Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Jakie macie telefony

Polecane posty

Gość gość

ja tam zawsze cisne beke z tych zatroskanych szaraków co sie boją że google czy apple wie gdzie srasz i jesz i śpisz. A co wy pedófilami jesteście żeby sie cykać? Dawniej inwigilacja istniała w formie czysto społecznej, ludzie plotkują i roznoszą informacje bo to leży w jego naturze, a teraz wielkie oburzenie, że ktoś coś o was wie. Banda czubów

Gość gość

Dokładnie coś w tym jest... ludzie się boją o telefony i namierzanie, a używają kart bankowych, gdzie to jest jeszcze gorsze. Gotówka = wolność, karta = jesteś na oku. Rząd wie gdzie płacisz, ile płacisz, co kupujesz, jakie wydatki, jakie wpłaty itd. a gotówką to mogą Ci kolbe opierniczyć. Jak już ktoś panikuje o telefonie to też nie powinien używać kart bankowych. 

P9 lite a P30 lite to duża różnica. Ale jak porównywałem P9 ( pełną wersje ) z P20 Lite to śmieszne to może być, ale P9 go zjada, lepszy procek, lepsza karta, prawie 2x większe wyniki w benchmarku itd :D

Gość Adzia96

Ja mam samsung s8 i jest w miare ok, nic nie tnie, dobrze działa, zdjecia super robi i w dzień i w nocy, jestem zadowolona

Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

ja tam zawsze cisne beke z tych zatroskanych szaraków co sie boją że google czy apple wie gdzie srasz i jesz i śpisz. A co wy pedófilami jesteście żeby sie cykać? Dawniej inwigilacja istniała w formie czysto społecznej, ludzie plotkują i roznoszą informacje bo to leży w jego naturze, a teraz wielkie oburzenie, że ktoś coś o was wie. Banda czubów

No o. Cała prawda.

Chcieliśta cyberpunka w prawdziwym życiu, to tera mata i nie srajta się z tego powodu XD

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Adzia96 napisał:

Ja mam samsung s8 i jest w miare ok, nic nie tnie, dobrze działa, zdjecia super robi i w dzień i w nocy, jestem zadowolona

A w nocy to co niby fotografujesz, swoją pïzdę chyba XD

Gość Adzia96
18 minut temu, Gość gość napisał:

A w nocy to co niby fotografujesz, swoją pïzdę chyba XD

Tak, bo Twojego małego korniszonka nawet by nie było widać, nie mam lupy w telefonie :* 

Jest jeszcze możliwość instalacji ostatniej aplikacji która działała z jakiegoś lustra apk jeśli chodzi o specjalne postarzanie produktu. Kilka tak udało mi się z powodzeniem odzyskać. 😱😵

20 godzin temu, Gość Onsam napisał: Z3 compact, trochę wkurzają mnie te kąty widzenia, słabe, ale chciałem mały telefon. X tablet świetny taki ale trzyma cenę i stary android jak u mnie więc niech każdy trzyma się z daleka, telefon 4,6" ja mam 5" i to jest malo, tyle że 1 ręką można ogarnąć. 

Gość gość
9 godzin temu, Gość Adzia96 napisał:

Tak, bo Twojego małego korniszonka nawet by nie było widać, nie mam lupy w telefonie 😘

kobietą jestem, idïotko 😘

Gość gość
6 godzin temu, Gość tttttut napisał:

Leżaczek filmik dawaj filmik😀👌

z walenia konia? 😄

Gość gość
Dnia 23.10.2019 o 11:12, Gość Gość napisał:

Piszcie

Czysty i sprawnie działający.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować