Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego niektórzy mam wrażenie przesiadują tutaj non stop?

Polecane posty

Gość gość

Ciągle przewijaja się te same osoby mam wrażenie. Takie pytanie z ciekawości- nie macie zycia, pracy, związku? Bo albo widzę te same nicki ciągle, albo widzę po stylu pisania, że te same osoby tu ciagle siedzą. Masakra, weźcie ludzie coś róbcie ze swoim życiem, a nie spędzajcie całej doby na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo to przegrywy zyciowe, nie maja nic innego do roboty, nie maja wlasnego zycia, wiec wola oceniac cudze, niestety. Nalezy im tylko wspolczuc, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość gość napisał:

Ciągle przewijaja się te same osoby mam wrażenie. Takie pytanie z ciekawości- nie macie zycia, pracy, związku? Bo albo widzę te same nicki ciągle, albo widzę po stylu pisania, że te same osoby tu ciagle siedzą. Masakra, weźcie ludzie coś róbcie ze swoim życiem, a nie spędzajcie całej doby na necie

A ty nie masz swojego życia że zaglądasz na forum i analizujesz wpisy iinnych?

Ciekawe czego tu szukasz:classic_biggrin:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Piszę tutaj od ok.2 lat. Nie siedzę tu bez przerwy całymi dniami bo to by mnie wyczerpało. Przesyt nie jest tu wskazany. Wszystko z umiarem. Zaglądam tu jednak codziennie. Czasami coś napiszę na interesujący mnie temat. Napisałem dziesiątki komentarzy. Założyłem też kilkanaście tematów. Robię to bo to lubię. Mam potrzebę podzielenia się z innymi moimi doświadczeniami w sprawach damsko męskich, moich porażkach i sukcesach. Być może pomogłem komuś kto przeczytał mój komentarz. Przez te dwa lata w kilkudziesięciu komentarzach opisałem chyba  niemalże wszystkie moje najciekawsze zdarzenia związane ze sferą damsko męską. Gdyby to złożyć do kupy, byłby z tego obszerny pamiętnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

A ty nie masz swojego życia że zaglądasz na forum i analizujesz wpisy iinnych?

Ciekawe czego tu szukasz:classic_biggrin:

 

100/100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna Czubówna
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ty nie masz swojego życia że zaglądasz na forum i analizujesz wpisy iinnych?

Ciekawe czego tu szukasz:classic_biggrin:

 

Tutaj mamy przykład typowego przegrywa, który żyje życiem innych, bo jego własne nie istnieje. Taki typowy przegryw doskane wie, że ten temat sie tyczy jego osoby i zamiast się zgodzić z faktem przedstawionym w pytaniu, atakuje. Owy typowy przykład kafeteryjnego rezydenta, który spędza tutaj większą część dnia, ma spaczone postrzeganie świata spowodowane brakiem życia i wszystko co tutaj robi uważa na całkowice normalne i w granicach społecznych norm. Nie docierają do niego nic, a w swoich żałosnych próbach przedstawienia swojej przegranej osoby w lepszym świetle, kłamie i mataczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne to
10 minut temu, Gość Gość napisał:

A ty nie masz swojego życia że zaglądasz na forum i analizujesz wpisy iinnych?

Ciekawe czego tu szukasz:classic_biggrin:

 

Niczego, przy kawie patrze i nie moge wyjsc z ;; z podziwu;; ilu imbecyli i socjopatow na tym swiecie, niektorzy niczym sie nie roznia od islamistow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Piszę tutaj od ok.2 lat. Nie siedzę tu bez przerwy całymi dniami bo to by mnie wyczerpało. Przesyt nie jest tu wskazany. Wszystko z umiarem. Zaglądam tu jednak codziennie. Czasami coś napiszę na interesujący mnie temat. Napisałem dziesiątki komentarzy. Założyłem też kilkanaście tematów. Robię to bo to lubię. Mam potrzebę podzielenia się z innymi moimi doświadczeniami w sprawach damsko męskich, moich porażkach i sukcesach. Być może pomogłem komuś kto przeczytał mój komentarz. Przez te dwa lata w kilkudziesięciu komentarzach opisałem chyba  niemalże wszystkie moje najciekawsze zdarzenia związane ze sferą damsko męską. Gdyby to złożyć do kupy, byłby z tego obszerny pamiętnik.

autorce tematu raczej chodzi o te kilkanascie osob, ktore tutaj siedza caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

100/100

Bardziej 2/100, ale wy przegrywy musiecie się wspierać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc123

Bo nie mają nic innego do roboty, nudne życie. Taka przykra prawda. Tylko wirtualne na forum im zostało. Oczywiście chodzi mi o tych co faktycznie tu prawie ciagle siedzą. Że tez nie szkoda im czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk

Pewnie som tu tacy co siedzom nonstop color...polecam taktyke doskocz przy... i odskocz...😇

Feng shui...każdy ma swojom odskocznie i swój strój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prowokator
28 minut temu, Gość gość napisał:

Bo to przegrywy zyciowe, nie maja nic innego do roboty, nie maja wlasnego zycia, wiec wola oceniac cudze, niestety. Nalezy im tylko wspolczuc, taka prawda.

 

5 minut temu, Gość Krystyna Czubówna napisał:

Tutaj mamy przykład typowego przegrywa, który żyje życiem innych, bo jego własne nie istnieje. Taki typowy przegryw doskane wie, że ten temat sie tyczy jego osoby i zamiast się zgodzić z faktem przedstawionym w pytaniu, atakuje. Owy typowy przykład kafeteryjnego rezydenta, który spędza tutaj większą część dnia, ma spaczone postrzeganie świata spowodowane brakiem życia i wszystko co tutaj robi uważa na całkowice normalne i w granicach społecznych norm. Nie docierają do niego nic, a w swoich żałosnych próbach przedstawienia swojej przegranej osoby w lepszym świetle, kłamie i mataczy.

 

4 minuty temu, Gość straszne to napisał:

Niczego, przy kawie patrze i nie moge wyjsc z ;; z podziwu;; ilu imbecyli i socjopatow na tym swiecie, niektorzy niczym sie nie roznia od islamistow

 

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bardziej 2/100, ale wy przegrywy musiecie się wspierać 😄

 

2 minuty temu, Gość abc123 napisał:

Bo nie mają nic innego do roboty, nudne życie. Taka przykra prawda. Tylko wirtualne na forum im zostało. Oczywiście chodzi mi o tych co faktycznie tu prawie ciagle siedzą. Że tez nie szkoda im czasu...

Tylko tyle?

Bezrobotne Panie psycholog:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Prowokator napisał:

 

 

 

 

Tylko tyle?

Bezrobotne Panie psycholog:classic_biggrin:

ooo zaczyna się butthurt 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też mam wrażenie, że siedzi tu głownie kilkanaście osób non stop. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

ooo zaczyna się butthurt 😄

Jak już to beka jak łatwo was sprowokować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dajecie się jak dzieci wciągać w te gierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak już to beka jak łatwo was sprowokować

 

8 minut temu, Gość Gość napisał:

Dajecie się jak dzieci wciągać w te gierki

 

25 minut temu, Gość Krystyna Czubówna napisał:

a w swoich żałosnych próbach przedstawienia swojej przegranej osoby w lepszym świetle, kłamie i mataczy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam prace, nie mam związku, choć w teorii mógłbym miec ale nie umiem zagadać do dziewczyny ktira mi się podoba, życia też nie mam, i jestem uzależniony od internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Też mam wrażenie, że siedzi tu głownie kilkanaście osób non stop. 

Coś w tym jest bo jak trzeba bylo założyć nick to 3 osoby pisaly na krzyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrycze
40 minut temu, Gość Gość napisał:

Coś w tym jest bo jak trzeba bylo założyć nick to 3 osoby pisaly na krzyż

Po części masz rację. Ja używam kilku nicków gdyż gdybym pisała wszystko to o czym mam do powiedzenia pod jednym nickiem, mogłabym zostać przez kogoś z moich znajomych rozpoznana. Często opisuję sytuacje z mojego życia. Ktoś kto mnie zna mógłby mnie skojarzyć. Sądzę jednak, że zagląda tutaj dużo więcej niż killanaście osób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jak już to beka jak łatwo was sprowokować

Ale prawda w oczy kole 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Bo to przegrywy zyciowe, nie maja nic innego do roboty, nie maja wlasnego zycia, wiec wola oceniac cudze, niestety. Nalezy im tylko wspolczuc, taka prawda.

Szczególnie ta cała mizo. Uważa się za ideał i obwinia facetów za to, że jest sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Mizo
1 godzinę temu, Gość pravda napisał:

Szczególnie ta cała mizo. Uważa się za ideał i obwinia facetów za to, że jest sama.

Ona pacanie nikogo nie obwinia. Tylko o was przegrywach prawdę  pisze i smieciu to ciebie boli🤮.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polowanie na zyluwe
39 minut temu, Gość Nie Mizo napisał:

Ona pacanie nikogo nie obwinia. Tylko o was przegrywach prawdę  pisze i smieciu to ciebie boli🤮.

ten stup to tu przesiaduje 25h na dobe tak jak ty zyluwa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość polowanie na zyluwe napisał:

ten stup to tu przesiaduje 25h na dobe tak jak ty zyluwa xD

Np to coś sobie wymyślilo jakaś zyluwe i mu się wydaje że ja rozpoznaje w jakichś wpisach. Najbardziej tu piwniczy broken bo już 10 lat. Stare to a umysł jak u dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
1 godzinę temu, Gość Nie Mizo napisał:

Ona pacanie nikogo nie obwinia. Tylko o was przegrywach prawdę  pisze i smieciu to ciebie boli🤮.

Mnie nic nie boli, bo to, co ona wypisuje ma tyle wspólnego z prawdą, co ja z Koreą Północną.

Nie obwinia, ale najeżdża na wszystkich, że każdy jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDDD
45 minut temu, Gość Gość napisał:

Np to coś sobie wymyślilo jakaś zyluwe i mu się wydaje że ja rozpoznaje w jakichś wpisach. Najbardziej tu piwniczy broken bo już 10 lat. Stare to a umysł jak u dziecka.

zyluwa nie zesraj sie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość xDDD napisał:

zyluwa nie zesraj sie xD

Właśnie o tym pisałam. Zyluwe to ma twoja stara na ryju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość Krystyna Czubówna napisał:

Tutaj mamy przykład typowego przegrywa, który żyje życiem innych, bo jego własne nie istnieje. Taki typowy przegryw doskane wie, że ten temat sie tyczy jego osoby i zamiast się zgodzić z faktem przedstawionym w pytaniu, atakuje. Owy typowy przykład kafeteryjnego rezydenta, który spędza tutaj większą część dnia, ma spaczone postrzeganie świata spowodowane brakiem życia i wszystko co tutaj robi uważa na całkowice normalne i w granicach społecznych norm. Nie docierają do niego nic, a w swoich żałosnych próbach przedstawienia swojej przegranej osoby w lepszym świetle, kłamie i mataczy.

Zabolało cię nieźle skoro wypisujesz te brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Może siedzą tu też z jakiś innych portali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×