Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Liliannaa

Zostałam wyśmiana w czasie orgazmu

Polecane posty

Ostatnio między mną a moim mężem nie dochodziło często do stosunków, jednak kilka dni temu gdy ja szczytowalam mąż zaczal się śmiać. Nie był to śmiech szczęścia a bardziej wyśmiania. Kiedy zapytałam po seksie dlaczego się zaczal ze mnie śmiać stwierdził ze dziwnie „robiłam” i się zachowywałam. Jest mi strasznie przykro i czuje ze przy następnym stosunku będę się zwyczajnie wstydziła i krępowała męża. Ostatnio gdy szliśmy to zgubiłam złotówkę i zaśmiałam się ze ta złotówkę oddam mężowi w naturze. Miał być to żart. Ten na to stwierdził, ze chyba musiałabym dawać i dawać żeby do tej złotówki dojść. Było mi tak przykro ze się popłakałam. Czuje się nic nie warta w kontekście seksualnym dla męża. Czy dobrze to odbieram i jest czym się przejmować? 

Gość Gosc

Nie przejmuj się, nic złego nie robisz, to mąż jest chamski buc. Współczuję takiego... 

Gość gość
9 minut temu, Liliannaa napisał:

Ostatnio między mną a moim mężem nie dochodziło często do stosunków, jednak kilka dni temu gdy ja szczytowalam mąż zaczal się śmiać. Nie był to śmiech szczęścia a bardziej wyśmiania. Kiedy zapytałam po seksie dlaczego się zaczal ze mnie śmiać stwierdził ze dziwnie „robiłam” i się zachowywałam. Jest mi strasznie przykro i czuje ze przy następnym stosunku będę się zwyczajnie wstydziła i krępowała męża. Ostatnio gdy szliśmy to zgubiłam złotówkę i zaśmiałam się ze ta złotówkę oddam mężowi w naturze. Miał być to żart. Ten na to stwierdził, ze chyba musiałabym dawać i dawać żeby do tej złotówki dojść. Było mi tak przykro ze się popłakałam. Czuje się nic nie warta w kontekście seksualnym dla męża. Czy dobrze to odbieram i jest czym się przejmować? 

Przed ślubem nie był chamski? Dlaczego za niego wyszłaś? Byłaś zakochana?

Gość gość

Może to tak na ciebie wpłynąć ,że nie będziesz nawet miała tego orgazmu przez stres.

Gość gosc
18 minut temu, Liliannaa napisał:

smiał sie bo okazało sie ze ten sex za zlotowke to byl smieszny zart. wedlug twojego meza sex z tobą nie jest nawet wart 100 groszy XDD

Masz męża ...ę. Po prostu Cię nie szanuje i na 99% ma kogoś na boku, bo skąd ma to porównanie ?

Na Twoim miejscu zrobiłbym mu dłuuuuuga przerwę w seksie, a Ty na pewno znajdziesz przyjemniejszego partnera do seksu.

Nie przezywaj tego i olej palanta

Nie ma znaczenia jak dlugo jest czy byl mezem

I nawet jesli chlopczyk ma faze na inne bo mu sie zona znudzila to jest bucem i ulomem

Zwyczajnie

• Like 1

Gość gość
1 minutę temu, Smof napisał:

Nie ma znaczenia jak dlugo jest czy byl mezem

I nawet jesli chlopczyk ma faze na inne bo mu sie zona znudzila to jest bucem i ulomem

Zwyczajnie

Nie wierzę Smof, że byś się obraził i chciałoby ci się płakać gdybym powiedziała, że jesteś drętwy, nie umiesz się ru/chać i masz małego. Zwyczajnie.

Gość gość

A męża autorki należy rozpatrywać w kategoriach poważnych zaburzeń. Od palantów poprzez socjopatów.

Gość gość
19 minut temu, Gość gosc napisał:

smiał sie bo okazało sie ze ten sex za zlotowke to byl smieszny zart. wedlug twojego meza sex z tobą nie jest nawet wart 100 groszy XDD

Słuchaj koleś , na temat seksu się rozmawia daje wskazówki, zrób tak albo tak bo każdy z nas lubi co innego a nie wyśmiewa. Są małżeństwem i najbliższymi osobami. Wyraźnie widać ,że facet nie dorósł do małżeństwa. To zwykły palant.

Gość Gość

A w innych kwestiach na codzień też jest taki oschły i nieprzyjemny dla Ciebie? 

Gość gość

współczuję Ci. na Twoim miejscu bym mu coś dogryzła, ale tak, żeby go zapiekło. może coś by dotarło do pustego łba. to ma być mąż?

Gość Bodzio

Myślę, że chłop nie miał nic złego na myśli, poprostu ten stan w którym szczytowałaś mógł być dla niego niecodzienny, albo w jakimś stopniu śmieszny, coś jakby słodki piesek gonił swój ogonek, a co do tej złotówki to chyba jesteś nie poważa z taką interpretacją, myślę, że jesteś super mega za delikatna. Zwykły żart jak dla mnie, ale jestem facetem więc, to raczej będzie wpływało na inny odbiór świata przez nas. Wystarczy może szczerze i otwarcie powiedzieć co i jak, a nie szukać odpowiedzi na forach na których nikt nie zna twojej sytuacji z bliska i obydwu stron, chyba masz trot w głowie moja droga 😉

Gość
1 godzinę temu, Liliannaa napisał:

On nie zdaje sobie sprawy z tego, że kilkoma wrednymi słowami potrafiłabyś go wykastrować psychicznie? 

Nie wie, że teraz często będzie Cię "bolała głowa"? Może mu to powiedz.

Gość gość

Teraz nie będziesz miała ochoty z nim współżyć. Chyba że wyrobisz sobie po jakimś czasie umiejętność wyłączania myśli.  

2 godziny temu, Liliannaa napisał:

Ostatnio między mną a moim mężem nie dochodziło często do stosunków, jednak kilka dni temu gdy ja szczytowalam mąż zaczal się śmiać. (...)

Od dawna jest chamem?

31 minut temu, deLegatka napisał:

On nie zdaje sobie sprawy z tego, że kilkoma wrednymi słowami potrafiłabyś go wykastrować psychicznie? 

👌

Gość gość
1 godzinę temu, deLegatka napisał:

albo wytknij mu, że ma za małego, żeby Ci dobrze dogodzić. dla faceta to cios w czuły punkt 😄

Temat uważam raczej za prowokację do nabijania odsłon (licznika forum), raczej nikt nie rejestruje nicka do przedstawienia jednorazowego, konkretnego problemu i takie tematy są najczęściej ściemą moderacji. Ale gdyby to była prawda - inteligencja emocjonalna tego kolesia jest na poziomie zero. Wyśmiewanie w trakcie seksu to zachowanie rujnujące dla psychiki i seksualnej pewności siebie. Żaden dojrzały mężczyzna by tego nie zrobił. Raczej byłby to koniec życia seksualnego z takim egzemplarzem dla mnie (blokada).

Gość z Kafe
17 minut temu, Laura_DeLoessian napisał:

Temat uważam raczej za prowokację do nabijania odsłon (licznika forum), raczej nikt nie rejestruje nicka do przedstawienia jednorazowego, konkretnego problemu i takie tematy są najczęściej ściemą moderacji.

🏆

W dawnym kafeslangu określaliśmy takie tematy jako "redakcyjne prowo" :classic_cool:

Gość Gość
50 minut temu, Laura_DeLoessian napisał:

Temat uważam raczej za prowokację do nabijania odsłon (licznika forum), raczej nikt nie rejestruje nicka do przedstawienia jednorazowego, konkretnego problemu i takie tematy są najczęściej ściemą moderacji. Ale gdyby to była prawda - inteligencja emocjonalna tego kolesia jest na poziomie zero. Wyśmiewanie w trakcie seksu to zachowanie rujnujące dla psychiki i seksualnej pewności siebie. Żaden dojrzały mężczyzna by tego nie zrobił. Raczej byłby to koniec życia seksualnego z takim egzemplarzem dla mnie (blokada).

Nie zgadzam się, z rok temu założyłam konto po kłótni o nic z mężem, byle się tu wyzalic. Nie na miejscu ocenianie czegoś, jak nie jesteś pewna. Czemu to ma służyć? 

Chcesz pokazać jaka to sprytna jesteś? Bez odbioru

Gość
53 minuty temu, Laura_DeLoessian napisał:

Temat uważam raczej za prowokację do nabijania odsłon

Nie pomyślałam o tym, ale faktycznie możesz mieć rację. Trudno mi wprost uwierzyć, że jakikolwiek mężczyzna mógłby być aż tak beznadziejny jak mąż autorki. Z drugiej strony jednak czasem dzieją się rzeczy , które normalnemu człowiekowi trudno sobie wyobrazić.

Gość Laura DeLoessian

Nawet nie zamierzam od Ciebie nic "odbierać", to była luźna uwaga, nie przeżywaj 😉

Pa, gościówki (tylko zawału nie dostańcie z powodu jakiegoś mojego postu) 😁

Gość Laura DeLoessian
1 minutę temu, deLegatka napisał:

Nie pomyślałam o tym, ale faktycznie możesz mieć rację. Trudno mi wprost uwierzyć, że jakikolwiek mężczyzna mógłby być aż tak beznadziejny jak mąż autorki. Z drugiej strony jednak czasem dzieją się rzeczy , które normalnemu człowiekowi trudno sobie wyobrazić.

Zawsze jest jakaś możliwość, że temat jest prawdą, więc odpowiedzi mogą wtedy dać do myślenia autorce.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.