Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Elzunia

Bez szans na milosc...

Polecane posty

Gość Elzunia

Postanowiłam tu napisac bo jestem zalamana a jednocześnie w szoku co dzieje się z dzisiejszym swiatem.

Mam 30 lat od dluzszego czasu nie mam szczescia w milosci. Po prostu dlugo nie moglam nikogo znalezc, kiedy sie zakochalam zostalam wykorzystana i skrzywdzona. Wiec pare lat bylam sama.

Jednak nie chcialabym aby tak zostalo, chciałabym byc kochana i kochac, zalozyc rodzine. Na imprezy rzadko juz wychodze min.dlatego ze nie bardzo mam z kim. Dlatego za namowa kolezanek zalozylam konto na portalu randkowym. Naprawdę mialam nadzieje kogos poznac chocby na wspolne spedzanie czasu.

Pomijając propozycje seksu bycia kochanka czy kolezanka do lozka jestem bardzo rozczarowana czego szukaja dzisiejsi niby normalni faceci. Oczywiscie wyglad na pierwszym miejscu, chociaz mialam na portalu 3 zdjecia wiekszosc prosilo o kolejne nawet nie zamieniajac dwoch zdan.

Druga czesc dodaje stare nawet 8 lat zdjecia a potem przysylaja terazniejsze i okazuje się ze to zupelnie inna osoba. Nie oceniam tylko po wygladzie ale kazdy ma swoj gust, to ze jestem sama nie znaczy ze bede od razu wiazala sie z kazdym kto jest wolny. Potrzeba tego czegos, przyciagania.

Sa tez faceci ktorzy nigdy nie mieli dziewczyny i nawet nie maja pojecia jak zagadac zeby jej do siebie nie zrazic. Nie jest to absolutnie jakims wielkim minusem jesli facet jest w miare ogarniety ale oni maja wymagnia jak z kosmosu, zazwyczaj szukaja kucharki i sprzątaczki po to zeby zastąpiła im matke.

Rozmowy ktore toczyły sie dłużej kończyły sie na tym kiedy okazywalo sie ze nie mam swojego mieszkania albo pracuje jako normlany pracownik fizyczny w fabryce. Serio? Czy to naprawde w dzisiejszych czasach jest wymóg zeby kazda dziewczyna miala swoje mieszkanie bo inaczej jest przegrywem? Ja nie potrzebuje wynajmowac sama mieszkania, mieszkam z rodzicami bo dom jest prawie pusty. Ale to nie znaczy ze w przyszlosci nie chce się wyprowadzić, jezeli bede miala z kim, czy nie lepiej budowac coś razem jak sie kogos pozna?

Zostalam z tego powodu wielokrotnie wysmiana przez niby normalnych facetow ktorych interesuja powazne relacje.

Jestem zawiedziona i rozczarowana. Odradzam jakiekolwiek portale randkowe. Faceci ktorzy tam sa niestety nie szukaja powaznych relacji ani tym bardziej zwiazkow, nie chca nawet poznac osoby bo nie ma mieszkania. Nie wiem czy sie smiac czy plakac.

Stwierdzilam ze nie warto. Przykro mi ze dzisiejszy świat jest taki ze kobieta wiek 30 lat ktora nie dorobiła się mieszkania ani nie zrobila kariery jest juz przegrana.

I nie sa to niestety pojedyncze przypadki, profil miałam tam dluzszy czas i zawsze w koncu wychodzilo ze ktoś chcial sie umowic tylko na seks nawet jesli z poczatku mowil ze jest inaczej. Albo konczyl znajomosc po paru zdaniach.

Przykre.

Zalozenie konta na portalu wpedzilo mnie w depresje, spadla totalnie moja samoocena, szczerze? poplakalam sie. Czuje sie bezwartosciowa bo nie udało mi sie wyjsc za maz w wieku 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo faceci to pipy!

Głowa do góry. Świetna lekcja i super wnioski. To ci pomoże w przyszłości. Ja to wszystko z portalami przerabiałam mając 21 lat.

Męża poznałam przypadkowo na miescie jak miałam prawie 33 lata, a wcześniej trafialam po prostu tragicznie! 

Zastosuj metodę że stadionem Wandy Wegener. Jej 'szklanka wody' przed snem też jest super. Obejrzyj sobie "sekret" np na YouTube, film dokumentalny z dubbingiem. Kup książkę Mężczyzna od A do Z. I uwierz, że będzie idealnie. 

I MIŁOŚĆ SIĘ ZNAJDZIE OBIECUJĘ CI TO NA 100%

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa

Mam te same spostrzezenia a w ogóle na takich portalach faceci sa strasznie chetni zeby wysylac swoje nagie fotki 😂

Dzisiaj zalogowalam sie na chwile na czaterii na czat regionalny i z 30stu facetow ktorzy do mnie napisali 28 zaproponowalo mi seks z czego 20 bylo zonatych 😮

Narzekali wszyscy oni ze nie sypiaja z zonami bo one nie chca i ciągle odmawiaja. Serio? A potem sie dziwicie ze facet zdradza?

Jeden naoisal mi ze zona nigdy w zyciu nie pozwolila mi wsadzic sobie tam palca ani zrobic dobrze jezykiem, a o oralu z jej strony wogole nie ma mowy.

I faceci zenia sie z takimi kobietami a potem zdesperowani szukaja seksu na boku. Nie dziwie sie.

W sumie chyba zdecyduje sie na taki uklad co mi zalezy? Mam 32 lata jestem atrakcyjna, normlanego faceta do zwiazku nie moge znalezc a taki maz nie moj przynajmniej mnie zadowoli seksualnie, obie strony beda zadowolone.

A wiecie co piszac z tymi facetami to stwierdzam ze to calkiem fajni goscie, czesto kochaja te swoje zony i nie chca od nich odchodzic bo dzieci czy inne powody ale potrzebuja seksu bliskości a w domu tego nie maja.

Smutne i dziwne.

Jak ja bym miala meza dbalabym o niego bardzo i nigdy mu nie odmawiala jakby chciał sie ze mna kochac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan poznań

cześć mam 32 lata, mieszkam w Poznaniu. Jestem normalny, nie wysyłam swoich nagich zdjęć, jeszcze nie upadłem na głowę. Szukam kobiety, z którą się zaprzyjaźnię i która w przyszłości zostanie moją żoną.

@Gość Olaa skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg

Z tych wszystkich portali i aplikacji randkowych zrobiły się sex randki lub coś w tym stylu. W sumie to smutne bo jak miałam konto jakieś 13 lat temu to tego nie było a może nie w takiej skali. Może spróbuj zagadać na Instagramie do kolesia który Ci się podoba lub na Facebooku. A co do kasy to niestety prawda, dla nich tak samo liczy się ile kobieta zarabia. Może nie dla wszystkich miejmy nadzieję. Z tym też jest różnie bo może za kilka lat ty dostaniesz lepszą prace a on straci, w życiu tak bywa. Z moich obserwacji mogę dodać że łatwo poznać kolesia na siłowni. Jak widzą że jestem sama lub cos źle podnosze to sami podchodzą z ofertą pomocy przy ćwiczeniach. Czasami wystarczy się nawet uśmiechnąć 🙂 to dodaje im odwagi. A pewność siebie juz wogole działa jak magnes. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 35 lat

Ja poznałam swojego faceta przez internet wiele lat temu, ale nie na żadnym portalu randkowym, tylko na jakimś forum o naszych wspólnych zainteresowaniach. On jest normalny. Oboje nie mamy mieszkania, wynajmujemy. Dzieci nie chcemy. Co do mieszkania to dopiero teraz rodzice chcą mi pomóc je kupić. Niestety mnie ani mojego faceta nie stać na mieszkanie. Ci co mają 25-30 lat i swoje mieszkanie to 90% z nich dostało je w spadku po cioci czy babci albo rodzice im pomogli. Może z 10% samo zarobiło na mieszkanie ciężką pracą bo wyjechali za granicę np. 

Nie ma sensu szukać faceta na portalach randkowych. Już bym wolała być sama niż tam faceta szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko dodać, że spotkałem na portalu randkowym dziewczynę, która też miała zdjęcia sprzed bodajże 5 lat, więc to nie tak, że tylko faceci tak robią. Tak robią osoby, które próbują zaprezentować siebie lepiej. Przecież wszyscy używamy najpierw oczu, więc skoro na portalu randkowym jest przede wszystkim zdjęcie to albo przyciągnie albo odrzuci, tak to działa. Jasne, można nie mieć zdjęcia, tylko wtedy zmniejsza się szanse swoje. Pisanie to też nie wszystko 🙂 Życie weryfikuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotniczka

A jak sobie radzicie osoby same ktore nie moga znaleźć partnera, z seksem??

Ja powiem szczerze zaczynam juz wariowac, mam 35 lat od dwoch jestem sama i od tego czasu nie uprawialam seksu. Zaczyna mi odbijac, jestem non stop napalona, caly czas mysle o seksie. Tylko ze na tym sie konczy bo raczej nie umowie sie  z kims tylko na seks...choc przyznaje ze takie mysli czasem mnie nachodza. Ale nie umiem robic takich rzeczy, lubilam seks i teraz bardzo mi tego brakuje 😣

....nie wiem juz jak sobie z tym radzić jestem coraz bardziej sfrustrowana...eh...jakie to zycie jest trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Samotniczka chyba nie ten wątek. Myślę, że jeśli kobieta bardzo szuka bliskości to jednak ją znajdzie... Spróbuj jednak poszukać kogoś fajnego, nie tylko na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 123
10 godzin temu, pan poznań napisał:

Chciałem tylko dodać, że spotkałem na portalu randkowym dziewczynę, która też miała zdjęcia sprzed bodajże 5 lat, więc to nie tak, że tylko faceci tak robią. Tak robią osoby, które próbują zaprezentować siebie lepiej. Przecież wszyscy używamy najpierw oczu, więc skoro na portalu randkowym jest przede wszystkim zdjęcie to albo przyciągnie albo odrzuci, tak to działa. Jasne, można nie mieć zdjęcia, tylko wtedy zmniejsza się szanse swoje. Pisanie to też nie wszystko 🙂 Życie weryfikuje...

No faktycznie na tych portalach jak w sklepie nie pasuje na zdj wyglad nie ten wiec next. Ok. Ale po co dawac stare nieaktualne zdjecia jesli dzisiaj ktos wyglada zupelnie inaczej??

No i co taka osoba mysli? Ze oszuka ze wyglada tak a nie inaczej a co dalej? Po dluzszym pisaniu wysyla aktualne zdj i okazuje sie ze to ktos inny i jeszcze czuje sie obrazony bo przeciez dobrze sie pisalo wiec nie patrz na wyglad! Tylko ze od poczatku bylo to oszustwo.

Kazdy ma jakies preferencje i prawo zeby wybrac kogos kto sie mu podoba wiec takie oszukiwanie jest bez sesnu.

Zreszta na spotkaniu i tak wszystko wychodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Samotniczka napisał:

nie wiem juz jak sobie z tym radzić

Znaleźć faceta do związku i brać jak swojego 😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotniczka
1 godzinę temu, lonelyman napisał:

Znaleźć faceta do związku i brać jak swojego 😇

Chcialabym tylko gdzie takiego znalezc i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość Samotniczka napisał:

Chcialabym tylko gdzie takiego znalezc i jak.

"Pietro" wyzej😝,  puki jeszcze nie spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip
Dnia 22.10.2019 o 18:46, Gość Elzunia napisał:

Postanowiłam tu napisac bo jestem zalamana a jednocześnie w szoku co dzieje się z dzisiejszym swiatem.

Mam 30 lat od dluzszego czasu nie mam szczescia w milosci. Po prostu dlugo nie moglam nikogo znalezc, kiedy sie zakochalam zostalam wykorzystana i skrzywdzona. Wiec pare lat bylam sama.

Jednak nie chcialabym aby tak zostalo, chciałabym byc kochana i kochac, zalozyc rodzine. Na imprezy rzadko juz wychodze min.dlatego ze nie bardzo mam z kim. Dlatego za namowa kolezanek zalozylam konto na portalu randkowym. Naprawdę mialam nadzieje kogos poznac chocby na wspolne spedzanie czasu.

Pomijając propozycje seksu bycia kochanka czy kolezanka do lozka jestem bardzo rozczarowana czego szukaja dzisiejsi niby normalni faceci. Oczywiscie wyglad na pierwszym miejscu, chociaz mialam na portalu 3 zdjecia wiekszosc prosilo o kolejne nawet nie zamieniajac dwoch zdan.

Druga czesc dodaje stare nawet 8 lat zdjecia a potem przysylaja terazniejsze i okazuje się ze to zupelnie inna osoba. Nie oceniam tylko po wygladzie ale kazdy ma swoj gust, to ze jestem sama nie znaczy ze bede od razu wiazala sie z kazdym kto jest wolny. Potrzeba tego czegos, przyciagania.

Sa tez faceci ktorzy nigdy nie mieli dziewczyny i nawet nie maja pojecia jak zagadac zeby jej do siebie nie zrazic. Nie jest to absolutnie jakims wielkim minusem jesli facet jest w miare ogarniety ale oni maja wymagnia jak z kosmosu, zazwyczaj szukaja kucharki i sprzątaczki po to zeby zastąpiła im matke.

Rozmowy ktore toczyły sie dłużej kończyły sie na tym kiedy okazywalo sie ze nie mam swojego mieszkania albo pracuje jako normlany pracownik fizyczny w fabryce. Serio? Czy to naprawde w dzisiejszych czasach jest wymóg zeby kazda dziewczyna miala swoje mieszkanie bo inaczej jest przegrywem? Ja nie potrzebuje wynajmowac sama mieszkania, mieszkam z rodzicami bo dom jest prawie pusty. Ale to nie znaczy ze w przyszlosci nie chce się wyprowadzić, jezeli bede miala z kim, czy nie lepiej budowac coś razem jak sie kogos pozna?

Zostalam z tego powodu wielokrotnie wysmiana przez niby normalnych facetow ktorych interesuja powazne relacje.

Jestem zawiedziona i rozczarowana. Odradzam jakiekolwiek portale randkowe. Faceci ktorzy tam sa niestety nie szukaja powaznych relacji ani tym bardziej zwiazkow, nie chca nawet poznac osoby bo nie ma mieszkania. Nie wiem czy sie smiac czy plakac.

Stwierdzilam ze nie warto. Przykro mi ze dzisiejszy świat jest taki ze kobieta wiek 30 lat ktora nie dorobiła się mieszkania ani nie zrobila kariery jest juz przegrana.

I nie sa to niestety pojedyncze przypadki, profil miałam tam dluzszy czas i zawsze w koncu wychodzilo ze ktoś chcial sie umowic tylko na seks nawet jesli z poczatku mowil ze jest inaczej. Albo konczyl znajomosc po paru zdaniach.

Przykre.

Zalozenie konta na portalu wpedzilo mnie w depresje, spadla totalnie moja samoocena, szczerze? poplakalam sie. Czuje sie bezwartosciowa bo nie udało mi sie wyjsc za maz w wieku 20 lat.

Pływając w szambie chcesz wydobyć diament??? Kobieto, OGARNIJ SIĘ. Szukasz księcia w szambie portali? Co oczekujesz od portali, przecież tam sami ruhacze i inni umysłowi w 99%. Jak 1 na 100 normalny to cud, to samo z kobietami. Ty nie licz na portale tylko poznawaj facetów przez innych ludzi, chyba znasz innych ludzi, zawsze można zapytać czy ktoś ma brata, kuzyna, wnuka itp itd i się zgadać. Portale to zlew  ruhaczy i samotnych matek oraz drewnianych księżniczek. Normalnych ludzi poznaje się w realu, chyba że cudem trafisz kogoś w necie jeśli masz cierpliwość.

Chcesz podagać to podaj jakiś anonimowy kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten
10 godzin temu, Gość Samotniczka napisał:

A jak sobie radzicie osoby same ktore nie moga znaleźć partnera, z seksem??

Ja powiem szczerze zaczynam juz wariowac, mam 35 lat od dwoch jestem sama i od tego czasu nie uprawialam seksu. Zaczyna mi odbijac, jestem non stop napalona, caly czas mysle o seksie. Tylko ze na tym sie konczy bo raczej nie umowie sie  z kims tylko na seks...choc przyznaje ze takie mysli czasem mnie nachodza. Ale nie umiem robic takich rzeczy, lubilam seks i teraz bardzo mi tego brakuje 😣

....nie wiem juz jak sobie z tym radzić jestem coraz bardziej sfrustrowana...eh...jakie to zycie jest trudne...

Dlaczego nie masz faceta? Wybrzydzasz i szukasz ideału z serialu w TV? Ma zarabiać więcej niż ty i być wysoki i przystojny i jeszcze 1500 innych wymagań których NIKT nie spełnia?. Wam kobietom palma odbija. 35 lat to kwit wieku dla kobiety seksualnie a ty się marnujesz. Zgroza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotniczka
2 godziny temu, Gość Ten napisał:

Dlaczego nie masz faceta? Wybrzydzasz i szukasz ideału z serialu w TV? Ma zarabiać więcej niż ty i być wysoki i przystojny i jeszcze 1500 innych wymagań których NIKT nie spełnia?. Wam kobietom palma odbija. 35 lat to kwit wieku dla kobiety seksualnie a ty się marnujesz. Zgroza.

Nie nie wybrzydzam, nie interesuje mnie ile facet zarabia itp. co  wdrymuga strone juz nie jest takie oczywiscie bo faceci o wiele bardziej wybrzydzaja wiec nie uigolniaj. A skoro wybrzydzaniem nazywasz to ze nie wybiore faceta ktory mi sie w ogóle nie podoba bo totalnie nie jest w moim guscie, to trochę to niepowazne wiesz. Bo jak isc do lozka z kims kiedy ktos nie kreci cie fizycznie? Kobiety maja trochę inaczej niz faceci wiesz? Im wystraczy tylko dziura żeby się podniecic a u nas wyglada to trochę inaczej, seks zaczyna sie przede wszystkim w glowie, tak wiec jeżeli facet nie pociaga mnie fizycznie to myslisz ze jak sciagnie spodnie to nagle mna sie podniece? Nie jest tak ale ty tego widocznie nie rozumiesz skoro uwazasz ze jak kobieta jest sama i wokol kreci sie jakis wolny mezczyzna to ma nie wybrzydzac tylko od razu rzucić mu sie na szyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie jeszcze nie znalazłaś takiego, który byłby wolny i podobał Ci się na wielu płaszczyznach. Wszystko jeszcze przed Tobą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotniczka
1 godzinę temu, pan poznań napisał:

Widocznie jeszcze nie znalazłaś takiego, który byłby wolny i podobał Ci się na wielu płaszczyznach. Wszystko jeszcze przed Tobą 🙂

No tylko ciekawe czy sie doczekam... hdybym chociaz miala taka nature zeby korzystac z zycia tu z jednym tam z drugim to nie czekam jak ...ka na kogos kto sie moze nigdy nie zjawić, i naprawdę to nie jest tak ze kobieta czeka na jakiego księcia z bajki po prostu faceci za duzo przebieraja bo maja w czym niestety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość Samotniczka napisał:

hdybym chociaz miala taka nature zeby korzystac z zycia tu z jednym tam z drugim to nie czekam jak ...ka

Dobrze że się szanujesz. To jest na plus ➕👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma złego sposobu poznania czy miejsca ,portal ,internet,czad czy real wszedzie są przygłupy ale nie wolno uogólniać , mam swój wiek i doświadczenie co do ludzi,

chodź kazdy z nas twierdzi że nie kieruje sie wygladem czy 1-szą reakcją że nas pociaga lub nie to kłamie i jest oszust-em-ką,coraz bardziej z wiekiem zaczynamy dziwną kalkulację .oceniamy (tak nie mówcie ze nie tak robią wszyscy i ja czego już unikam )już na starcie oceniamy , niejest tragicznie jak mamy wspólnych znajomych i często się jeszcze spotkamy  ale jak nie i kontakt się urywa w 80% sami sobie strzelamy w kolano nie poznajac człowieka oceniamy a bo to wiek ,a bo to jest przecietny-na , wogóle nie w moim typie i 100innych powodów bo sie wygłupił był mrukiem ,małomównym itp.

z czasem nachodza nas pytania jak on-ona poznała takiego fajnego faceta- kobietę albi inaczej są razem ? przecież on-ona nie jest w jej-jego typie ,

kochani (sory za zwrot)z wiekiem dziczejemy i kierujemy się zabardzo rozumem a moze chorą kalkulacją )i przegrywamy na wspólne tematy i pragnienia czy zrozumienia trzeba sie poznać i się przekonać dac szansę a biadolenie że nikogo wartosciowego nie moge poznac to pierniczenie i marudzenie

kazdy ma zły dzien czy dni to życie różne problemy i dramaty nie ma wiecznie szczęśliwych ludzi to utopia i zakłamanie ,poznaj dopiero oceń przeżyj kilka dni z nim w jego butach (przenośnia )

widzę codziennie jak sporo podobnie myślacych ludzi mija sie codziennie bo nie mają czasu się poznac , nawet tu jak ktoś kogoś zaciekawi to po 1-3 wpisach olewa lub zbluzga nie wiedząc co ta osoba chciała przekazać lub źle zrozumiawszy uznała ja za ...a czy zboka ,

Ot życie płata figle wiek czy 1-2 zdarzenia nie mówią nic o człowieku poznaj motywy jego działania a dowiesz się kto to jest co nie ochroni od wariatów ale czy miłość nie jest zwariowana , kto powiedział że jest od pierwszego widzenia a moze dopiero jak nam umyka świat na wkurza dlaczego z nią-nim a nie zemną , czemu jej sie udało nie mi ot kto o wie ile razy każdy z nas olał swoją-ego wybranego przez co ?

no właśnie przez co , dowiedź sie a dopiero płacz

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotniczka
39 minut temu, lonelyman napisał:

Dobrze że się szanujesz. To jest na plus ➕👍

No tylko czasami sie zastanawiam jaki ma to sens? Mijaja mi najlepsze lata kiedy czuje sie atrakcyjna a jestem sama.

A inne sie puszczaja na prawo i lewo i jakos potem zakaldaja rodziny maja dzieci i zyja jakby nigdy nic.

Tak wiec nie wiem czy to jakas wartosc w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Samotniczka napisał:

No tylko czasami sie zastanawiam jaki ma to sens? Mijaja mi najlepsze lata kiedy czuje sie atrakcyjna a jestem sama.

A inne sie puszczaja na prawo i lewo i jakos potem zakaldaja rodziny maja dzieci i zyja jakby nigdy nic.

Tak wiec nie wiem czy to jakas wartosc w dzisiejszych czasach.

Z ludźmi jak z książkami , są takie w pięknej oprawie , teksty godne zapamiętania , przekazujące wartości ,a jednak nas nie przekonują , nie trafiają w nasze gusta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jgvhjnbc
11 godzin temu, Gość Samotniczka napisał:

Nie nie wybrzydzam, nie interesuje mnie ile facet zarabia itp. co  wdrymuga strone juz nie jest takie oczywiscie bo faceci o wiele bardziej wybrzydzaja wiec nie uigolniaj. A skoro wybrzydzaniem nazywasz to ze nie wybiore faceta ktory mi sie w ogóle nie podoba bo totalnie nie jest w moim guscie, to trochę to niepowazne wiesz. Bo jak isc do lozka z kims kiedy ktos nie kreci cie fizycznie? Kobiety maja trochę inaczej niz faceci wiesz? Im wystraczy tylko dziura żeby się podniecic a u nas wyglada to trochę inaczej, seks zaczyna sie przede wszystkim w glowie, tak wiec jeżeli facet nie pociaga mnie fizycznie to myslisz ze jak sciagnie spodnie to nagle mna sie podniece? Nie jest tak ale ty tego widocznie nie rozumiesz skoro uwazasz ze jak kobieta jest sama i wokol kreci sie jakis wolny mezczyzna to ma nie wybrzydzac tylko od razu rzucić mu sie na szyje.

Nie dziwię się że jesteś sama, bo jesteś strasznie płytka. Nie zawsze facet na początku pociąga fizycznie. Czasem pożądanie rodzi się po dłuższym czasie. Ale jak ty jesteś pusta i od razu każdego odrzucasz bo cię wielką panią ą ę nie pociąga to tylko do siebie miej pretensje. Aha i za 10 lat ty też już większości facetów nie będziesz w ogóle pociągać, więc zastanów się nad tym czy warto odrzucić kogoś mądrego i fajnego tylko dlatego bo cię nie pociąga. Ale myślałam że kobieta 35 letnia ma więcej oleju w głowie. Zaraz ty też nie będziesz pociągać facetów, latka lecą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotniczka
3 minuty temu, Gość Jgvhjnbc napisał:

Nie dziwię się że jesteś sama, bo jesteś strasznie płytka. Nie zawsze facet na początku pociąga fizycznie. Czasem pożądanie rodzi się po dłuższym czasie. Ale jak ty jesteś pusta i od razu każdego odrzucasz bo cię wielką panią ą ę nie pociąga to tylko do siebie miej pretensje. Aha i za 10 lat ty też już większości facetów nie będziesz w ogóle pociągać, więc zastanów się nad tym czy warto odrzucić kogoś mądrego i fajnego tylko dlatego bo cię nie pociąga. Ale myślałam że kobieta 35 letnia ma więcej oleju w głowie. Zaraz ty też nie będziesz pociągać facetów, latka lecą...

57 minut temu, lonelyman napisał:

 

Ha ha 😂 nie nie jestem płytka ale nie wyobrażam sobie z zycia z kims kto nie jest dla mnie atrakcyjny calosciowo, niekoniecznie chodzi tylko o wyglad. Ale skoro dla ciebie to wszystko jedno to twoj wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki że znowu sie wrące ale z autopsji coś powiem

poznałem kilka lat temu jedną panią przecietna mi sie wydawał 0 w moim typie ,wyglad uosobienie prawie wszystko ot kobieta ale z czasem poznajac ja byłem coraz bardziej zauraoczony jej siła charakterem sposobem bycia ,mimika ogólnie wszystko mnie z czasem zaczarowało sam nie wiem kiedy stała się główną moją myśla na każdym kroku łapałem się ze myślę o niej i że ma wszystko to co w kobiecie ceniłem nie wiem kiedy ale łapałem się na tym że to ona wmawiająć sobie że to głupie nie podoba mi sie ale czy napewno ,

pobudka była bolesna i świadomość że zawaliłem ot stary pryk kombinował i zaprzepaścił szanse życia mam nadzieję że bedzie szczęśliwa bo na to zasługuje a facet wygrał na loterii życia , ktos powiedział że życie uczy ale nie zawsze my się uczymy błedów i kopów nadstawiamy en tyłek non stop jak ...e nic się nie ucząc , myślimy że los jest tak litościwy że dla ...ów da 2 szansę a kto da

badźmy mili i wyrozumiali nawet ta zwykła dziś wredna baba jest czarujacą istotą i ten smutas czy milczek też ,

dobra sobota nie nawijam wiecej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, maxx-66 napisał:

sorki że znowu sie wrące ale z autopsji coś powiem

poznałem kilka lat temu jedną panią przecietna mi sie wydawał 0 w moim typie ,wyglad uosobienie prawie wszystko ot kobieta ale z czasem poznajac ja byłem coraz bardziej zauraoczony jej siła charakterem sposobem bycia ,mimika ogólnie wszystko mnie z czasem zaczarowało sam nie wiem kiedy stała się główną moją myśla na każdym kroku łapałem się ze myślę o niej i że ma wszystko to co w kobiecie ceniłem nie wiem kiedy ale łapałem się na tym że to ona wmawiająć sobie że to głupie nie podoba mi sie ale czy napewno ,

pobudka była bolesna i świadomość że zawaliłem ot stary pryk kombinował i zaprzepaścił szanse życia mam nadzieję że bedzie szczęśliwa bo na to zasługuje a facet wygrał na loterii życia , ktos powiedział że życie uczy ale nie zawsze my się uczymy błedów i kopów nadstawiamy en tyłek non stop jak ...e nic się nie ucząc , myślimy że los jest tak litościwy że dla ...ów da 2 szansę a kto da

badźmy mili i wyrozumiali nawet ta zwykła dziś wredna baba jest czarujacą istotą i ten smutas czy milczek też ,

dobra sobota nie nawijam wiecej

 

Dawaj wiecej .. polac mu dobrze gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj polać nie trzeba w kazdy sobotni wieczór pije 1-2 drinki ot tak dla zdrowotności (ha ha )

dość długo biegam po kafe ostatnio rzadko kiedyś stały bywalec kafe a raczej przyjaciele z forum postawili mnie na nogi i dali nadzieje że ... życia jest zmienne i zależy od nas jak sramy (sory aluzja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, ups-a napisał:

Z ludźmi jak z książkami , są takie w pięknej oprawie , teksty godne zapamiętania , przekazujące wartości ,a jednak nas nie przekonują , nie trafiają w nasze gusta. 

Piszesz jakby to była reguła , a tak wcale nie jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, maxx-66 napisał:

oj polać nie trzeba w kazdy sobotni wieczór pije 1-2 drinki ot tak dla zdrowotności (ha ha )

dość długo biegam po kafe ostatnio rzadko kiedyś stały bywalec kafe a raczej przyjaciele z forum postawili mnie na nogi i dali nadzieje że ... życia jest zmienne i zależy od nas jak sramy (sory aluzja)

Tylko sie nie pomyl i nie wypij 3 drinki😜. Ja tez chleje tylko wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Samotniczka napisał:

Tak wiec nie wiem czy to jakas wartosc w dzisiejszych czasach.

Zawsze trzeba żyć w zgodzie z własnym sumieniem a czasy jakie są to każdy widzi. 

Ps. Ja też myślę że musi być to nieokreślone coś co połączy ludzi i sprawi że pragną być razem. Do tego dochodzą wspólne poglądy i tak dalej i tak dalej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×