Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Goscja

Jak sie na niej odegrac

Polecane posty

Gość Goscja

Hej,

Mam znajoma w pracy, pracujemy w innych pionach, ja mam wyzsze stanowisko, jednak mam problem z nia duzy problem. Byla juz kilka razy na skargach na mnie u moich przelozonych, u swoich tez, kilka razy podniosla w mojej obecnosci glos. Rozmawialam z nia, niby jest spokoj, ale ciagle robi mi na zlosc i mnie obgaduje. Nie pojde na skarge, bo moja przelozona ja bardzo lubi. Co moge z nia zrobic jak sie na niej odegrac? Moze mialyscie podobny problem?

Dzieki za pomoc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psa sobie kup??

Nie

W sumie co zwierze winne ze jestes glupia?

Zolwia sobie kup

On cie wyslucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boris
1 godzinę temu, ups-a napisał:

Prawda obroni się sama .

Nie zawsze. Niektóry ludzie są tak chamscy i wścibscy że będą Ci uprzykrzać życie jak tylko mogą. Głównym tego powodem jest zazdrość lub chęć dowartościowania się poniżając drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania

Pogadaj z nią na osobnosci 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscja

Rozmawialam ale to nic nie dalo ona jest nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Zacznij głośno mówić ze ona ma z toba jakiś problem , jak coś dotrze do ciebie to natychmiast rób z tego sprawę ale nie histeria tylko merytorycznie a poza tym skoro jest z innego działu i niższa szarża to co ty taka pipa jesteś ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Boris napisał:

Nie zawsze. Niektóry ludzie są tak chamscy i wścibscy że będą Ci uprzykrzać życie jak tylko mogą. Głównym tego powodem jest zazdrość lub chęć dowartościowania się poniżając drugiego człowieka.

Zgadzam się , dlatego napisałam , że prawda obroni się sama , prędzej czy później trzeba się opowiedzieć po właściwej stronie , co normalny człowiek wybierze ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpionnek

widać ta pani czuje się pewnie i stosuje pewne formy mobbingu. Moim zdaniem powinnać mieć zawsze w zarzuty argumenty !! na ewentualne jej zarzuty. Użycie ich w rozmowie z przełożonym podniesie Twój autorytet i zacznie wpływać na gorsze postrzeganie tamtej. Nie stosuj plotek, wojny podjazdowej to są metody tamtej ( przegrasz ). Tylko argumenty bez koloryzacji i domysłów. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Skoro pracujecie w innych działach, to nie widzę powodu do tego byś z nią w ogóle rozmawiała. Ignoruj. Rozmawiaj tylko służbowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×