Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość GalAnonim

Jeansy - luźne nogawki, czy obcisłe?

Polecane posty

Gość GalAnonim

Hej,

Ostatnio kupiłem na Aliexpress jeansy i niestety przyszły mi nie takie, jak chciałem. Pomyłka wynikała chyba z różnic językowych i niedbałości sprzedawcy, który w specyfikacji produktu wpisał "loose", natomiast w opisie już była mowa o "slim". Całość opisałem tu: https://gitroworld.wordpress.com/2019/10/25/zakup-ubran-przez-internet/

Pomimo iż wyglądają w sumie lepiej niż te z luźną nogawką, to jakoś nie mogę się przyzwyczaić. Według was który rodzaj nogawki jest lepszy? Typu luźnego, czy obcisły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Obcisłe. Są fajne i modne. Oraz jak masz konkretnego fiutka, to będzię się odznaczał, a laski to lubią oglądać 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 5.11.2019 o 19:08, Gość gość napisał:

Obcisłe. Są fajne i modne. Oraz jak masz konkretnego fiutka, to będzię się odznaczał, a laski to lubią oglądać 🙂 

O to to 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jaki krój spodni wybierzesz zależy od tego jaką masz figurę. Ostatnio byłam w sklepie cross jeans z zamiarem kupna spodni rurek. Przymierzałam kilka par. W końcu kupiłam spodnie z prostymi nogawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy lubi coś innego ja lubię slimy z Cross Jeansu nosić choć czasami mam dni kiedy noszę coś bardziej klasycznego 🙂

Ważne by dobrze czuć się w danych ciuchach, a CJ akurat dba o to z czego zrobione są jego ciuchy nie robi bubli. 

Dba o przyszłego klienta tak by ten do niego kiedyś jeszcze wrócił coś kupić, sama widzę po sobie. Poszłam po jeansy, wróciłam po drugie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×