Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Arek

złota rączka 24h opinie

Polecane posty

Gość Arek

dzień dobry. W najbliższym czasie planuję generalny remont łazienki i do jej wykonania szukam dobrej firmy. dowiedziałem się o firmie Złota Rączka, która ma takie usługi w ofercie. i w związku z tym jestem ciekaw czy ktoś korzystał z ich usług w sprawach remontowych i jakie ma związane z tym wrażenia. za pomoc będę wdzieczny. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa

Dobrze Ci ktoś polecił tą firmę. Też z niej korzystałam i w pełni z ich usług jestem zadowolona. U mnie remontowali łazienkę, ale robili tam dosłownie wszystko włącznie z wymianą kabiny i prysznica. Płytki oczywiście też. Szybko się uwinęli, wystawili fakturę i nie yło z firmą tą żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja ze Złotej Rączki 24h korzystałem pięć lat temu, ale jak widać nie tracą formy i nadal jest to dobra firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala
Dnia 18.11.2019 o 20:23, Gość gosc napisał:

Ja ze Złotej Rączki 24h korzystałem pięć lat temu, ale jak widać nie tracą formy i nadal jest to dobra firma.

No właśnie mnie nie stać na przwepłacanie a też chciałabym mieć remont dobrze zrobiony. dzięki za namiar. Zadzwonię i poorientuję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin

Ci fachowcy znają się na swojej robocie! Są dokładni i tez sprawnie remont wykonują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
 

No właśnie mnie nie stać na przwepłacanie a też chciałabym mieć remont dobrze zrobiony. dzięki za namiar. Zadzwonię i poorientuję się.

Dzięki za ten namiar. Nie spodziewałam się że to tacy profesjonaliści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest super fajna załoga, tak więc jak ktoś ma jakieś kłopoty naprawcze z którymi nie umie sobie poradzić, to firma Złota Raczka 24h jest jak znalazł. U mnie skręcali meble i kładli płytki na tarasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem z nimi kontakt miesiąc temu. Po wpisach widać, że firma Złota Rączka 24h nie traci na fasonie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nimi jest bardzo dobry kontakt i firma jest naprawdę na poziomie wysokim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta firma remontowała mój gabinet dwa lata temu. Jestem z efektów zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złota Rączka 24h.  Kontaktujcie się z tą firmą w sprawie jakiegokolwiek remontu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×