Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda

Półka czy śmietnik?

Polecane posty

Gość Magda

Witam Kobietki  Mój mąż zajmuje się hobbystyczne modelarstwem... skleja modele czołgów, samolotów a nawet całych makiet historycznych. Nie miałabym nic przeciwko, ALE... wszystkie swoje "prace" chce eksponować w naszym salonie  i stawia je na każdej półce. Dla mnie to są brzydko mówiąc śmieci, które kompletnie nie pasują do wystroju naszego salonu... i teraz szczere do bólu pytanie do Was Kobietki, tak jak w temacie, na półkę?  Czydo śmietnika z tym? Ktora opcja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Do osobnego, dedykowanego pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hvvbnmn

Może niech sprzedaje? Do śmietnika nie wyrzucaj. Mi kiedyś mama wyrzuciła moje rysunki i to nie było miłe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opcja

A jeśli nie ma innego wyboru tylko śmietnik albo półka?  To która z opcji wybieracie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Półka .

Tworzenie tych modeli wymaga dużo precyzji, cierpliwości i pracy , jak każde rękodzieło , wyrzucenie tego do śmietnika będzie podłą zagrywką i początkiem 

wojny domowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przykład

Szkoda, że niestety nie mogę wkleić linka, ani foto przykładowej pracy 😕 Nie chcę mu tego wyrzucać, po prostu nie toleruję militarnego wystroju salonu 😕 on się niestety uparł... dla mnie to po prostu śmieci w salonie, które zbierają kurz... dlatego właśnie Was Kobietki pytam, taka sonda 🙂 półka?  Czy śmietnik?  Która opcja?  Później pokażę mu wyniki... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zee

Zrob mu specjalna witryne, tam jego dziela beda stanowily komplet i jakas calosc. Niech on decyduje co i jak sobie wyeksponuje. Ustaw ja (lub powies, sa tez wiszace) w miejscu kompromisowym - pamietaj, ze jemu zalezy, by byly dobrze widoczne, bo jest z siebie dumny. Ciesz sie ze nie kolekcjonuje panienek albo oproznionych przez siebie butelek po al..  No i chwal go za te ktore ci podobaja chociaz troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość Magda napisał:

na półkę?  Czydo śmietnika z tym?

Naprawdę chcesz mu to wywalić ? . Ja bym to jeszcze przemyślał. To pewnie jego odskocznia od rzeczywistości a Ty chcesz się zachować jak Helena Paździoch 😳 . Daj chłopu żyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2019 o 06:32, Gość Hvvbnmn napisał:

Może niech sprzedaje? Do śmietnika nie wyrzucaj. Mi kiedyś mama wyrzuciła moje rysunki i to nie było miłe....

🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, lonelyman napisał:

Naprawdę chcesz mu to wywalić ? . Ja bym to jeszcze przemyślał. To pewnie jego odskocznia od rzeczywistości a Ty chcesz się zachować jak Helena Paździoch 😳 . Daj chłopu żyć .

Hehehe Helena Paździoch hehehehe.  Lonelyman ma rację,ma mąż swoje hobby to się ciesz! Lepsze czołgi niż picie z kolegami😂😂 Zróbcie na to miejsce jakiś kącik lub pokój jak macie możliwość na te najlepsze modele ,a z resztą musi coś zrobić. Bez przesady całego domu nie zawalicie tymi modelami.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
Dnia 26.10.2019 o 11:13, kardulaki napisał:

Hehehe Helena Paździoch hehehehe.  Lonelyman ma rację,ma mąż swoje hobby to się ciesz! Lepsze czołgi niż picie z kolegami😂😂 Zróbcie na to miejsce jakiś kącik lub pokój jak macie możliwość na te najlepsze modele ,a z resztą musi coś zrobić. Bez przesady całego domu nie zawalicie tymi modelami.  

Mieszkanie jest jego w bloku.On wziął na to mieszkanie spory kredyt i nadal go spłaca.Wszystkie opłaty też on robi.Mi po prostu wszystko przeszkadza.Przeszkadza mi ze on ma hobby.Rybki w akwarium też mi przeszkadzają bo ja nie mam żadnego hobby.Moim hobby jest fajka elektryczna piwo i awantury.Wypłatę mi całą oddaje to nie chcę mi się sprzątać bo jestem leniem.Wolę znajdować pretekstu na niego żeby doprowadzić do rozpadu bo mam nowego gogusia na oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk

Moj maź od lat skleja modele, cieszę się razem z nim, gdy kupi ciekawy model, to jest jego hobby, osobowość jego, nie bądź egoistyczna, są witryny w których pięknie można wyeksponować.A teraz pomysl, gdyby Tobie maz chciał wyrzucić do śmieci Twoje hobby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×