Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Elzunia

Bez szans na milosc...

Polecane posty

26 minut temu, pan poznań napisał:

PS. Wyjaśnisz mi na privie 😁

A muszę koniecznie? 😁😁

Senność mnie ogarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, patiEs napisał:

A muszę koniecznie? 😁😁

Senność mnie ogarnia

Możesz wyznaczyć zastępczynię ten jeden raz  😀

Nie sądziłem, że aż tak przynudzam 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2019 o 20:17, Gość Samotniczka napisał:

No tylko czasami sie zastanawiam jaki ma to sens? Mijaja mi najlepsze lata kiedy czuje sie atrakcyjna a jestem sama.

A inne sie puszczaja na prawo i lewo i jakos potem zakaldaja rodziny maja dzieci i zyja jakby nigdy nic.

Tak wiec nie wiem czy to jakas wartosc w dzisiejszych czasach.

Myślę dokładnie to samo. To żadna wartość w tych czasach, raczej łatwo dostępne maja najwieksze branie i tak jak mowisz potem zakładają rodziny. Moja koleżanka spala łącznie z 30-ma facetami (!) i teraz wyszła za maż za calkiem przystojnego faceta ktory pewnie pojęcia nie ma jaki ona ma przebieg... Taka to ,,sprawiedliwość"! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Malutka92 napisał:

Myślę dokładnie to samo. To żadna wartość w tych czasach, raczej łatwo dostępne maja najwieksze branie i tak jak mowisz potem zakładają rodziny. Moja koleżanka spala łącznie z 30-ma facetami (!) i teraz wyszła za maż za calkiem przystojnego faceta ktory pewnie pojęcia nie ma jaki ona ma przebieg... Taka to ,,sprawiedliwość"! 

Nie zadając się z facetami chcesz wyjść za mąż.... Ciekawa teoria....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2022 o 23:36, Skb napisał:

Nie zadając się z facetami chcesz wyjść za mąż.... Ciekawa teoria....

Zadawanie sie z facetami to dla Ciebie głownie seks, tak? 😆 otóż mam kolegow i sie z nimi ,,zadaje" ale nie sypiam z nimi, no cóż, jeśli Ty wolisz te z dużym przebiegiem to Twoja sprawa...ja akurat o ślubie nie marzę. 

Edytowano przez Malutka92
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Malutka92 napisał:

Zadawanie sie z facetami to dla Ciebie głownie seks, tak? 😆 otóż mam kolegow i sie z nimi ,,zadaje" ale nie sypiam z nimi, no cóż, jeśli Ty wolisz te z dużym przebiegiem to Twoja sprawa...ja akurat o ślubie nie marzę. 

W którym miejscu napisałem., że zadawanie z facetami ma się opierać na seksie? Wiesz, wolę być ostatnim facetem kobiety, którą będzie mi się dobrze żyło, niż pierwszym tej z którą nie da się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2022 o 23:28, Malutka92 napisał:

Myślę dokładnie to samo. To żadna wartość w tych czasach, raczej łatwo dostępne maja najwieksze branie i tak jak mowisz potem zakładają rodziny. Moja koleżanka spala łącznie z 30-ma facetami (!) i teraz wyszła za maż za calkiem przystojnego faceta ktory pewnie pojęcia nie ma jaki ona ma przebieg... Taka to ,,sprawiedliwość"! 

Auto ma przebieg. Tak gwoli scislosci. Nawet jakby miala stu to co komu do tego? Sa ludzie, ktorzy uwielbiaja seks.  Prawie kazdy ma jakas przeszlosc w tym kierunku. A jak nie ma, to tez podejrzany 😉 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Skb napisał:

W którym miejscu napisałem., że zadawanie z facetami ma się opierać na seksie? Wiesz, wolę być ostatnim facetem kobiety, którą będzie mi się dobrze żyło, niż pierwszym tej z którą nie da się żyć.

Ha ha napisales ,,nie zadając sie z facetami chcesz wyjść za maz?" a przecież pisalam w komentarzu tylko o tym ilu facetów miała koleżanka (i do tego wlasnie sie odniosles) i nie wmawiaj mi ze chce wyjść za maz 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Anielika napisał:

Auto ma przebieg. Tak gwoli scislosci. Nawet jakby miala stu to co komu do tego? Sa ludzie, ktorzy uwielbiaja seks.  Prawie kazdy ma jakas przeszlosc w tym kierunku. A jak nie ma, to tez podejrzany 😉 

To głównie faceci mówią o ,,przebiegu" kobiet (dla wielu z nich to istotne wyobraź sobie) i można powiedzieć ze przejełam ich grybs 😄 rob co chcesz ale wiedz ze niejeden przejmuje sie bogatym przeszłym życiem seksualnym swojej kobiety, na forach faceci to przeżywają niejednokrotnie... Mieć 5ciu a 50ciu to duuża różnica 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Malutka92 napisał:

Ha ha napisales ,,nie zadając sie z facetami chcesz wyjść za maz?" a przecież pisalam w komentarzu tylko o tym ilu facetów miała koleżanka (i do tego wlasnie sie odniosles) i nie wmawiaj mi ze chce wyjść za maz t😆

Nadinterpretujesz moja wypowiedz. Ilu  facetów  miała  koleżanka... zazdrościsz jej? To jest jej życie i jej decyzje, nikomu nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Malutka92 napisał:

To głównie faceci mówią o ,,przebiegu" kobiet (dla wielu z nich to istotne wyobraź sobie) i można powiedzieć ze przejełam ich grybs 😄 rob co chcesz ale wiedz ze niejeden przejmuje sie bogatym przeszłym życiem seksualnym swojej kobiety, na forach faceci to przeżywają niejednokrotnie... Mieć 5ciu a 50ciu to duuża różnica 

Czy mezczyzn tez potepiasz za to, ze maja bogate zycie seksualne? Czy tylko zarezerwowalas potepienie w stosunku do kobiet?

Tylko zakompleksieni mezczyzni maja problem z przeszloscia kobiety. Najlepiej to chcieliby dziewice, zeby nie musiec starac sie byc dobrym w seksie 😉 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Anielika napisał:

Czy mezczyzn tez potepiasz za to, ze maja bogate zycie seksualne? Czy tylko zarezerwowalas potepienie w stosunku do kobiet?

Tylko zakompleksieni mezczyzni maja problem z przeszloscia kobiety. Najlepiej to chcieliby dziewice, zeby nie musiec starac sie byc dobrym w seksie 😉 

Nie ze potepiam tylko NiE CHCIALABYM mieć faceta który miał bardzo dużo przygód seksualnych, ru

...ł prawie każda chetną, źle bym sie z takim czuła i podobnie ma wielu facetów, nie chcą takiej która spala z wieloma bo potem może sie okazać np. ze jego kumple tez ja mieli i będzie przypal (świat jest mały), potem będą sie koledzy śmiać, dogryzać i niekoniecznie tylko ci zakompleksieni tak myslą. Załoze się ze Ty mialas sporo partnerów seksualnych 😁

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Malutka92 napisał:

Nie ze potepiam tylko NiE CHCIALABYM mieć faceta który miał bardzo dużo przygód seksualnych, ru

...ł prawie każda chetną, źle bym sie z takim czuła i podobnie ma wielu facetów, nie chcą takiej która spala z wieloma bo potem może sie okazać np. ze jego kumple tez ja mieli i będzie przypal (świat jest mały), potem będą sie koledzy śmiać, dogryzać i niekoniecznie tylko ci zakompleksieni tak myslą. Załoze się ze Ty mialas sporo partnerów seksualnych 😁

To bys zaklad przegrala. Po prostu innym do lozka nie zagladam 😉 No i widzisz, ze jednak o kompleksy chodzi...no i co ludzie powiedza. Myslisz, ze facet ci sie przyzna, ze kochal sie czesto? 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Malutka92 napisał:

Nie ze potepiam tylko NiE CHCIALABYM mieć faceta który miał bardzo dużo przygód seksualnych, ru

...ł prawie każda chetną, źle bym sie z takim czuła i podobnie ma wielu facetów, nie chcą takiej która spala z wieloma bo potem może sie okazać np. ze jego kumple tez ja mieli i będzie przypal (świat jest mały), potem będą sie koledzy śmiać, dogryzać i niekoniecznie tylko ci zakompleksieni tak myslą. Załoze się ze Ty mialas sporo partnerów seksualnych 😁

Myślę,  że masz jakiś problem. Jednak zajmij się swoim życiem,  a nie życiem innych. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Malutka92 napisał:

Nie ze potepiam tylko NiE CHCIALABYM mieć faceta który miał bardzo dużo przygód seksualnych, ru

...ł prawie każda chetną, źle bym sie z takim czuła i podobnie ma wielu facetów, nie chcą takiej która spala z wieloma bo potem może sie okazać np. ze jego kumple tez ja mieli i będzie przypal (świat jest mały), potem będą sie koledzy śmiać, dogryzać i niekoniecznie tylko ci zakompleksieni tak myslą. Załoze się ze Ty mialas sporo partnerów seksualnych 😁

FACET ( w sense jednostka świadoma swojego Ja ) na swej drodze zwykle spotyka KILKA Kobiet. Nie kilkadziesiąt.

Mamy szacunek dla wartości włanego bycia tu i teraz. Tak samo jak KOBIETY.

To, że komuś sex wydaje się być równie pospolity jak lody na patyku, to już jego problem.

Nie jest taki, gdy jest PEŁNY

Edytowano przez Icran__

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×