Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hubertos

Myślicie, że to prawda, że każdy znajdzie kiedyś tego tą jedyną?

Polecane posty

Gość gość
Przed chwilą, Gość a może napisał:

a może poprostu były przeszkody by mogli byc razem, facet żonaty, dzieciaty albo ona mężatka..różne są koleje losu a ;ludzie ci sobie przeznaczeni czasem spotykają się za późno jak jedna ze stron jest w coś uwikłana

Mozliwe, ale ja piszę o tym przykładzie, kiedy poznali się  w wieku licealnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Czyli steruje. Nie, nie wierzę w to. 

Nie żyjesz dla siebie dla innych, co żyją dla siebie są sami, czy to ta czy inna, spotykamy ludzi i mamy jakiś tam wpływ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Momos napisał:

Nie żyjesz dla siebie dla innych, co żyją dla siebie są sami, czy to ta czy inna, spotykamy ludzi i mamy jakiś tam wpływ. 

No właśnie piszę że mamy wpływ na to co robimy, jak zwykle nie zrozumiałeś imbe.cylu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

No właśnie piszę że mamy wpływ na to co robimy, jak zwykle nie zrozumiałeś imbe.cylu. 

Masz wpływ swojego wizerunku egoist/o/ko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Momos napisał:

Masz wpływ swojego wizerunku egoist/o/ko.

A skąd wniosek że jestem egoistką? Nie napisałam nic co mogłoby o tym świadczyć. I nie jestem. A wpływ można mieć na różne sposoby, nie tylko przez wizerunek, ale tez przez różne rodzaje presji jaką się wywiera. Nie chce mi się tłumaczyc oczywistości 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

A skąd wniosek że jestem egoistką? Nie napisałam nic co mogłoby o tym świadczyć. I nie jestem. A wpływ można mieć na różne sposoby, nie tylko przez wizerunek, ale tez przez różne rodzaje presji jaką się wywiera. Nie chce mi się tłumaczyc oczywistości 😕 

Kierują tobą egoistyczne emocje, prosto je wywołać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Momos napisał:

Kierują tobą egoistyczne emocje, prosto je wywołać. 

Emocje są neutralne. I tak przegrałeś w tej potyczce słownej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Emocje są neutralne. I tak przegrałeś w tej potyczce słownej.

Nie mam urojeń już to pisałem, ale dobra dla ciebie mogą być 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona Róża

Najwazniejsze to żeby dwie osoby się spotkały i zalochaly w sobie i żeby były dojrzale emocjonalnie i gotowe na poważny zwiazek bo związki bez miłości nie maja najmniejszego sensu bo później tylko się partnerzy mecza i cierpią.Wierze w miłość choć ta wiara nie jest tak mocna jak byla kiedys ale jeszcze na pewno spotkam tego faceta mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodła

Poszukajcie sobie w Internecie artykułu o tzw BLIZNIACZYM PLOMIENIU. To prawda. Spotkałam go ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakus
Dnia 23.10.2019 o 15:01, Gość Jacek napisał:

Ja cytując kogoś wierzę, że poznam kiedyś kogoś przy kim zrozumiem, dlaczego z nikim innym mi nie wychodziło. Też mam wszystko oprócz drugiej połówki.

Miałem to szczęście, że taką dziewczynę spotkałem. Wcześniej nic mi nie wychodziło w sprawach damsko męskich. Zaliczyłem kilka mijanek. Kilka razy dostałem kosza. Kilka razy byłem obojętny na zaloty dziewczyn, które mi się nie podobały. Dwa razy zgarnięto mi dziewczynę sprzed nosa- ja zbierałem odwagę, a inny skorzystał gdyż nie musiał tracić czasu na zbieranie odwagi. Gdy w końcu poznałem tą właściwą dziewczynę zrozumiałem, że te wcześniejsze moje porażki nie były przypadkowe. Gdybym wcześniej gdzieś po drodze zakotwiczył, nigdy nie poznałbym mojej drugiej połówki. Te porażki były konieczne do tego abym osiągnął upragniony cel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×