Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość BjutiGuru

Czarszka

Polecane posty

Ojej, nie mogę patrzeć na te włosy. Dobre miała włosy, normalne, a teraz po tej wielkiej zmianie na kręcone jest dramat i to nie byle jaki. Serio, to co się dzieje u niej na głowie mnie przeraża, a to, że jej się to podoba, jeszcze bardziej.

Ma fale 2a/2b? Można je spokojnie stylizować na proste. Ach, te ślepe podążanie za włosomaniactwem. Tak jak hennowanie włosów (na rudo bądź czerwień), żeby były zdrowsze mimo tego, że mało kto w tych kolorach wyglada korzystnie.

Gość

Nie mogę tez tego zrozumieć. A rudy to ja uwielbiam akurat kolor 🙂 niedzialek moim zdaniem pięknie wyglada, ale wlosomaniactwo jest dla mnie chore i nieopłacalne w ogóle, w sensie efekt na żywo nigdy nie jest taki fenomenalny a czas w to włożony.... sama kiedyś byłam, moje włosy lepiej wyglądają bez wlosomaniactwo, serio

a czarszka po prostu okropnie wyglada w tych strąkach, metamorfoza w druga stronę nastąpiła 

Czarszka na pewnien czas wyłączyła komentarze na yt i na insta. Jak myślicie zaliczy duży odpływ ludzi przez to?

Czarszka na pewnien czas wyłączyła komentarze na yt i na insta. Jak myślicie zaliczy duży odpływ ludzi przez to?

dlaczego wylaczyla?

dlaczego wylaczyla?

Ma już dość wiecznego oceniania, życzeń, "dobrych rad", ogólnie  roszczeniowej postawy widzów w komentarzy.

Ma już dość wiecznego oceniania, życzeń, "dobrych rad", ogólnie  roszczeniowej postawy widzów w komentarzy.

aż tyle tego bylo? wiecej niz u innych? ciekawe dlaczego?

Gość

akurat ją oglądam i zauważyłam, że było tyle samo co zawsze, za to ja przestałam jej pisać jakiekolwiek komentarze, bo była bardzo opryskliwa, o matko, odpisywała zawsze sarkastycznie, ironicznie, a dajcie spokój, podejrzewam, że musi być okropną osobą na żywo i jeszcze mówi jak typowy blokers dla mnie

oglądałam jej filmy bo miała o naturalnych rzeczach do twarzy i ciała, a kolorówkę normalną, wysokopółkową, to tak jak ja, ale nie mogłam teraz znieść tych jej włosów i pretensjonalnego tonu, dałam sobie spokój

no ona drze sie niemozebnie, a tak sie zastanawiam, jaki jest sens prowadzenia kanalu na yt bez publicznosci? Bez kontaktu z widzami? bo jak rozumiem ona zupelnie sie odciela, nie ma kontaktu z nikim z widzow, najwazniejsze zby wyswietlenia byly i zeby kupowali w jej sklepie i jeszcze w ostatnim filmiku chwali swoja spolecznosc... Smiech na sali, jaka spolecznosc? ta ktora nie moze komentowac ani wyslac do niej wiadomosci? lol

Gość

no tak to wygląda, nie można mieć wszystkiego, w każdej pracy są plusy i minusy, wiedziała, na co się pisze

no tak to wygląda, nie można mieć wszystkiego, w każdej pracy są plusy i minusy, wiedziała, na co się pisze

no tez bym sie wkurzyla jakby mi kazdy pisal ze mam zle wlosy albo ze jestem w ciazy, no na to to sie chyba nikt nie pisze, jednak wymagamy od innych jakiegos minimum kultury. znajoma mnie wtajemniczyla i teraz juz wiem o co poszlo, to co laski odwalaly po konkursach u Cz to jest jakis kabaret. Stado roszczeniowych Karyn, ktore żala sie, ze nie wygraly serum albo mydla i zarzucaja Czarszke stekiem oskarzen i obrzucaja ja blote. Obce chlopy ktore pytaja sie czy Paulina nie jest w ciazy (kogo to obchodzi w ogole) i najlepsze - znudzone zyciem bździągwy, ktorych wydaje sie ze jedynym celem zyciowym jest krytykowanie czyjejs fryzury. O matko! Tez bym wylaczyla komentarze na jej miejscu i tylko z jedna rzecza sie z nia nie zgadzam, wcale nie ma wspanialej widowni skoro musiala sie uciec do takich srodkow.

kiedys ludzi ciekawilo jakie skonczyla studia i ile ma lat, ale to juz nie jest tajemnica, wiec teraz chca wiedziec kiedy cionża i po co Czarszce loki. chce miec jakies dziwne wlosy to niech ma, a najlepsze ze same komentujace to jakies karynki o radiowej urodzie z postrączkowanymi, spalonymi wlosami loooooool

• Like 1

Gość

serio wymagasz kultury od anonimowych ludzi w internecie? na żywo ludzie się innych pytają czy są w ciąży, to normalne, że będą o to pytać w internecie, kobiety mają jakąś manią ciąż, sama jestem bezdzietna z wyboru, więc mnie to nie rajcuje, ale jak jesteś na youtube to owszem, właśnie na to się piszesz

Twoim zdaniem osoby komentujące same wyglądają źle? nie sądzę, kobiety obecnie dbają o siebie

ja nie pisałam jej żadnego komentarza od lat, po tym, jak kiedyś mnie zjechała, bo jej coś tam o perfumach napisałam, chyba nie zrozumiała mojej wypowiedzi zresztą

serio wymagasz kultury od anonimowych ludzi w internecie? na żywo ludzie się innych pytają czy są w ciąży, to normalne, że będą o to pytać w internecie, kobiety mają jakąś manią ciąż, sama jestem bezdzietna z wyboru, więc mnie to nie rajcuje, ale jak jesteś na youtube to owszem, właśnie na to się piszesz

Twoim zdaniem osoby komentujące same wyglądają źle? nie sądzę, kobiety obecnie dbają o siebie

ja nie pisałam jej żadnego komentarza od lat, po tym, jak kiedyś mnie zjechała, bo jej coś tam o perfumach napisałam, chyba nie zrozumiała mojej wypowiedzi zresztą

mnie tez ciaza nie rajcuje, ciaza rajcuje tylko lekarza i męza no i sama zainteresowana, inni pytaja po prostu bo sa ciekawskimi nudziarzami i tak, wymagam podstaw kultury od kazdego. fajnie poplotkowac na kafe ale o czyms co jest tego naprawde warte, dramy, klamstwa, naprawde zle i szkodliwe rzeczy jakie robia youtuberzy i osoby publiczne, ale do kulwy przędzy WŁOSY? jakim trzeba byc nudziarzem zeby interesowac sie cudzymi wlosami. oni maja tyle za uszami ze naprawde tematow starczy nam tu do us*anej smieci i naprawde nieciekawe rzeczy typu tusza czy wlosy nie sa na liscie tych tematow.

Sama kiedys mialam za zle czarszce ze nie chce powiedziec ile ma lat, ale to moim zdaniem jest kluczowe w jej bvranzy, bo jesli ma 40 to jej pielegnacja dziala super, ale jesli ma 20 to nie za bardzo, wiec jest roznica. ona sie zajmuje glownie pielegnacja skory a nie wlosow wiec co mnie to obchodzi? os wlosow mam age niedzialek i stare posty u anwen

• Like 1

Gość

no widzisz, a mnie kompletnie nie interesują dramy, kłamstwa, a właśnie jej włosy, na które nie mogę patrzeć, a jest ona elementem szołbizu, tv, youtub, prasa, chcemy tutaj oglądać ludzi ładnych i nie ja to wymyśliłam

no czarszka nagrywa filmy o pielęgnacji włosów, więc w punkt, koleżanko

no widzisz, a mnie kompletnie nie interesują dramy, kłamstwa, a właśnie jej włosy, na które nie mogę patrzeć, a jest ona elementem szołbizu, tv, youtub, prasa, chcemy tutaj oglądać ludzi ładnych i nie ja to wymyśliłam

no czarszka nagrywa filmy o pielęgnacji włosów, więc w punkt, koleżanko

nie obchodzi mnie to kolezanko

w sumie to twoje zainteresowania wiec pasjonuj sie wlosami randoma z neta na zdrowie

Gość

A ile Czarszka ma lat? 

ja nie mam pojęcia, wydaje mi się, że ona tego nie mówiła nigdy

Gość

w takim wypadku wygląda raczej przeciętnie w stronę gorzej niż lepiej

Moim zdaniem wyglada w porzadku, nie ma zmarszczek, przebarwien. ona sie nie maluje podkladami, wiec to co widac na zdjeciach to jest jej skora, jesli porownac ja z Maxi bez makijazu (jest miedzy nimi rok roznicy) to widac, że cera Czarszki jest super zadbana.

Moim zdaniem wyglada w porzadku, nie ma zmarszczek, przebarwien. ona sie nie maluje podkladami, wiec to co widac na zdjeciach to jest jej skora, jesli porownac ja z Maxi bez makijazu (jest miedzy nimi rok roznicy) to widac, że cera Czarszki jest super zadbana.

Cera zadbana ale owal twarzy jak na 33 lata mógłby być lepszy. 

Cera zadbana ale owal twarzy jak na 33 lata mógłby być lepszy. 

no nie wiem, jestem w jej wieku i tak to niestety wyglada 😜 chyba ze sie korzysta z medycyny estetycznej 😉

Gość

no nie wiem, czarszka sie maluje minerałami, a ja nie miałam nigdy większego krycia niż minerały

no nie wiem, czarszka sie maluje minerałami, a ja nie miałam nigdy większego krycia niż minerały

roznica miedzy wami jest diametralna, ją widzialam a ciebie nie, wiec tylko na jej temat sie wypowiem

Gość

sęk w tym, że to nie jest jej skóra

sęk w tym, że to nie jest jej skóra

bo pewnie podnosi cięzary i biega w makijazu 😉

Gość

bo pewnie podnosi cięzary i biega w makijazu 😉

jak większość osób, na jutub/insta

Gość

już można komentować, ciekawe czemu

Włosy tragedia. Jestem włosomaniaczką, ale przeraża mnie wciskanie "ONE CHCA SIE KRECIC" kazdemu, kto ma chociażby znikome fale

Bardzo irytujaca osoba.

• Like 1
  • Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować