz jeden zakochana i wszyscy dziwili sie ze chce byc  z kims takim, atrakcyjny i seksowny byl tylko dla mnie. Wiec naprawdę nie ma co generalizowac.

Moze tu jest problem...taka milosc zdraza sie raz w życiu i tylkoraz tak sie zako...emy. Moze potem jest inaczje może inaczej myślimy patrzymy ale moze tylko raz w życiu spotykamy taka osoba z ktora jestesmy w stanie dopasowac sie w 100%.

To juz za.mna dawno. Juz nie szukam kogos podobnego nie porownuje ale świadomość ze jest tak a kiedys potrafilo byc lepiej inaczej potrafi spreic ze moze nie widzimy wszystkiego u drugiego czlowieka i często za szybko rezygnujemy.

Zazdroszczę osobom ktore zako...ą sie pare razy w zyciu i co chwilę podoba.im sie.ktos inny hak tak nie mam i pewnie juz nie bede miala...choc bardzo bym chciala...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2019 o 10:14, pan poznań napisał:

Chciałem tylko dodać, że spotkałem na portalu randkowym dziewczynę, która też miała zdjęcia sprzed bodajże 5 lat, więc to nie tak, że tylko faceci tak robią. Tak robią osoby, które próbują zaprezentować siebie lepiej. Przecież wszyscy używamy najpierw oczu, więc skoro na portalu randkowym jest przede wszystkim zdjęcie to albo przyciągnie albo odrzuci, tak to działa. Jasne, można nie mieć zdjęcia, tylko wtedy zmniejsza się szanse swoje. Pisanie to też nie wszystko 🙂 Życie weryfikuje...

Ktoś może nas zainteresować, wyglądać równie zachęcająco na zdjęciach co w rzeczywistości, ale jeśli na spotkaniu będzie zachowywać się w sposób, który będzie zniechęcać, odpychać albo bredzić od rzeczy to nic z tego nie będzie.

Czasem jest tak, że ktoś na pierwszy rzut oka ma bardzo przeciętne fizis, co by nie powiedzieć że jest nieatrakcyjny, a na spotkaniu może się okazać, że jest bardzo interesującym człowiekiem. Druga osoba to nie tylko ładna buzia, ale przede wszystkim  uśmiech, gesty, zachowanie, sposób w jaki mówi i co najważniejsze-CO mówi. 😉

Z reguły po kilkunastu minutach rozmowy można stwierdzić czy warto z tą drugą osobą wypić kolejną kawę i poznać się bliżej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, patiEs napisał:

Ktoś może nas zainteresować, wyglądać równie zachęcająco na zdjęciach co w rzeczywistości, ale jeśli na spotkaniu będzie zachowywać się w sposób, który będzie zniechęcać, odpychać albo bredzić od rzeczy to nic z tego nie będzie.

Czasem jest tak, że ktoś na pierwszy rzut oka ma bardzo przeciętne fizis, co by nie powiedzieć że jest nieatrakcyjny, a na spotkaniu może się okazać, że jest bardzo interesującym człowiekiem. Druga osoba to nie tylko ładna buzia, ale przede wszystkim  uśmiech, gesty, zachowanie, sposób w jaki mówi i co najważniejsze-CO mówi. 😉

Z reguły po kilkunastu minutach rozmowy można stwierdzić czy warto z tą drugą osobą wypić kolejną kawę i poznać się bliżej 😉

Jasne, spotkanie weryfikuje bardzo wiele, pod warunkiem, że do niego dojdzie. Ja za to spotkałem się nie raz z sytuację, że pomimo miłej i ciekawej rozmowy na poziomie juz po wysłaniu zdjęcia kontakt nagle zanikał albo wręcz się urywał. Nie odstraszam wyglądem, ale chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że zdjęcie często jest kluczowe. Można się z tym zgadzać, bądź też nie czy takie płytkie ocenianie ma sens, jednak ono występuje po obu stronach. Jesteśmy tylko ludźmi, a każdy z nas ma inną miarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pan poznań napisał:

Jasne, spotkanie weryfikuje bardzo wiele, pod warunkiem, że do niego dojdzie. Ja za to spotkałem się nie raz z sytuację, że pomimo miłej i ciekawej rozmowy na poziomie juz po wysłaniu zdjęcia kontakt nagle zanikał albo wręcz się urywał. Nie odstraszam wyglądem, ale chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że zdjęcie często jest kluczowe. Można się z tym zgadzać, bądź też nie czy takie płytkie ocenianie ma sens, jednak ono występuje po obu stronach. Jesteśmy tylko ludźmi, a każdy z nas ma inną miarkę

Masz rację, takie płytkie ocenianie występuje zarówno u kobiet jak i mężczyzn, ale to ich problem..  ocenianie kogoś tylko według wyglądu jest dobre, ale chyba tylko w przypadku szukania kogoś na 'spotkania towarzyskie'

Dlatego jeśli już dwoje ludzi poznaje się w internecie, jestem za tym, żeby trochę tych wiadomości ze sobą wymienić, by mogła wytworzyć się ta specyficzna atmosfera, swego rodzaju chemia, jakieś głębsze zainteresowanie i dopiero po jakimś czasie wymienić się zdjęciami i spotkać jeśli zajdzie taka potrzeba😉

Po jakimś czasie ma się już pełniejszy obraz tej drugiej osoby.

Nie warto więc na starcie wymieniać się jpgami, tylko po to żeby połechtać swoje ego i usłyszeć kilka słodkich słówek, chociaż wiadomo pokusa jest czasem ogromna😉

Nigdy nikogo nie skreślałam przez to, że nie był jak to się mówi 10/10, więc widocznie musiałeś pechowo trafić:)

Nie będę pustych frazesów, że wygląd nie ma znaczenia, bo tak nie jest. Jednak według mnie ta druga osoba nie musi wyglądać jak milion dolców, żeby zainteresować płeć przeciwną 🙂 a mnie wręcz odpychają odpacykowani pięknisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, patiEs napisał:

Dlatego jeśli już dwoje ludzi poznaje się w internecie, jestem za tym, żeby trochę tych wiadomości ze sobą wymienić, by mogła wytworzyć się ta specyficzna atmosfera, swego rodzaju chemia, jakieś głębsze zainteresowanie i dopiero po jakimś czasie wymienić się zdjęciami i spotkać jeśli zajdzie taka potrzeba😉

Jeśli już kogoś poznawałem przez Internet to właśnie stosowałem takie podejście. Najpierw pisanie, a jeśli chodzi o wygląd - to najpierw opis słowny, żeby wyobraźnia mogła zadziałać 😉 Zdjęcie dużo, dużo później. No co mi zdjęcie, nawet ładnej dziewczyny, skoro nie zainteresuje mnie sobą?

8 minut temu, patiEs napisał:

Nigdy nikogo nie skreślałam przez to, że nie był jak to się mówi 10/10, więc widocznie musiałeś pechowo trafić:)

Wierzę, że nic nie dzieje się przypadkiem, więc widocznie w moim pechu też jest jakiś głębszy sens. Warto poczekać na kogoś wyjątkowego niż podnosić każdy liść spadający z drzewa jesienią 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pan poznań napisał:

Jeśli już kogoś poznawałem przez Internet to właśnie stosowałem takie podejście. Najpierw pisanie, a jeśli chodzi o wygląd - to najpierw opis słowny, żeby wyobraźnia mogła zadziałać 😉 Zdjęcie dużo, dużo później. No co mi zdjęcie, nawet ładnej dziewczyny, skoro nie zainteresuje mnie sobą?

Otóż to. Generalnie czasem nie warto wyprzedzać niektórych kwestii, bo może być to szkodliwe i przyćmić racjonalny osąd 😉

1 godzinę temu, pan poznań napisał:

Wierzę, że nic nie dzieje się przypadkiem, więc widocznie w moim pechu też jest jakiś głębszy sens. Warto poczekać na kogoś wyjątkowego niż podnosić każdy liść spadający z drzewa jesienią 😉

Coś w tym jest, lepiej być samym niż być z kimś na siłę, tylko po to żeby nie być samotnym. Na dobre rzeczy warto poczekać ponoć😛 a i umiejętność życia z samym sobą jest ważna. 

Ufff dobrze, że mam już z głowy zbieranie liści i nie muszę każdego z osobna podnosić;))

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, patiEs napisał:

Coś w tym jest, lepiej być samym niż być z kimś na siłę, tylko po to żeby nie być samotnym.

Otóż to! Raz, że nie warto się męczyć, a dwa że to też nieuczciwe, bo blokuje się kogoś przed możliwością ułożenia sobie życia na poważnie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, pan poznań napisał:

Otóż to! Raz, że nie warto się męczyć, a dwa że to też nieuczciwe, bo blokuje się kogoś przed możliwością ułożenia sobie życia na poważnie

Cierpliwość ponoć popłaca:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, patiEs napisał:

Cierpliwość ponoć popłaca:))

Tja, kolega mi mówił 😉 Jak już "popłaci" to dam znać 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, pan poznań napisał:

Tja, kolega mi mówił 😉 Jak już "popłaci" to dam znać 😉

Co jeszcze mądrego powiedział Ci kolega?Może i ja dowiem się czegoś ciekawego:))

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, patiEs napisał:

Co jeszcze mądrego powiedział Ci kolega?Może i ja dowiem się czegoś ciekawego:))

Ciekawość, to pierwszy stopień... Uważaj, gdzie stawiasz swoje kroki 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pan poznań napisał:

Ciekawość, to pierwszy stopień... Uważaj, gdzie stawiasz swoje kroki 😀

Do piekła?;)

Tak czy tak wyląduje tam, a jak ładnie poprosisz to nawet ugrzeję Ci miejsce obok siebie:))

nie musisz dziękować 😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, patiEs napisał:

Do piekła?;)

Tak czy tak wyląduje tam, a jak ładnie poprosisz to nawet ugrzeję Ci miejsce obok siebie:))

nie musisz dziękować 😁

Pomyślałem o czymś innym, ale niech będzie, że do piekła!

Ojejku! Nie wiem czym sobie zasłużyłem na to :)) Hm, a w piekle to wszystkie miejsca z racji "miejsca" nie są już ugrzane? #plotTwist

Jestem kulturny, więc podziękuję za ten gest. Dziękuję 😉 Odpłacę się, gdy będę Cię wpychał do kotła 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, pan poznań napisał:

Pomyślałem o czymś innym, ale niech będzie, że do piekła!

Ojejku! Nie wiem czym sobie zasłużyłem na to :)) Hm, a w piekle to wszystkie miejsca z racji "miejsca" nie są już ugrzane? #plotTwist

Jestem kulturny, więc podziękuję za ten gest. Dziękuję 😉 Odpłacę się, gdy będę Cię wpychał do kotła 😁

O czym pomyślałeś? Powiedz, nie bądź taki:))

To miejsce obok mnie będzie tak wyjątkowo dogrzane i dopieszczone😁 więc warto chyba zawalczyć, co? Zawsze to jakaś znajoma twarz obok, będzie Ci raźniej.

A co do kotła to tak łatwo się nie poddam! Poza tym, w kotle gotują się sami najwięksi grzesznicy, a ja jestem porządną kobietą i dobrym człowiekiem, wypraszam sobie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, pan poznań napisał:

Ciekawość, to pierwszy stopień... Uważaj, gdzie stawiasz swoje kroki 😀

Prawie mnie przestraszyłeś, aż przeszły mnie dreszcze 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, patiEs napisał:

O czym pomyślałeś? Powiedz, nie bądź taki:))

To miejsce obok mnie będzie tak wyjątkowo dogrzane i dopieszczone😁 więc warto chyba zawalczyć, co? Zawsze to jakaś znajoma twarz obok, będzie Ci raźniej.

A co do kotła to tak łatwo się nie poddam! Poza tym, w kotle gotują się sami najwięksi grzesznicy, a ja jestem porządną kobietą i dobrym człowiekiem, wypraszam sobie! 

Tylko na privie. Bywam wstydliwy 😌

Dogrzane i dopieszczone? Myślę, że warto. Znajoma twarz powiadasz? A Twoją już gdzieś widziałem? Może odśnieżysz mi pamięć? 😉

Bujać to ja, a nie mnie 😁 Tylko nie puszczaj bąbelków w kociołku 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, pan poznań napisał:

Tylko na privie. Bywam wstydliwy 😌

Dogrzane i dopieszczone? Myślę, że warto. Znajoma twarz powiadasz? A Twoją już gdzieś widziałem? Może odśnieżysz mi pamięć? 😉

Bujać to ja, a nie mnie 😁 Tylko nie puszczaj bąbelków w kociołku 🤣

Toś mnie ubawił, doprawdy 😂 że niby wstydliwy jesteś?:)

Przed chwilą pisałeś o jesieni, a teraz już z odśnieżaniem wyjeżdżasz? Daj się nacieszyć tą jesienią choć trochę 😛

Oj warto warto... 

Nie będzie bąbelków, bo nie będę się gotować w tym kotle, aczkolwiek Tobie życzę udanych kąpieli 😏

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, patiEs napisał:

Toś mnie ubawił, doprawdy 😂 że niby wstydliwy jesteś?:)

Przed chwilą pisałeś o jesieni, a teraz już z odśnieżaniem wyjeżdżasz? Daj się nacieszyć tą jesienią choć trochę 😛

Oj warto warto... 

Nie będzie bąbelków, bo nie będę się gotować w tym kotle, aczkolwiek Tobie życzę udanych kąpieli 😏

Tak, trzeba mnie najpierw oswoić 😊

Sprawdzałem Twoją czujność 😉

Teraz to Ty zostałaś kusicielką? 😉

Dziękuję. Pozostanę fanem prysznica, jak do tej pory 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, pan poznań napisał:

Tak, trzeba mnie najpierw oswoić 😊

Sprawdzałem Twoją czujność 😉

Teraz to Ty zostałaś kusicielką? 😉

Dziękuję. Pozostanę fanem prysznica, jak do tej pory 😁

Taka rola kobiet, żeby kusić i uwodzić. Ja też sprawdzam Twoją czujność w ten sposób;))

Też nie jestem fanką pluskania w wannie 😀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, patiEs napisał:

Taka rola kobiet, żeby kusić i uwodzić. Ja też sprawdzam Twoją czujność w ten sposób;))

Też nie jestem fanką pluskania w wannie 😀 

Może tylko Ci się wydaje, że idzie po Twojej myśli kuszenia i uwodzenia, a jest zgoła inaczej? 😉

No to piątka! Ja na dodatek jestem za oszczędzaniem wody 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, pan poznań napisał:

Może tylko Ci się wydaje, że idzie po Twojej myśli kuszenia i uwodzenia, a jest zgoła inaczej? 😉

No to piątka! Ja na dodatek jestem za oszczędzaniem wody 😉

Daj się  chociaż kobiecie nacieszyć i sprawiaj pozory co?;))

Jesteś za oszczędzaniem wody, czyli prysznic jak w WAT - minuta i koniec? Do tego tylko w parzyste dni?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, patiEs napisał:

Daj się  chociaż kobiecie nacieszyć i sprawiaj pozory co?;))

Jesteś za oszczędzaniem wody, czyli prysznic jak w WAT - minuta i koniec? Do tego tylko w parzyste dni?:)

Ale ja chcę Ci to dać! Znaczy się nie tylko to, ale również! Dobrze, poprawię się. Poczułem się skuszony. Lepiej?

Żadnego prysznicowania z naliczaniem sekundowym! 😀 Jestem za współdzieleniem strumienia! (jakkolwiek to mogło zabrzmieć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, pan poznań napisał:

Ale ja chcę Ci to dać! Znaczy się nie tylko to, ale również! Dobrze, poprawię się. Poczułem się skuszony. Lepiej?

Żadnego prysznicowania z naliczaniem sekundowym! 😀 Jestem za współdzieleniem strumienia! (jakkolwiek to mogło zabrzmieć)

Powiedzmy, że lepiej,ale stać Cię na więcej:) 

Tak masz rację, zabrzmiało to co najmniej dwuznacznie😀

Ja tam zawsze byłam samolubem i nikomu nie będę użyczać strumienia 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, patiEs napisał:

Powiedzmy, że lepiej,ale stać Cię na więcej:) 

Tak masz rację, zabrzmiało to co najmniej dwuznacznie😀

Ja tam zawsze byłam samolubem i nikomu nie będę użyczać strumienia 😂

Bo miało 😀

Ty egoistko! 😀Też się z Tobą nie będę dzielił. FOCH! 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, pan poznań napisał:

Bo miało 😀

Ty egoistko! 😀Też się z Tobą nie będę dzielił. FOCH! 🙃

A skąd wiesz, że nie egoisto?

Nigdy nie masz pewność, że nie jestem facetem 😁 To kafe, tu wszystko jest możliwe:))

W takim razie dobranoc i powodzenia w samotnym strumieniowaniu!

 

PS. Z wyrażeniem FOCH, szczególnie pisanym Caps Lock, uważałabym na Twoim miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, patiEs napisał:

A skąd wiesz, że nie egoisto?

Nigdy nie masz pewność, że nie jestem facetem 😁 To kafe, tu wszystko jest możliwe:))

W takim razie dobranoc i powodzenia w samotnym strumieniowaniu!

 

PS. Z wyrażeniem FOCH, szczególnie pisanym Caps Lock, uważałabym na Twoim miejscu...

Podobno płeć to stan umysłu wg niektórych a nie stan biologiczny. Język ojczysty nie nadąża za zmianami współczesności 😉

Dobranoc i dziękuję za życzenia.

PS. Wyjaśnisz mi na privie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×