Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Akimuszki666ppp

Zamierzam pójść pierwszy raz do divy jakieś rady sugestię czym się kierować

Polecane posty

Gość Akimuszki666ppp

 Teraz sobie przeglądam ogłoszenia Pań z mojej okolicy i nie wiem na którą się mam zdecydować...🙀 Może mi się spodoba kto wie 🐈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akimuszki666ppp

😹 już mi dwie wpadły w oko szkoda że zdjęcia każda jedna ma bez twarzy.. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tam idź się pytać -> karachan.org/b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

1. Zdjęcia to jedno real to co innego.

2. Jeśli akurat ta zw zdjęcia jest zajęta to przyjdzie inna i będzie udawała że jest ta właściwa.

3. Zawsze padnie pytanie co robimy więc musisz wiedzieć co chcesz. 

4. Masz cała godzinę a ona będzie chciała żebyś się spuścił w 5 minut. :)

5. Już nigdy w przyszłości nie pozwolisz córce studiować w obcym mieście:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jakim trzeba byc pustym by korzystać z takich..nie nazwe tego kobietami, bo obraża to kobiety z wyższej półki niż dupo.dajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akimuszki666ppp

A lepiej iść do takie młodej ok 18 czy może trochę starszej 25?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie polapiesz się jeśli chodzi o wiek. Od 18 do 30 a nawet 35 mogą wyglądać podobnie.  Mi prawdziwe głębokie gardło pokazała 18 latka A myślałem że była w moim wieku (26), z kolei innym razem myślałem że posuwa małolate a tu telefon dzwoni bo akurat corka wyszła że szkoły.  Więc sam widzisz.

Jedna rada, nie idź tam na zwykły seks tylko w celu zrealizowania jakiejś fantazji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

i potem rośnie popyt na takie odpady kobiece w necie jak chętni są korzystać z czegos takiego bo dla mnie to nie są osoby tylko...niżej upaść nie można jak być dupoda.jką za kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość gosc napisał:

i potem rośnie popyt na takie odpady kobiece w necie jak chętni są korzystać z czegos takiego bo dla mnie to nie są osoby tylko...niżej upaść nie można jak być dupoda.jką za kase

A jak można nazwać gości którzy korzystają z ich usług? bo tylko kobiety się wyzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, marawstala napisał:

A jak można nazwać gości którzy korzystają z ich usług? bo tylko kobiety się wyzywa...

gdyby nie było TAKICH kobiet to by nie było TAKICH mężczyzn.Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

gdyby nie było TAKICH kobiet to by nie było TAKICH mężczyzn.Proste

Nie wiem kto pierwszy zaczął : ) ale gdyby nie było takich mężczyzn to takich kobiet też by nie było... Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akimuszki666ppp

Poza tym idę aby zapomnieć o pewnej doopie ktora poznałem i mnie wykorzystała, zerwała kontakt z dnia na dzień! nawet nie byłem świadomy że ma już chlopaka o którym z początku nie powiedziała! 😏 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akimuszki666ppp

No i mam nadzieję szybko zapomnieć.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Akimuszki666ppp napisał:

No i mam nadzieję szybko zapomnieć.😭

dla mnie to samo połozyć się przed drzwiami na wycieraczce czy iść do takiej pani..ten sam poziom brudu,skorzystać może każdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja najwięcej chodziłem jak byłem żonaty, po rozwodzie znajduje "darmowe" divy.  Tak czy siak każda kobieta ma w genotypie ciąg na kase. Jedne mówią o tym wprost inne nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja najwięcej chodziłem jak byłem żonaty, po rozwodzie znajduje "darmowe" divy.  Tak czy siak każda kobieta ma w genotypie ciąg na kase. Jedne mówią o tym wprost inne nie. 

...i dziwić się,że nie korzystam z przechodzonych..a nie każda leci na kasę,wsadż ją sobie w tą brudną d.u.pe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A po masz płacić..jak na erodate ,datezone a nawet na kafe znajdą się takie co dadzą za darmo..tylko korzystać panowie przez małe "p", bo na duże nie zasługujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akimuszki666ppp

To ja chętnie zapoznam  dziewczyny z kafeterii 😁  które mają ochotę na akimuszki 😺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hmmm....bo to wyższy poziom.:))

Ja nie mam problemu z poderwaniem kobiety ale jeszcze mi się nie zdążyła taka która po 3 minutach znajomości zgodzi się na trójkąt, da założyć sobie kajdanki, czy pozwoli na zbicie sobie tyłka.  A divy nie mają oporów.  Po co więc tracić czas na coś co można mieć od razu, zaryzykuję stwierdzenie, że przy znacznie mniejszych kosztach:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dno
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Hmmm....bo to wyższy poziom.:))

Ja nie mam problemu z poderwaniem kobiety ale jeszcze mi się nie zdążyła taka która po 3 minutach znajomości zgodzi się na trójkąt, da założyć sobie kajdanki, czy pozwoli na zbicie sobie tyłka.  A divy nie mają oporów.  Po co więc tracić czas na coś co można mieć od razu, zaryzykuję stwierdzenie, że przy znacznie mniejszych kosztach:))))

wyższy poziom skur-wienia..fakt jest się czym chwalić, bo korzystaniem z pustych chętncyh i miłych obciągarek za hotel, kolację, ito itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona Róża

Najbardziej rozwalaja mnie faceci w stylu takich wielkich figo fago ktorzy chodzą po burdelach i wyzywaja że ...,prostytutka itp ale jak ich coś zaswedzi to leca i placa i wtedy taka ... jest dobra.Ja bym się nie bawila w poniżanie i ocenianie bo faceci co tam chodza sami nie są lepsi i często zdradzaja żony lub dziewczyny.Więc niech swietych nie udaja bo im daleko srac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Czerwona Róża napisał:

Najbardziej rozwalaja mnie faceci w stylu takich wielkich figo fago ktorzy chodzą po burdelach i wyzywaja że ...,prostytutka itp ale jak ich coś zaswedzi to leca i placa i wtedy taka ... jest dobra.Ja bym się nie bawila w poniżanie i ocenianie bo faceci co tam chodza sami nie są lepsi i często zdradzaja żony lub dziewczyny.Więc niech swietych nie udaja bo im daleko srac

i dlatego takich nie tykam-zostawiam je tym wyzwolonym divom "za darmo"jak to pan po rozwodzie się chwalił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
56 minut temu, Gość gosc napisał:

jakim trzeba byc pustym by korzystać z takich..nie nazwe tego kobietami, bo obraża to kobiety z wyższej półki niż dupo.dajka

Prostytutka przynajmniej robi to za kasę, a większość kobiet w Polsce to doopodajki za free. Byle tylko był przystojny, a to, że gołodoopiec i nieodpowiedzialny, to już mało istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
53 minuty temu, marawstala napisał:

Nie wiem kto pierwszy zaczął : ) ale gdyby nie było takich mężczyzn to takich kobiet też by nie było... Proste.

Gdyby mężczyźni nie byli zmuszeni do korzystania z takich usług, to by nie korzystali, ale że większość facetów nie ma szans na znalezienie partnerki (a i sporo tych, którzy są w związku, uprawia seks rzadko, bo żona wieczne nie ma ochoty), to nie mają innej możliwości (choć oczywiście to niewiele daje, bo ciągle brakuje uczuć, tylko potrzeby seksualne zaspokajają). Więc wciąż to wasza wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość ech napisał:

Gdyby mężczyźni nie byli zmuszeni do korzystania z takich usług, to by nie korzystali, ale że większość facetów nie ma szans na znalezienie partnerki (a i sporo tych, którzy są w związku, uprawia seks rzadko, bo żona wieczne nie ma ochoty), to nie mają innej możliwości (choć oczywiście to niewiele daje, bo ciągle brakuje uczuć, tylko potrzeby seksualne zaspokajają). Więc wciąż to wasza wina.

Dokładnie, kobiety plują na divy z prostego powodu. Chcą kontrolować mężczyzn przy pomocy ich popędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona Róża

Ja np jak byłam z kilkoma kieoskimi partnerami w łóżku to nie lecialam do burdelu dla pań no ale kto co lubi.Najlepiej to się dobrze dobrać pod wzgledem poziomu libido i ja nie należe do kobiet z niskim poziomem ale to nie znaczy ze daje byle komu i za darmo czy za kasę ciało to nie towar i kobieta powinna się szanować.A takie zwalanie winy na kobiety to nie fer przecież faceta nikt na sile do divy czy do burdelu nie ciagnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt ich nie zmusza, nie istnieje taki przymus : )

nie interesuje mnie to, że za przeproszeniem ru)chać im się chce ale nie mają z kim... biedactwa : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona Róża

A co jeżeli to kobieta ma często ochote a facet nie albo jest kiepski lub leniwy w łóżku ja nie mogla bym być z kims takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akimuszki666ppp

O już mam upatrzoną drobna Ola. Mmmm 😝  24 lata. Dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueWhale
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

jakim trzeba byc pustym by korzystać z takich..nie nazwe tego kobietami, bo obraża to kobiety z wyższej półki niż dupo.dajka

Facet z klasą idzie do divy. Frajer napina się, stawia kina, kolacje, a po kilku mieszkach słyszy: "jednak nie wiem co czuję, ale nie martw się. Ktoś, gdzieś, kiedyś, napewno"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×